LEGACY
Opet problemii
42 odgovora2,541 pregleda
kreud
ISTRAŽIVAČ129 REP53%
→ Entuzijasta
kreudISTRAŽIVAČ
dec 2015.
dec 2015.#1
http://i.imgur.com/atUVep0.png
Evo stigla je grijalica, soba ima oko 20 kvadrata , jel se bas mora grijat cijela soba ili se moze samo na upuh zraka stavit , sta je preporucljivije?
==
Sjeme mi vec 24 h stoji u vlaznoj vati ali nijedno jos nije ni pustilo klicu?
http://i.imgur.com/KzaHh5v.png
sto mislite jel sve dobro ili?
sto kad pusti klicu , da presadujem u zemlju sa vatom ili bez nje
http://i.imgur.com/lh06Su8.png
Sonda za vlagu i temp,, treba li ona nekakva dodatna namjestanja?
http://i.imgur.com/vxcdXBe.jpg
znas li kako da namjestim taj timer ili cu ipak morat kupovat neki jednostavniji..
http://i.imgur.com/CsxxcXs.jpg
ovo je primaklima turbina, zna li neko kako se onaj potenciometar spaja s tim?
Jos par sati posla i kree uzgoj i dnevnik :)
Barbarossa
ZMAJ120.253 REP
BarbarossaZMAJ
dec 2015.
dec 2015.#6
Sledei put bocni menku direkt u zemlju na pola cm dubine i ne komplikuj s vatama, ubrusima i sli
nim metodama, koje ti naprave pi
vajz u mozgu pa onda postavljaa ovde glupa pitanja.
Drugo:ako ve ne znaa da koristia tehnologiju, uzmi lepo analogne mera
e, gledaa u kazaljku i ao.
tree: govoria o spajanju potenciometra s turbinom, a hteo si da posadia vatu.
etvrto: kad sledei put u
ia, u
i s razumevanjem a ne napamet jer grow nije pesmica nego obiman psiholoaki roman, gde mora po tri puta da se pro
ita re
enica, a nekom je jednostavno potrebno i viae ia
itavanja...mnogo viae. ;)
yusername
POZNAVALAC644 REP5%
→ Ambasador
yusernamePOZNAVALAC
dec 2015.
dec 2015.#7
@kreud Iskusni groweri su ti alergi
ni na ovakva pitanja (s razlogom) pa u ti ja kao laik pokuaati odgovoriti :)
Zagrij sobu na 20c
Klijavost nije 100 posto zagarantirana, a mo~e proi i 3+ dana dok ne proklija. Gledaj da ti je temp. vla~ne vate 25c
Bez vate. Kada pusti klicu, olovkom napravi rupicu u zemlji dubine pola cm, pa~ljivo uhvati sjemenku i ubaci je u rupicu sa klicom prema dolje i lagano prekrij zemljom. Pazi da ne polomia klicu. Stavi na toplo, kad izviri gurni pod lampu i ......... https://www.youtube.com/results?search_query=Transplanting+Germinated+Cannabis+Seeds+
Nikakvo namjeatanje. To je termometar-vlagomjer. Prikazuje kolika ti je temperatura i vla~nost zraka. Dobio si neke upute uz ureaj....
https://www.youtube.com/results?q=how+to+set+up+digital+timer
Odnesi najbli~em-bilo kojem elektri
aru. On ti to slo~i za 5 min. Ako je dobre volje nee ti niti naplatiti.
Sretno i
itaj forum :thumb:
Space_Lulu
LEGENDA8.947 REP39%
→ Zmaj
Space_LuluLEGENDA
dec 2015.
dec 2015.#8
Evo da ti dam savet, koji nisi tra~io, poato sam i ja nova growerka.
uvaj pitanja za stvari koje su stvarno problem i ne mo~ea da naea reaenje.
Ako pitaa za svaku malu stvar eventualno e ljudi izgubiti stpljenje sa tobom i kada ti zaista neato bude trebalo neea moi da dobijea odgovor.
Mislim da nema niata jednostavnije od toga kako da se namesti digitalni tajmer,
ak i uz njega dolazi uputstvo sa slikama.
Za ovo saenje sa vatom, pogledaj bilo koji klip (od njih milion) na YT i vidi kako ljudi sade germanizovano seme.
Prednost ako tra~ia sam reaenje je viaestruka. Nau
ia i neato ato nisi tra~io,
ujea neato ato ti mo~da i nije palo na pamet, znaa kako lakae da naea odgovore na sva budua pitanja i na kraju mo~ea da postavia informisano pitanje, a na takvo pitanje ea definitivno lakae i br~e dobiti odgovor.
Sreno!
kreud
ISTRAŽIVAČ129 REP53%
→ Entuzijasta
kreudISTRAŽIVAČ
dec 2015.
dec 2015.#9
Yusername, prije svega hvala na informacijama, one su mi vrlo dobro dosle, krenio je grow vec, mozda ce i dnevnik uskoro, uglavnom forum smatram kao pitaj i kasnije odgovaraj. Nek mrze jebe mi se i oni su jednom bili mozda gori i od mene u povijesti..
A ti lulu ak te nisam pitao ofluli s takvim odgovorima.
Sretno:)
t@mara
ZMAJ28.214 REP
t@maraZMAJ
dec 2015.
dec 2015.#18
Ma dobro,nona temp. ti je za sada ok.
Samo pazi kada zahladi da nebude ta razlika vea od 10-tak stupnjeva izmeu "dana" i "noi".
35% vlage je premalo za vegetaciju
A za podizanje imaa stvarno puno tema na forumu,pa izaberi ata ti paae.
Igraj se malo tra~ilicom ;)
shonecar
ISTRAŽIVAČ145 REP63%
→ Entuzijasta
shonecarISTRAŽIVAČ
dec 2015.
dec 2015.#20
Nije ovo nikakva kvantna fizika da nemoze da se odradi, ali morash ipak sa malo vishe znanja da udjesh u celu pricu sa uzgajanjem da bi to ispalo kako treba! meni je prvi grow propao iz prostog razloga shto nisam bio dovoljno informisan mada mi se cini da sam bio informisan vishe od tebe u to vreme! Nemoj da se ljutish ovo ti je prijateljski savet! Kako mama kaze Uciti, uciti i samo uciti! :D
Nije sramota pitati pa makar i glupa pitanja, ali ipak se i ti sam potrudi da pronadjesh odgovore na njih jer 99,99% stvari o growanju vec ima ovde napisano! Svi mi voleli bi smo da vidimo taj tvoj dnevnik da dospe u zavrshene i da ispratimo njegovo pisanje.... mozda bi trebao da napishesh koliko i cega sadish, kakav ti je box, kakva ti je rasveta...............
Inace SRECNO SA MILICOM!
Crta_Belog
AMBASADOR2.336 REP24%
→ Legenda
Crta_BelogAMBASADOR
dec 2015.
dec 2015.#21
Fascinantno xaxaxaxaxa ne mogu do zraka doci... :thumb::thumb::clap:::popcorn:::mario:::D:idea::ajnstajn::objesen:...
Ma frende pusti sve kako je, prvi grow ti je, naucit ces... Citaj citaj citaj... Yubito obavezno... Pretplati se na kanale, napravi acc samo za Mery videa da ti bude laks i ne ljuti se i ne piz**
i tuda, jer ko se ljuti uvalim mu kruti!!!
Sretno newbie and weljkom:vozdra:
Mobi Dik
POZNAVALAC811 REP23%
→ Ambasador
Mobi DikPOZNAVALAC
dec 2015.
dec 2015.#22
Evo i ja da napiaem par re
enica.
Nadam se da neu ispasti smeaan.
Po
etkom godine sam zamolio Chili-a da mi bude mentor i postavio sam samo par pitanja.
Zavraio sam uspeano ve trei uzgoj i to bez smaranja bilo koga u vezi toga. Zaato ljudi prave ovoliku dramu oko, tako rei, obi
ne biljke koja raste kao i svaka druga. Pa dovoljno je samo da se osvrnemo oko sebe i vidimo kako to u prirodi funkcioniae i da i naaoj fenomenalnoj biljkici stvorimo sli
ne uslove i ona e nam biti veoma zahvalna zbog toga i dae nam neo
ekivano dobre rezultate. Ako je neko baa toliko nesiguran u sebe, pa ljudi moji sve je tako potanko napisamo na ovom fenomenalnom forumu da je nemogue da neko to ne mo~e da razume.
Ovi izvanredni ljudi ovde su tako dobronamerni i predusrtljivi da je za svaku pohvalu.
I samo joa da dodam da treba imati
eli
ne ~ivce pa da ovako svaki put jednu te istu stvar ponavljaju ko zna po koji put sa raznoraznim
lanovima.
Pozdrav za sve
lanove a naravno najviae za vodee ljude ovog divnog foruma.
dec 2015.
1 / 22
dec 2015.
dec 2015.