LEGACY
Trebam misljenje o konfiguraciji opreme
10 odgovora1,380 pregleda
Jesse Pinkman
ENTUZIJASTA465 REP66%
→ Poznavalac
Jesse PinkmanENTUZIJASTA
jun 2013.
jun 2013.#1
Pozdrav svima.
Imam sljedecu konfiguraciju na raspolaganju:
1x set za osvjetljenje SPP System 400W
1x 400W GiB Flower Spectre XTreme Output NDL - za cvijetanje
1x 400W Venture Sunmaster MH - za vegetaciju
1x PK ventilator 2 brzine 230m³/h & 360m³/h 125mm
1x Filter sa aktivnim ugljenom ECO - Home Edition
1x aluminijski flexi shlauh Ø= 125mm
growbox (kucna izrada) 90duzina x 90 sirina x 200 visina
zemlja za cvijece: Compo Sana Qualitätsblumenerde 50L
6 posuda za cvijece volumen 9L
5 sjemenki: Royal AK Automatic (visina do 1m) royal queen seeds
1 sjemeka: Critical (visina do 60cm) royal queen seeds
sjemenke su feminized
e sad bi imao nekoliko pitanja. nikad u zivotu nisam ovo radio, da se zna :-D
1. : da li je netko od vas vec imao iskustva sa Automatics? Ako da, kakva? Dobra, losa?
2. da li za klijanje, odnosno za prve dane rasta biljke treban mozda nekakvu "laksu zemlju" koja je za klijanje predvidjena?
3. nesta sam citao po stranim forumima da se Automatic biljke (nakon izbijanja klice) odmah sade u konacne lonce za rast, da ih ne treba presadjivat. ima li sta u tome?
4. znam da trebam mali ventilator za biljke kad podju rasti. od koje velicine otprilike ili nakon koliko vremena trebaju indirektno strujanje zraka za jacanje stabljike?
5. molim vas za misljenje u vezi konfiguracije. jel se moze sta poboljsati? eventualno neki tip?
6. otkad se pocinje gnojiti biljka s obzirom da u zemlji ima gnojiva za prvih 8 tjedana (barem tako pise na pakovanju) i bio bi vam zahvalan na nekoj preporuci za gnojivo. imajte na umu da ne zivim u Hrvatskoj trenutno.
puno hvala unaprijed.
Jesse Pinkman
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
jun 2013.
jun 2013.#2
1. Automatik - jako dobra stvar
2. Ne treba lakaa samo nek je kvalitetna i ona u kojoj
e ostati do kraja
3. Sve skoro mo~e odmah u velike posude. Predugo u malim posdama duai korjen onosno pa je kasnije nekad i abe presaivanje
4. Ventilarot od po
etka. Ne ka~e ni biljka vani vjetru "pri
ekaj da malo narastem pa puai"
5. Vidjeti
ea s vremenom ata ti fali a uvijek neato fali. A gdje je HRANA?
6. Hrana nakon 30 dana, a ako imaa dobru hranu i znaa ata radia mo~e odmah. Ako je prvi pu hrana nek
eka, kad zafali biljka poka~e.
Sretno!
Jesse Pinkman
ENTUZIJASTA465 REP66%
→ Poznavalac
Jesse PinkmanENTUZIJASTA
jun 2013.
jun 2013.#3
puno hvala za odgovor. nadao sam se konkretnim prijedlozima za "hranu" :dada posto stvarno ne znam odakle da krenem.
loop
AMBASADOR4.835 REP95%
→ Legenda
loopAMBASADOR
jun 2013.
jun 2013.#4
kreni od
itanja po forumu ;)
https://www.vutra.org/topic/5200-koja-gnjoiva-koristite/
josipalisac
LEGENDA5.105 REP1%
→ Zmaj
josipalisacLEGENDA
jun 2013.
jun 2013.#5
oprema ti je dobra, sve super samo moras zagrijat stolicu i procitaj par dnevnika od iskusnih growera i dalje ide samo od sebe, samo citaj :) sve se nalazi tu,, pa kad pocmes i naletis na problem onda pitaj i dobt ces svoje odgovore (otvori dnevik uzgoja). dobrodosao! puno srece zelim :goldmaryjane:
jun 2013.
1 / 6
jun 2013.
jun 2013.