LEGACY
prvi grow box pa da me poducite :)
31 odgovora1,739 pregleda
22 REP44%
→ Istraživač
avg 2015.
avg 2015.#1
160visina100dubine75sirine ... koja rasveta koliko da stavim unutra kako sa ventilaciom....hvalaaaa
ZdravaTrava
LEGENDA10.650 REP56%
→ Zmaj
ZdravaTravaLEGENDA
avg 2015.
avg 2015.#2
Jel to 260 visina onda sve skupa? Haha, jebla vas dubina, to su stranice.
Ja bi stavio 400w hps mada vjerovatno bi funkcionirao i 250w. Imaš ih polovne tu na našem oglasniku ili kupi u elektroradnji prigušnicu i lampu a u grow shopu uzmi obični reflektor za 15€. U grow shopovima lampe znaju bit skupe. Također treba ti neka reflektivna površina za unutarnje stranice i naravno ventilacija ali otom potom. Prvo fotka prostora :)
22 REP44%
→ Istraživač
ZdravaTrava
LEGENDA10.650 REP56%
→ Zmaj
Alaskan Thunderfuck
ENTUZIJASTA248 REP12%
→ Poznavalac
Mad Rabbit
ZMAJ61.589 REP
kveLe
LEGENDA8.187 REP32%
→ Zmaj
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
sep 2015.
sep 2015.#10
Pa dobro ako si ga zalijepio nece on nikuda.Samo ces tesko na njega zaljepiti foliju ;)
22 REP44%
→ Istraživač
sep 2015.
sep 2015.#11
ulepljen je za zid silikonom bas dobro a za foliju jel bolje tetra pak rolna ili obicna alu
amneziaHaze
ZMAJ16.932 REP
amneziaHazeZMAJ
sep 2015.
sep 2015.#12
koliko se ja sjecam stiropor je odlicna toplinska izolacija?bit ce unutra temeprature ufff...
obicna alu pravi hot spot(vise svjetla se odbija na isto mjesto te pali biljku) a tetra pak rolna ne znam sta je nisam nikad vidio
ZdravaTrava
LEGENDA10.650 REP56%
→ Zmaj
ZdravaTravaLEGENDA
sep 2015.
sep 2015.#13
Relativno je skupa ta oprema sinko. Ako se odlu
ia kupiti komponente ata ti je dat joa stotinjak kuna za ormar. Ovo je neozbiljno
ZdravaTrava
LEGENDA10.650 REP56%
→ Zmaj
ZdravaTravaLEGENDA
sep 2015.
sep 2015.#14
Relativno je skupa ta oprema sinko. Ako se odlu
ia kupiti komponente ata ti je dat joa stotinjak kuna za ormar. Ovo je neozbiljno
Barbarossa
ZMAJ120.253 REP
BarbarossaZMAJ
sep 2015.
sep 2015.#15
Volja je temelj svakog uspeha! U tvom slu
aju trebae i neato para. :)
amneziaHaze
ZMAJ16.932 REP
amneziaHazeZMAJ
sep 2015.
sep 2015.#16
Box dimenzije 40x40x120 cm
- Cjena je 45e sam sator ,
- Sa rasvjetom 150W HPS Set140e
- Sa rasvjetom i ventilacijm 150e + gnojiva , termometar i posuda (saksija ) gratis
avg 2015.
1 / 17
avg 2015.
sep 2015.