LEGACY
PC box Big tower
30 odgovora1,794 pregleda
papir2302
ISTRAŽIVAČ187 REP91%
→ Entuzijasta
papir2302ISTRAŽIVAČ
nov 2012.
nov 2012.#1
Pozdrav,
Pa da lagano po
nem,
PROSTOR
Big tower `xDxV 22x56x65 cm
SORTA
Northern Light auto ili
Bing Bang auto
(bitno mi je da se miris osjeti ato manje)
TRENING
Lst
SVJETLOST
HPS 150w ili CFL 5x23w CFL kroz cijeli grow
Tu mi treba savijet ata je pametnije.
VENTILACIJA
Dva ventilatora 120 mm upuh/ispuh
ZEMLJA
Terra magma u mjeaavini sa stiroporom i sitnim pjeskom
Mislim da je to za sada to, trenutno je sve na papirima.
Do kraja tjedna dosta toga e biti napravljeno i kupljeno pa e biti i viae slika.
Mislim da na kraju sve u svemu bude jako dobro izgledalo i radilo! :)
Ima ovih par stvari oko kojih se nemogu odlu
iti pa ne akodi nek mala pomo da bude kak treba.
WEEDetix
ZMAJ94.193 REP
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
nov 2012.
nov 2012.#3
nadam se da ces povaditi sve iz tog kucista (bukvalno sve, samo da ostanu stranice), ajd sretno, za lampu se slazem sa weed-om, al ako moz da nadjes i ct, bas kako je napisao, eventualno 6x23 cfl
papir2302
ISTRAŽIVAČ187 REP91%
→ Entuzijasta
papir2302ISTRAŽIVAČ
nov 2012.
nov 2012.#4
Da da, naravno sve se vadi i obla~em sve strane sa reflektirajuom folijom..
Onda u ii sa hps, napraviti CT i reflektor i super!
GreenRyder
LEGENDA14.654 REP97%
→ Zmaj
GreenRyderLEGENDA
nov 2012.
nov 2012.#5
.......NL nema tolko intenzivan miris al zadnji 2 tjedna se bas osjeti.......tijekom cijelog growa bas je bilo vrlo malo mirisa, nesto nedefinirano al kad je krenulo pred kraj, uff.......pa da nebi bilo, imaj to u vidu.......moj je bio od RQS....
Sulundar
AMBASADOR4.374 REP82%
→ Legenda
SulundarAMBASADOR
nov 2012.
nov 2012.#6
U sustini,svaka na kraju zamirise.. Carbon filter i u svakom slucaju manje mirisa.
Odlicno kuciste za pc-grow. Ovaj dnevnik i rad u njemu bi mogao da propratis slikama kad vec ides ispocetka.
Pitanje je imas li plan i materijal ili ides laganijim koracima?
Blade
ZMAJ23.847 REP
papir2302
ISTRAŽIVAČ187 REP91%
→ Entuzijasta
papir2302ISTRAŽIVAČ
nov 2012.
nov 2012.#8
Ma imam sve, plan, ideju i volju to napraviti kako treba, par sitnica joa kupiti i imat 2-3 sata u miru da to sastavim vrhunski...
Onda imam vremena za napraviti filter pa je to ok.
Posebnost ovog PC box-a je u tome ata e biti gotovo cijeli automatiziran zbog nemogunosti konstantnog nazora..
Imam ideje za sve to, mislim da e vam se svidjeti kad sve zavraim :D
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
nov 2012.
nov 2012.#9
zvuci fino......pjesak obavezno prokuhaj,iako ja mislim da ti netreba ni pjesak a ni stiropor.terramagma je odlicna i bez tih kemijanja..pozz
papir2302
ISTRAŽIVAČ187 REP91%
→ Entuzijasta
papir2302ISTRAŽIVAČ
nov 2012.
nov 2012.#10
Doao sam do problema, da nemogu to ku
iate ugorat tamo di sam zamislio... i sa dbi to nekako sve trebao prekrojiti a ako re~em ku
iate to e biti jako zeznuto..
EDITE:
Jedino uzet neko novo midlle tower ili normalno, ali onda mislim da je HPS 150w prejaka...
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
nov 2012.
nov 2012.#12
to big kuciste ti je odlicno, probaj mu naci negde mesto, ako ides na novo midi kuciste, onda 70 ili 100w plafon
Dr.Chronic
ENTUZIJASTA406 REP52%
→ Poznavalac
Dr.ChronicENTUZIJASTA
nov 2012.
nov 2012.#13
bas kak je zdepo reko zamisli ga negdje drugdje :sun2: steta je da ne iskoristis big tower
thc boss
AMBASADOR3.296 REP51%
→ Legenda
thc bossAMBASADOR
nov 2012.
nov 2012.#14
Po meni je previae 150w hps u ku
iatu, prvo ako to ohladia svaka
ast, drugo moraa udaljiti dosta od lampe i gubi se na visini, a ti imaa problema s veli
inom ku
iata, pa onda ti je bolje kupiti manje ku
iate i stavit hps 70-100, doea na isto s tim da ne moraa razbijati glav s ventilatorima i ogromom bukom jer se ta toplina sigurno ne mo~e izvui ni s ja
im pc ventovima.
papir2302
ISTRAŽIVAČ187 REP91%
→ Entuzijasta
papir2302ISTRAŽIVAČ
nov 2012.
nov 2012.#15
Nije me bilo du~e tu jer sam u subotu slomio aaku pa sam cijelu no bio u bolnici i sad nemogu niata desnom rukom. To e malo stopirati ove radove zato jer nemogu apsolutno niata raditi!
}elio bi nastaviti ovaj uzgoj/dnevnik kad se oporavim, ako mo~ete ostaviti temu, da to fino dovraim kad mi se sredi aaka!
nov 2012.
1 / 16
nov 2012.
nov 2012.