LEGACY
Stealth e27 LED ormarić
26 odgovora3,475 pregleda
S m a k
ZMAJ41.712 REP
S m a kZMAJ
avg 2021.
avg 2021.#1
Pozdrav Vutro,
evo jednog boxia u izradi, za sada je u planu 60w - 100w e27 ledica
D`V 65, 36, 80 cm
Joa je u fazi izrade, ~elja mi je uzgojiti jednu biljku u njemu do jeseni, a onda ce slu~iti kao vege box uz aator. Za sada je na grlima, ali moguce da rastavim ~arulje i napravim panel...
im nabavim lemilicu :)
Trenutacna postava je 1 x 15w 4000K i 4 x 9,5w 2700K
Trenutno sam u fazi izrade filtera i ventilacije, light proofinga, kamerice, te rastavljanja ~arulja i pravljenja panela. Hoce li 8 - 10 komada ~arulja biti previae na ovaj prostor, s obzirom na visinu boxa od 80 cm?
Savjeti, sugestije i kritike dobrodoali :)
Infinity
ZMAJ52.079 REP
InfinityZMAJ
avg 2021.
avg 2021.#2
Tu plo
u na vrhu ormara pretvoria u panel, dobit ea 10cm prostora. Izbuaia je ko ato je OpaCupa svoj panel napravio. Nije bitna koli
ina sijalica koliko ja
ina. Treba ti bar 40cm razmaka izmeu biljki i sijalica, ako su 10W ja
ine. Pot je 15-20cm visok, razmak 40cm, znai biljka ti mo~e bit max 20cm, da bi bilo bez problema. Teako je, al ne i nemogue:D
S m a k
ZMAJ41.712 REP
S m a kZMAJ
avg 2021.
avg 2021.#3
80 cm je visina .. mislim da cu staviti metalnu plocu, rastaviti zarulje i zaljepiti sa piatoljem za plastiku
Herb Gardener
ZMAJ35.724 REP
Herb GardenerZMAJ
avg 2021.
avg 2021.#4
Nemoj sijalice preko 10w.. sve preko przi na toj visini boxa, a i te od 10w mogu bit diskutabilne..
S m a k
ZMAJ41.712 REP
S m a kZMAJ
avg 2021.
avg 2021.#5
Hvala, tako nekako sam i ja razmialjao, jer imao sam u aatoru skupa sa HPS 400 mali panel od 120w pa kasnije 200w od ~arulja, i budovi su se poceli buniti na sve ispod 40 cm
Razmialjam cak uzeti viae najslabijih ~arulja, od 5,5w mislim da sam naaao.. i bolje ih rasporediti. `ta mislite o tome?
Vetrenjaca123
LEGENDA6.114 REP11%
→ Zmaj
Vetrenjaca123LEGENDA
avg 2021.
avg 2021.#6
Brate ne znam zasto se nisi opredelio za CFL na te dimenzije boxa? Te LED mozes ostaviti za taj veci box sto planiras,fazon imas vege ormaric sa CFL-om da izbacujes za OUT ,i u velikom samo indoor LED vege i cvetanje i bog te veselio. Srecno!
S m a k
ZMAJ41.712 REP
S m a kZMAJ
avg 2021.
avg 2021.#7
sa CFL sam uzgajao davno i nikad nisam bio neato zadovoljan, a u manjim dimenzijama od ovoga sam uzgajao sa HPS 150w ;)
Tako da... mo~e se. Makar u perspektivi, ako se strpim koji tjedan, mozda naru
im sa aliexpressa kakve stripove ili mali panel i na potenciometar fino atelati.
Imam veliki aator, prostor mi nije problem, ovo ce biti za zezanje preko ljeta, a na jesen ce slu~iti kao vege-seedlings box
Vetrenjaca123
LEGENDA6.114 REP11%
→ Zmaj
Vetrenjaca123LEGENDA
avg 2021.
avg 2021.#8
"Tko nije vodio djecu na zagrebacki velesajam i uzgajao u malom prostoru taj ne zna ato je patnja "::ludak::
čapo_
AMBASADOR4.369 REP82%
→ Legenda
čapo_AMBASADOR
avg 2021.
avg 2021.#9
7w sijalice max koristi na panelu. Mozes 3000k za cvetanje i vegetaciju ;)
Herb Gardener
ZMAJ35.724 REP
Herb GardenerZMAJ
avg 2021.
avg 2021.#10
Te sam ja koristio, i meni su bile super. Razmak cca 7-10cm, i bilo je sve ok..
S m a k
ZMAJ41.712 REP
S m a kZMAJ
okt 2021.
okt 2021.#11
evo boksia u akciji, udomljavanje balkonuaa sweet skunk i tyson
Napravljen diy carbon filter i nabavljen odli
an ali skupi pc vent
5 x 8,5w 3000 Ki 2700K
Herb Gardener
ZMAJ35.724 REP
Herb GardenerZMAJ
okt 2021.
okt 2021.#12
Jesi ti nesto prskao, ili ti se vlaga navatala ,ispod ispuha djeluje orosen zid boxa..?
avg 2021.
1 / 14
avg 2021.
mar 2023.