ForumUzgajanjeProjektiranje prostoraGrowbox Komplettset 600 Watt HPS Adjust-a-Wings 120x120x200 - Vorschaltgerät ETI 1
LEGACY
Growbox Komplettset 600 Watt HPS Adjust-a-Wings 120x120x200 - Vorschaltgerät ETI 1
18 odgovora1,459 pregleda
deutch.marley
ENTUZIJASTA239 REP10%
→ Poznavalac
deutch.marleyENTUZIJASTA
mar 2018.
mar 2018.#1
https://www.amazon.de/Growbox-Komplettset-Adjust-Wings-120x120x200/dp/B06Y3YT7D7/ref=pd_sbs_86_3?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=4RKRC26DMAWJ879KARKJ
Pozdrav zelim naruciti ovaj kompletan box s njemacke stranice Amazon. Mene zanima vase generalno misljenje ,dakle koji su moguci nedostatci ,jeli ovaj grow profesinalan ? Njegova cijena prihvatljiva? i sto bi mi dodali jos ili savjetovali kod njega . ::volimj::
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
mar 2018.
mar 2018.#2
na slici nije aaw,vent za ispuh da je malo ja
i,bolja je dig. priguanica 250-600
deutch.marley
ENTUZIJASTA239 REP10%
→ Poznavalac
Imbra Presvetli
ZMAJ53.695 REP
Imbra PresvetliZMAJ
mar 2018.
mar 2018.#4
Nit smrdi nit mirisi
Imas na vutri na oglasu svega i svacega.....recimo ja sam platil box 120setku 500 kuna pa ti vidi.....di kupujes
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
mar 2018.
mar 2018.#5
https://www.vutra.org/threads/digitalne-protiv-magnetnih-prigusnica.13435/#post-342807
aaw ,mislim na reflektor
deutch.marley
ENTUZIJASTA239 REP10%
→ Poznavalac
Imbra Presvetli
ZMAJ53.695 REP
Imbra PresvetliZMAJ
mar 2018.
mar 2018.#7
https://www.vutra.org/threads/prodaja-i-potra~nja-opreme-za-uzgoj-pro
itati-prvi-post.6477/page-134#post-574876
deutch.marley
ENTUZIJASTA239 REP10%
→ Poznavalac
deutch.marleyENTUZIJASTA
mar 2018.
mar 2018.#8
brate u ovome kompletu pise da ima "reflektor stego" aj baci oko jos jednom please ,a sto se tice digitalne prigusnice sto si je preporucio jel to znaci da ja imam onu magnetnu sta se spominje ili je uopce nema u ovome setu ? I da jos napomenem da su u ovome setu one agro hps zarulje 600 w sto idu i za vegetaciju i za rast
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
mar 2018.
mar 2018.#9
Nije profesionalan. Jedva da je dobar. A ato baa mora biti pro?
Reflektor uzmi adjust a wing (ato je Venlo rekao, samo skra
eno), ili ako mislia da bi ti temperatura mogla predstavljati problem, neki zatvoreni ato se mo~e na vent. spojit...old school je cool tube, ali ima puno boljih reflektora, samo ato su daleko skuplji, isto kao ato je i AAW skuplji od ovog obi
nog.
Ventilator uzmi neku turbinu, 125mm, ato ja
i to bolji. Ako ima senzor temp. i potenciometar za podeaavanje, tim bolje, samo opet, skuplje od obi
nog...jbga...
Ako imaa znati~eljne susjede, mogli bi ti namirisati grow. Filter je obavezan ukoliko si u stambenoj zgradi. ja nisam pa svejedno imam filter...opreza nikad dosta.
Nisam siguran kakvi su ovi mali ventii za mjeaanje zraka...pogledaj dnevnike uzgoja, slike e ti pomoi viae nego 5000 rije
i. Treba biti vjetrovito unutra. Kontam da jedan mali vent nije dosta. Mo~da 2...
Sad imaa okvirno napisano ato ti treba. Vjerujem da ima setova koji zadovoljavaju kriterije koje smo ti ovdje naveli, pa pogledaj joa malo, ili kupuj odvojeno sve.
mar 2018.
1 / 10
mar 2018.
mar 2018.