VUTRA
ForumUzgajanjeProjektiranje prostoraPC box Big tower
LEGACY

PC box Big tower

30 odgovora1,794 pregleda
papir2302ISTRAŽIVAČ

nov 2012.

#1
Pozdrav, Pa da lagano po nem, PROSTOR Big tower `xDxV 22x56x65 cm SORTA Northern Light auto ili Bing Bang auto (bitno mi je da se miris osjeti ato manje) TRENING Lst SVJETLOST HPS 150w ili CFL 5x23w CFL kroz cijeli grow Tu mi treba savijet ata je pametnije. VENTILACIJA Dva ventilatora 120 mm upuh/ispuh ZEMLJA Terra magma u mjeaavini sa stiroporom i sitnim pjeskom Mislim da je to za sada to, trenutno je sve na papirima. Do kraja tjedna dosta toga e biti napravljeno i kupljeno pa e biti i viae slika. Mislim da na kraju sve u svemu bude jako dobro izgledalo i radilo! :) Ima ovih par stvari oko kojih se nemogu odlu iti pa ne akodi nek mala pomo da bude kak treba.

nov 2012.

#2
hps najbolji izbor pomogucnosti sa CT...:ludak

nov 2012.

#3
nadam se da ces povaditi sve iz tog kucista (bukvalno sve, samo da ostanu stranice), ajd sretno, za lampu se slazem sa weed-om, al ako moz da nadjes i ct, bas kako je napisao, eventualno 6x23 cfl
papir2302ISTRAŽIVAČ

nov 2012.

#4
Da da, naravno sve se vadi i obla~em sve strane sa reflektirajuom folijom.. Onda u ii sa hps, napraviti CT i reflektor i super!
GreenRyderLEGENDA

nov 2012.

#5
.......NL nema tolko intenzivan miris al zadnji 2 tjedna se bas osjeti.......tijekom cijelog growa bas je bilo vrlo malo mirisa, nesto nedefinirano al kad je krenulo pred kraj, uff.......pa da nebi bilo, imaj to u vidu.......moj je bio od RQS....
SulundarAMBASADOR

nov 2012.

#6
U sustini,svaka na kraju zamirise.. Carbon filter i u svakom slucaju manje mirisa. Odlicno kuciste za pc-grow. Ovaj dnevnik i rad u njemu bi mogao da propratis slikama kad vec ides ispocetka. Pitanje je imas li plan i materijal ili ides laganijim koracima?
BladeZMAJ

nov 2012.

#7
Nadam se dnevniku joa nisam prati Pc grow sa 150w hps... :-))
papir2302ISTRAŽIVAČ

nov 2012.

#8
Ma imam sve, plan, ideju i volju to napraviti kako treba, par sitnica joa kupiti i imat 2-3 sata u miru da to sastavim vrhunski... Onda imam vremena za napraviti filter pa je to ok. Posebnost ovog PC box-a je u tome ata e biti gotovo cijeli automatiziran zbog nemogunosti konstantnog nazora.. Imam ideje za sve to, mislim da e vam se svidjeti kad sve zavraim :D

nov 2012.

#9
zvuci fino......pjesak obavezno prokuhaj,iako ja mislim da ti netreba ni pjesak a ni stiropor.terramagma je odlicna i bez tih kemijanja..pozz
papir2302ISTRAŽIVAČ

nov 2012.

#10
Doao sam do problema, da nemogu to ku iate ugorat tamo di sam zamislio... i sa dbi to nekako sve trebao prekrojiti a ako re~em ku iate to e biti jako zeznuto.. EDITE: Jedino uzet neko novo midlle tower ili normalno, ali onda mislim da je HPS 150w prejaka...
zdepoISTRAŽIVAČ

nov 2012.

#11
Zamisli ga drugdje :)

nov 2012.

#12
to big kuciste ti je odlicno, probaj mu naci negde mesto, ako ides na novo midi kuciste, onda 70 ili 100w plafon
Dr.ChronicENTUZIJASTA

nov 2012.

#13
bas kak je zdepo reko zamisli ga negdje drugdje :sun2: steta je da ne iskoristis big tower
thc bossAMBASADOR

nov 2012.

#14
Po meni je previae 150w hps u ku iatu, prvo ako to ohladia svaka ast, drugo moraa udaljiti dosta od lampe i gubi se na visini, a ti imaa problema s veli inom ku iata, pa onda ti je bolje kupiti manje ku iate i stavit hps 70-100, doea na isto s tim da ne moraa razbijati glav s ventilatorima i ogromom bukom jer se ta toplina sigurno ne mo~e izvui ni s ja im pc ventovima.
papir2302ISTRAŽIVAČ

nov 2012.

#15
Nije me bilo du~e tu jer sam u subotu slomio aaku pa sam cijelu no bio u bolnici i sad nemogu niata desnom rukom. To e malo stopirati ove radove zato jer nemogu apsolutno niata raditi! }elio bi nastaviti ovaj uzgoj/dnevnik kad se oporavim, ako mo~ete ostaviti temu, da to fino dovraim kad mi se sredi aaka!
SulundarAMBASADOR

nov 2012.

#16
ma hebes dnevnik...ode desanka ! Sad levom ko tudjom....nije ni to lose lol Zelim ti brz oporavak.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se