VUTRA
ForumUzgajanjeProjektiranje prostorakoje su najbolje sijalice za pc grow box? radim box pa pomagajte molim ;)
LEGACY

koje su najbolje sijalice za pc grow box? radim box pa pomagajte molim ;)

20 odgovora3,917 pregleda
mrdamirISTRAŽIVAČ

jul 2011.

#1
zanima me koje su najbolje sijalice? pa molim neku pomoc ili prijedlog sta da stavim.
BladeZMAJ

jul 2011.

#2
Kakav box radia?Kojih dimenzija?Koliko biljaka?Koliki prinos te zanima?Jesi li itao Forum? Prvo proitaj milijon tema koje imamo na ovom forumu,donesi neke odluke i zakljuke pa onda pitaj ato ti nije jasno.Proitaj pravila foruma,prirunike za uzgoj,dnevnike uzgoja koji odgovaraju onome ata bi ti itd
GreenRyderLEGENDA

jul 2011.

#3
https://forums.vutra.org/oprema-za-unutrasnji-uzgoj/1150-high-pressure-sodium-hps-sijalice-tehnicke-karakteristike.html https://forums.vutra.org/oprema-za-unutrasnji-uzgoj/1151-metal-halide-mh-sijalice-tehnicke-karakteristike.html https://forums.vutra.org/oprema-za-unutrasnji-uzgoj/1152-neonske-i-fluoroscentne-sijalice-tehnicke-karakteristike.html ....evo malo pomoci da se lakse snades.......
mrdamirISTRAŽIVAČ

jul 2011.

#4
e decki sorite novi sam al trebo bi da mi kazzeta koje sijalice uzet za boox dimenzija 60cmX40cmX60cm za jedno 2 do 3 biljke al neznam tocno kakve sijalice i kolko komada jel ja se nemrem snac na drugim temama nema sanse. molim vas unaprijed hvala :P :smoke18: vec sam ja procito sve postove al nisam se najbolje sanso i nigde nepise kolko bi lumena trebalo biljci. samo vas molim da mi kazete kolko kakvih sijalica bi bilo zadovoljavajuce za moj box :D

jul 2011.

#5
atedne sijalice su dobre za ucit se jer se ne griju puno stavi bar jedno 5 komada nekih 23W po mogucnosti philips ili samsung(ili jos bolje jednu dvije malo jace) i treba ti tajmer za njih i ventilacija neka za box. pogledaj 3.link koji je Ivach postao i informiraj se malo..
GreenRyderLEGENDA

jul 2011.

#6
....na taj prostor HPS 150W al povecaj visinu boxa jer ovak nece ici....... ....al prvo odvoji dobrih mjesec dana intenzivnog citanja ovog foruma pa onda kreni u nabavku opreme.......
BladeZMAJ

jul 2011.

#7
Ljenost je zlo!
ParazydPOZNAVALAC

jul 2011.

#8
Zasto ne bi islo? Zar se u pc growu ne sade dwarf sorte?
GreenRyderLEGENDA

jul 2011.

#9
.....samo to i ide unutra.....ako nemas CT oduzmi posudu, lampu i 20-30 cm prostora izmedu biljaka i lampe i kaj ti ostaje.... .....osobno na povrsinu od 0.24m2 meni je 60 cm visine premalo.....ja bi isao min na 1 m visine....... ....na tom prostoru moze imat 6 biljaka al kakvih....kao moj BB u pc-u......meni je to smjesno.....
mrdamirISTRAŽIVAČ

avg 2011.

#10
jel bi mogo stavi hps 70w kao ovaj: https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/8386-po-etak-hps-70w.html imamo identinu visinu samo kaj je moj malo siri
SimasZgAMBASADOR

avg 2011.

#11
Mo~ea, dapa e...samo ako imaa mogu nosti, ubaci joa koju CFL coolwhite u po etku..23w

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se