LEGACY
Grow box 150x250x200(s/d/v) led mars 1200w
14 odgovora1,383 pregleda
Marihuana33
ISTRAŽIVAČ57 REP5%
→ Entuzijasta
Marihuana33ISTRAŽIVAČ
okt 2018.
okt 2018.#1
pozz ekipa
Iman zelju napravit grow box 150x250x200(s/d/v) sa svijetlom led mars 1200w zanimala bi me pomoc oko odabira ventilacije i carbon filtera?
Marihuana33
ISTRAŽIVAČ57 REP5%
→ Entuzijasta
Marihuana33ISTRAŽIVAČ
okt 2018.
okt 2018.#3
A da se ubaci još jedno svitlo Mars 900w oče li to onda bit dovoljno za te dimenzije boxa
WEEDetix
ZMAJ94.193 REP
WEEDetixZMAJ
okt 2018.
okt 2018.#4
a onda doneke ce bit al opet ce malo falit jer je mars 900 w zapravo 110V: 364w@110v; 354w@220v
sto znaci da ces sa oba panela imat pravih wata 830 w kad oduzmemo ventilatore u panelima i njihovu potrosnju to ti dode ko da imas oko 800 w leda sto bi jos i funkcioniralo kad bi se dalo ljepse rasporedit u boksu ovako su samo 2 panela i svjetlo ce biti loklizirano ispod njih neke djelove boxa ce samim time nece biti dobro pokriveni svijetlom
nije da neces dobit nista ispod tu dobar grower preko kilu pobere al to moze funkcionirati i u manjem boxu
Marihuana33
ISTRAŽIVAČ57 REP5%
→ Entuzijasta
Marihuana33ISTRAŽIVAČ
okt 2018.
okt 2018.#5
Koliki onda box napravit 1.5x2x2 misliš da bi to bilo bolje za ova dva leda
Marihuana33
ISTRAŽIVAČ57 REP5%
→ Entuzijasta
Marihuana33ISTRAŽIVAČ
okt 2018.
okt 2018.#7
Znaci ne širi od 1.2 m puno hvala na savjetu...zanimalo bi je još Šta se tiče ventilacije kolika ventilacija i koji karbonskih filter?
Marihuana33
ISTRAŽIVAČ57 REP5%
→ Entuzijasta
Marihuana33ISTRAŽIVAČ
okt 2018.
okt 2018.#9
Iman ventilator vents TT 150 Un mislim da bi to bilo dovoljno nego samo pitam da provjerim jer iman osjecaj sta vise citam da sve manje znam hhahaha... dali mora biti jednaka protocnost ulaznog i izlaznoga ventilatora ili ulazni ventilator moze bit manje protocnosti i dali mora cijev od pocetka do kraj biti istoga promjera? tj dolazi li do smanjene jacine i protocnosti ventilatora ako je cijev na nekom mjestu suzenoga promjera?
mr.Smooke_Allot
ZMAJ45.658 REP
mr.Smooke_AllotZMAJ
okt 2018.
okt 2018.#10
Ulazni ventilator ti ne treba. Dva pasivna ulaza i vent od 150 ce bit savrseno za prostor koji ti je savjetovao @WEEDetix. Napravi radije buru sa 2-3 dobra ventilatora i dobar si.
Edit
Cjev mora bit istog promjera i kad postavljas sve gledaj da imas sto manje zavoja
7 REP14%
→ Istraživač
okt 2018.
okt 2018.#12
Koliko mi treba biti grow box i koju da rasvjetu uzmem ako mislim growati jedan autoflowering white widow.
shaolin monk
ZMAJ29.285 REP
shaolin monkZMAJ
okt 2018.
okt 2018.#13
Pozdrav, ja imam box za jednu biljku 50 sa 40 i 140 cm visine i jedan cree 3590 3500 k cob i mean well driver 60 vata.
Marihuana33
ISTRAŽIVAČ57 REP5%
→ Entuzijasta
Marihuana33ISTRAŽIVAČ
okt 2018.
okt 2018.#14
Za 1.2 x 1.2 x 2 dali je bolje svitlo kind led k5 ili migro 400w vidim po forumu dosta cod growa a za kind led nisam uspia naći ništa pa me zanima mišljenje jer i dalje se mislim Šta od svitla kupiti. Ne sumnjam da je ista od ovoga lose ipak se radi oko 1000 eurica
okt 2018.
1 / 15
okt 2018.
okt 2018.