VUTRA
ForumUzgajanjeProjektiranje prostoraprvi grow box pa da me poducite :)
LEGACY

prvi grow box pa da me poducite :)

31 odgovora1,739 pregleda

avg 2015.

#1
160visina100dubine75sirine ... koja rasveta koliko da stavim unutra kako sa ventilaciom....hvalaaaa

avg 2015.

#2
Jel to 260 visina onda sve skupa? Haha, jebla vas dubina, to su stranice. Ja bi stavio 400w hps mada vjerovatno bi funkcionirao i 250w. Imaš ih polovne tu na našem oglasniku ili kupi u elektroradnji prigušnicu i lampu a u grow shopu uzmi obični reflektor za 15€. U grow shopovima lampe znaju bit skupe. Također treba ti neka reflektivna površina za unutarnje stranice i naravno ventilacija ali otom potom. Prvo fotka prostora :)

avg 2015.

#3
faza..pripreme...sutra...se..lepi...folija....nece...space....ufff

avg 2015.

#4
jel to stiropor???

avg 2015.

#5
da

avg 2015.

#6
No comment!

avg 2015.

#7
Stari zaboravi na ideju.. :upiii: :crazyd:
kveLeLEGENDA

avg 2015.

#8
Mislim da bi se to sruailo im bi pokuaao montirati HPS i tubu :D

sep 2015.

#9
a ko ce sada rasfurati plakar u pm

sep 2015.

#10
Pa dobro ako si ga zalijepio nece on nikuda.Samo ces tesko na njega zaljepiti foliju ;)

sep 2015.

#11
ulepljen je za zid silikonom bas dobro a za foliju jel bolje tetra pak rolna ili obicna alu

sep 2015.

#12
koliko se ja sjecam stiropor je odlicna toplinska izolacija?bit ce unutra temeprature ufff... obicna alu pravi hot spot(vise svjetla se odbija na isto mjesto te pali biljku) a tetra pak rolna ne znam sta je nisam nikad vidio

sep 2015.

#13
Relativno je skupa ta oprema sinko. Ako se odlu ia kupiti komponente ata ti je dat joa stotinjak kuna za ormar. Ovo je neozbiljno

sep 2015.

#14
Relativno je skupa ta oprema sinko. Ako se odlu ia kupiti komponente ata ti je dat joa stotinjak kuna za ormar. Ovo je neozbiljno

sep 2015.

#15
Volja je temelj svakog uspeha! U tvom slu aju trebae i neato para. :)

sep 2015.

#16
Box dimenzije 40x40x120 cm - Cjena je 45e sam sator , - Sa rasvjetom 150W HPS Set140e - Sa rasvjetom i ventilacijm 150e + gnojiva , termometar i posuda (saksija ) gratis

sep 2015.

#17
daj daj sator ODMA, ali za 38 evra ::D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se