LEGACY
Grow room - slaganje od temelja
18 odgovora1,997 pregleda
Green Lantern
ISTRAŽIVAČ107 REP38%
→ Entuzijasta
Green LanternISTRAŽIVAČ
sep 2014.
sep 2014.#1
Odlu
io sam pokuaati dizajnirati sobu od nekih 5m2,polako dok budem radio stavljau slike i podatke.
Namjeravam unutra kako vutru tako i povre saditi,otprilike 50-50.
Do sljedeeg puta :rasta1:
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
sep 2014.
sep 2014.#2
a nisi primetio ceo ovaj podforum https://vutra.org/forum/56-projektiranje-prostora-za-uzgoj/ sad ja trebam premestati. procesljajte malo forum i upoznajte se sa njim pre nego krenete sa temma i postovima
Green Lantern
ISTRAŽIVAČ107 REP38%
→ Entuzijasta
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
Green Lantern
ISTRAŽIVAČ107 REP38%
→ Entuzijasta
Green LanternISTRAŽIVAČ
sep 2014.
sep 2014.#5
Oprema je naru
ena na hempatiji i joa jednom sajtu :bananica
2x led 300w
1x led 120w
folije
vaze
Plagron Batmix 50L
Plagron Top Grow Box Bio
sjemenke
i joa dosta toga
Odustao sam od hidroponike,mislim da e organski biti bolje,cjena za sve se kree oko 1300 eura.
ujemo se!
:wave:
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
sep 2014.
sep 2014.#6
verujem da svi sa nestrpljenjem ocekuju dnevnik, ja sam za pola te kinte kupio kola koja vozim vec tri godine, a nije yugo ;)
Green Lantern
ISTRAŽIVAČ107 REP38%
→ Entuzijasta
Green LanternISTRAŽIVAČ
sep 2014.
sep 2014.#7
Da,stvarno je dosta para,ali toliko bi potroaio u sljedeih godinu dana nabavljajui ko zna kakvu vutru sa strane.
Preduvjet je naravno da mi grow uspije,vidjeemo kad po
nem. Dnevnik uzgoja je naravno u planu,vidjeemo rezultate.
Himalaya
ZMAJ145.729 REP
HimalayaZMAJ
okt 2014.
okt 2014.#8
Daj mi reci ciji su paneli,vidim da si dao finu svotu novca pa me zanima cije si uzeo? Za te novce mora biti sami vrh :)
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
okt 2014.
okt 2014.#9
Kinezi
iji bi bili, nema po 100 dolara europskih panela. Ja vam mogu rei da ima kineza od 300w full spectrum po 120 dolara koji ja
u svijetlost daju od nekih EU panela. Svi misle kinezi atancaju ledice po podrumima, zapoaljavaju dijecu koja rade za siu, ma kita. Vidio ja, brate mili tvornice ko u apoteci a veinu poslova robotika aiaa. Nema aa kinezi su pravi borgovi, svaka im dala ;)
Tantor
AMBASADOR2.608 REP32%
→ Legenda
sep 2014.
1 / 11
sep 2014.
okt 2014.