LEGACY
Dali je moguce ???
36 odgovora1,840 pregleda
kapela
ENTUZIJASTA220 REP5%
→ Poznavalac
kapelaENTUZIJASTA
jun 2014.
jun 2014.#1
NOVI SAM CLAN A POZNAJEM VUTRA.ORG OD KAD SU POCELI :happy031:
Vutra mi je na terasi dobija sunce oko 6 ujutro do 10 ukupno 4 casa i ondak sunce mi prege sa druge "juzne strane tamo ima sunca ali nema terasu i brzdo se uzgaje i mnogo raste sto mi je problem, hteosam da pitam na terasi ima dnevnu svetlinu nije zagradjena, vazduh 100% i zeleo bi da znam dali ce biti neki rod, sada je oko 1m u visini ali jos nedaje cvetova... ako neko zeli da mi da odgovor "popogne" ili neki savjet,bicu mu zahfalan...p.s respekt
boss117
POZNAVALAC765 REP18%
→ Ambasador
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jun 2014.
jun 2014.#3
30 godina duvas pa ovakva pitanja... 4 sata dnevno je malo, al nekog roda mora biti. koliko para toliko i muzike. sto tema u sve i svasta, tj. sto uopste ovakva tema, pitanje se moze postaviti i u posteojecim temama
Ena&Modelsy
AMBASADOR2.500 REP29%
→ Legenda
kapela
ENTUZIJASTA220 REP5%
→ Poznavalac
kapelaENTUZIJASTA
jun 2014.
jun 2014.#5
TOLIKO GODINA DUVAM PA ZELJA MI JE DA U 30 GOD.. KARIJERE DA ODGOJIM JEDNU PA MAKAR I UMRO ;)
INACE CEO ZIVOT SI KUPUJEM ZA SVOJU DUSU 3X GODISNJE KUPUJEM I DOVOLJNO MI JE
Imam mala prostorija sirina 54 cmm... duzina 84 smm... i visine 3 metara na 2,5 metara imam i prozorcic, koliko bi bilo dovoljna woltaza sijalice za to mesto, mesto ce biti od poda do tavana pokriveno sa aluminiumskom foliom, dali ce mi to pomoci drustvo ??? ima gde da izlazi vazduh stavim 1 ventilator i me interesuje koje woltaze na sijalicu da stavim na ovoliku malu prostoriju... A sto se tice o vezi ovu temu jasam novi brate i jedva sam se snaso da potrazim neku pomoc... RESPEKT DO VASEG SAJTA IMAJTE VELIKI POZDRAV IZ SKOPLJA ! ! !
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jun 2014.
jun 2014.#6
ti najbolje znas koje su tu temperature, al nemoj preko 250w hps-a
kapela
ENTUZIJASTA220 REP5%
→ Poznavalac
kapelaENTUZIJASTA
jun 2014.
jun 2014.#7
PROCITAOSAM SVE I SVASTA ZATO SAM POSTIRAO "GLUPU TEMU " IZVINITE INAPRED
Nisu problem pare prijatelju, ako me verujes u Levi prepon sam potrosio 1 porse a u desni 1 Ferari, momentalno sam na metadonskoj terapii i zelim to djubre da ostavim da si budem sa majkom prirodu, inace voleobi upoznati dobre i pozitivne momke na ovom sajtu. Respetk do organizacii...
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jun 2014.
jun 2014.#8
https://vutra.org/forum/56-projektiranje-prostora-za-uzgoj/
https://vutra.org/topic/7897-vodi%C4%8D-kroz-unutra%C5%A1nji-uzgoj-glavna-tema/
https://vutra.org/topic/10608-vodi%C4%8D-kroz-unutra%C5%A1nji-uzgoj-by-marcopolo/
finestBLkush
LEGENDA6.326 REP13%
→ Zmaj
irieman
ZMAJ59.543 REP
iriemanZMAJ
jun 2014.
jun 2014.#11
Dobrodosao kapela , pozdravi nam Skoplje .
Nesto razmisljam ,sto se foruma tice ovde ces naci dosta vrednih informacija a za upoznavanje momaka i devojaka ces morati na neki drugi sajt :)
Hooker
LEGENDA9.957 REP50%
→ Zmaj
XsmokemashineX
LEGENDA6.270 REP13%
→ Zmaj
Gagiba
AMBASADOR2.454 REP27%
→ Legenda
GagibaAMBASADOR
jun 2014.
jun 2014.#14
Makedonac, ako dole na jugu ne mo~ea da navataa dovoljno sunca onda....HPS250, profi seme i povratak prirodi!! :)
`to se ti
e tog ostavljanja sve je bratko u glavi, ukoliko tu postavia
vrste granice koje ne ~elia i neea da preea, sve ostalo je samo
isto sprovoenje volje!!
Donesi odluku (koliko vidim ve si je i doneo) a biljkice koje ea da odgojia e ti pomoi da tu odluku ispoatujea!!
Sreno i kad krenea sa uzgajanjem otvori dnevnik da malo ispratimo kako napredujea!
Pozz :spliff:
Ivana_zg
POZNAVALAC621 REP2%
→ Ambasador
Ivana_zgPOZNAVALAC
jun 2014.
jun 2014.#15
Pozdrav, 0:54>=8X0!
Moram reagirati i napomenuti da osim dobrih momaka ovdje ima i dobrih djevojaka :-)
Sretno ti bilo...
kapela
ENTUZIJASTA220 REP5%
→ Poznavalac
kapelaENTUZIJASTA
jun 2014.
jun 2014.#17
Moje postovanje do sve clanove devojke i momke na sajtu VUTRA.ORG irieman NISIME DOBRO RAZUMEO NETREBA MI TE SAJTOVE KOJE TEBE PRODJU KROZ GLAVE JASAM POMISLIO DA UPOZNAM EKIPU I OSTALE CLANOVE NA VUTRA.ORG DA BI SE DRUZILI I POMAGALI U POZITIVNOM SMISLU. PRIMER JASAM NOV CLAN, NEZNAM DA SALJEM SLIKE I SLICNE STVARI ALI NADAMSE UZ VASU POMOC NAUCICU, E BRATE irieman NADAMSE DA SI ME SADA RAZUMEO, A STO SE TICE KLIME U MAKEDONI EVO MESEC DANA JE 37 DO 39 STEPENA NA SUNCU, ZELEOBI JA DA PUSTIM U PRIRODU DA SE IGRAJU ZELEMBACI,ALI ZAKON JE MALO ZAJEBAN,PA ZATO MI JE MERAK DA TO URADIM U STANU NA 13 SPRATU. NADAMSE NA SVAKI MOJ NESPORAZUM I NEZNANJA POMOCICETE MI !!! Respek do sve vas ! ! ! P.S Miki kapela
Brate voleobi da mi objasnis kako da otvorim dnevnik, inace napredjujem klinci su porasli 1m i 30cm, sada radim na hotel da bi dobro smestio klince ;) inace nerazumemse o uzgajanje,ali nadamse da uz dobre prijatelje i prijateljice da cu doci to moj neostvarljivi san.
forgottotakeMypills
ENTUZIJASTA487 REP72%
→ Poznavalac
forgottotakeMypillsENTUZIJASTA
jun 2014.
jun 2014.#19
Poslusaj Tarzana,jbg ipak je on kralj dzungle :vb_kez: .
jun 2014.
1 / 20
jun 2014.
jul 2014.