LEGACY
BIG TOWER 250W HPS
22 odgovora2,557 pregleda
Puff Puff Pass
AMBASADOR2.117 REP18%
→ Legenda
Puff Puff PassAMBASADOR
feb 2013.
feb 2013.#1
Odlu
io sam se za semi stealth BIG TOWER kuiate ... Svi savjeti i pitanja dobrodoali :bananica
Dimenzije : Du~ina 43 cm
Visina 59 cm
`irina 20 cm
SHEMA
I Ovako to izgleda
weedoye
LEGENDA6.540 REP15%
→ Zmaj
weedoyeLEGENDA
feb 2013.
feb 2013.#2
druze ja sma jedva oladio HPS 100W a ti stavljas 250, to je bacanje lumena tolka sijalica za tako mali prostor,
najvise sto tu moze stati je 150HPS al uz dobru ventilaciju.
Puff Puff Pass
AMBASADOR2.117 REP18%
→ Legenda
Puff Puff PassAMBASADOR
feb 2013.
feb 2013.#3
Ma ok su mi temp... Ova dva velika venta hlade ko ludi ... Buka je malo vea ali nije straano :) Od viaka glava ne boli ... Samo nek se pumpaju hedovi :rasta1:
olidoboli
LEGENDA5.333 REP3%
→ Zmaj
MarcoPolo
LEGENDA9.777 REP48%
→ Zmaj
MarcoPoloLEGENDA
feb 2013.
feb 2013.#5
fijuuu...vidim da volis izazove...jer ovo ce definitivno biti "borba" a mozda i nece...necu baksuzirat unaprijed al testiraj sve prije...mislim na temperaturu...sa zatvorenim boxom i termometrom blizu stakla...nek lampa radi sat dva i sve ce biti puno jasnije
ako bude sve ok ocekuj brutalne hedove ;-)
Creative
LEGENDA14.039 REP90%
→ Zmaj
Puff Puff Pass
AMBASADOR2.117 REP18%
→ Legenda
Puff Puff PassAMBASADOR
feb 2013.
feb 2013.#7
Box je testiran na sobnoj temperaturi.... Ovo ato je napisano to su testirane temperature u vremenskom roku od tjedan dana :) Ako je sobna temperatura oko 22-24C Onda je u boxu odmah ispod stakla oko 30 ili 31 C a sredina ima oko 27 ili 28 C dok je dolje 25 ili 26 C... Biljka je ve u boxu ali to je bila testna tako da nije u baa bajnom stanju ali slijedi dnevnik sa strainom od CBD crew ... :bananica
BoRaiCho
AMBASADOR1.686 REP5%
→ Legenda
BoRaiChoAMBASADOR
feb 2013.
feb 2013.#8
Uhu druze, svaka cast za ovo, ladno ce biti perverzija !! Ja bi i sa 150W HPS-om razmislio dobro :D
MrLaki
AMBASADOR1.870 REP11%
→ Legenda
MrLakiAMBASADOR
mar 2013.
mar 2013.#9
Druze stavi to u boks 60x60 cm pusti bar 1.5 m u visinu i imaces koristi od toliko lumena,ovako u tom malom prostoru samo trosis struju jer ces dobiti realno mnoooogo manje sve i da imas fem seme
Puff Puff Pass
AMBASADOR2.117 REP18%
→ Legenda
Puff Puff PassAMBASADOR
mar 2013.
mar 2013.#10
Da sam mogao staviti u box stavio bi... Ovo mi je bila najjeftinija solucija jer sam kuiateve imao tako da sam iskoristio ono ato sam imao dobro koliko to god ide :)
Samuraj u čizmama
AMBASADOR2.074 REP16%
→ Legenda
Samuraj u čizmamaAMBASADOR
mar 2013.
mar 2013.#11
Ove dane zavraavam od kartona boks visok je 120cm,airok je 80 cm ,i dubok 50 cm,unutra imam isto kao i ti ~arulju od hp 250 montiro sam dva ventilatora kupaonska dosta su jaki jedan mi puae po lampi, a drugi je iznad lampe kao ispuh.Morao sam stavit staklo od 5 mm ,zbog temeperature.Jer ~elim dobit adekvatnu temeraturu od 22 do do 27 celzija ,mislim unutra staviti 4 do 6 biljaka ,imam ih 10 -ak joa su mi u drugom boksu pod atednim ~aruljama ,velike su 30 cm i upravo sam ih 6 topirao prvi puta,ovih dana stavit u jednu u boks jel mi je problem upravo temp. Ako se poka~e dobrim stavljam i ostale u boks,tegle su mi male tako da joa to moram ispraviti ,zaljevam ih cetinom kupovnom vodom zbog ph . Prihranu sam samo kupio SUPSTRAL mineralno gnojivo ,a zemlja mi je TERAMAGMA , naru
io sam si jedan ventilatori barometari ph olovku preko eby-a joa kad nau
im stavljati slike imat e te bolji uvid.Sjeme je iz proale godine jer sam imao vani biljke koje su bile odli
ne . Toliko od mene cujemo se pozdrav
feb 2013.
1 / 12
feb 2013.
apr 2013.