LEGACY
Pomoć oko boxa
12 odgovora974 pregleda
doctor_no
ISTRAŽIVAČ69 REP13%
→ Entuzijasta
doctor_noISTRAŽIVAČ
dec 2012.
dec 2012.#1
Pozdrav svima,
moj 1. post i odmah mala molba... uglavnom nakon hrpe
pro
itanih tema vezanih oko izrade boxa u dilemi sam oko
izbora sijalica za box dimenzija 80x40x60 cm.
Koja bi najoptimalnija opcija ( i cjenovno i po karakteristikama)
bila za box navedenih dimenzija?
Hvala unaprijed
doctor_no
ISTRAŽIVAČ69 REP13%
→ Entuzijasta
doctor_noISTRAŽIVAČ
dec 2012.
dec 2012.#3
Hvala Blade,
dali sa hps 250w rjeaavam i vege i cvjetanje tj. moram li uzet hps mjeaanog spektra?
I kakva je brija sa zagrijavanjem koliko se grije hps 250
WEEDetix
ZMAJ94.193 REP
WEEDetixZMAJ
dec 2012.
dec 2012.#4
ako ide 250 w kako kaze blade obavezno cool tube ako neces radit/kupit CT stavi 150w hps jermislimda ce 250w dizat temperaturu u tom boksu prek 35 c osim ako nece biti jaka ventilacija sto se i cuje dosta...
moze hps odradit i vege i cvjetanje..
mali_1.3
AMBASADOR4.547 REP87%
→ Legenda
mali_1.3AMBASADOR
dec 2012.
dec 2012.#5
ako se ovo 80 odnosi na visinu onda 150 stavi, nije mi jasno kako bi tu 250 stavio, treba biti predobra ventilacija, ali ne treba pretjeravati, to su dimenzije definitivno viae za 150 nego 250, al mozes ugurati unutra sto hoces, al ja bih stavio 150, hps bi ti oduzeo nekih 10cm+razmak 20cm+posude 15-20cm tako da ti ostaje nekih 35cm za rast biljke tako da ces je trebati trenirati obavezno
doctor_no
ISTRAŽIVAČ69 REP13%
→ Entuzijasta
doctor_noISTRAŽIVAČ
dec 2012.
dec 2012.#6
hvala svima na odgovorima,
za ovaj po
etniki grow definititvno neu previae ulagat , tak da CT otpada...
zna
i 150tka
ato se ti
e trenkanja biljke svjestan sam da u to morat zbog ograni
enja prostora
joa jednom hvala svima
dec 2012.
1 / 7
dec 2012.
dec 2012.