VUTRA
ForumUzgajanjeProjektiranje prostoraKupovina komplet grow boxa
LEGACY

Kupovina komplet grow boxa

18 odgovora1,632 pregleda
StarMoŠAMBASADOR

feb 2021.

#1
Pozdrav raja, nakon par godina itanja ovog foruma i ekanja prilike za kupnju boxa, dosao je i taj dan. Htjeo bi kupiti komplet box, pa me interesuju savjeti i koliko bi islo nama dragih biljcica na ovaj prostor, jacinu svijetla itd. Stavit cu par slika, u DE sam, pa manje viae nije ni problem cijena jer se mo~e uzeti na odgodu plaanja, rate itd. Zamialjao sam nesto ovako. Postavit cu link stranice, pa ako ima neko zanimanje nek pogleda. Hvala vam ekipa , stay safe https://www.grow-shop24.de/low-budget-growbox-komplettset-xl-120x120x200
dzidzoLEGENDA

feb 2021.

#2
Moj ti je savjet da bacis oko na led rasvjetu, mnogo je manja potrosnja struje, dosta manje grije. Ovi potovi od 11 l i nije nekakva sreca, po mom misljenju su mali. Sad koliko biljki mozes staviti u 120x120 zavisi od vrste treninga i duzine vegetacije biljke. Automata bi stalo 9 komada, a to ti je oko 3 sedmice vegetacije
StarMoŠAMBASADOR

feb 2021.

#3
Nebi ja isao za pocetak sa puno biljoza , potove bi stavio 20l, i autose bi aicao za pocetak . Mo~es li oka iti koji led panel, pa da vidim sta je najbolje . Hvala na savjetu , pozz .
dzidzoLEGENDA

feb 2021.

#4
Bolje je sa manjim broje biljaka fok ne steknes iskustva, a u drugu ruku je steta ne iskoristiti prostor. Diskutabilna tema je sta je najbolje. Sve zavisi koliko si spretan sa alatom ili bi isao na gotov panel. Prelistaj malo dnevnika na forumu pa ti nesto zapadne za oko. Kada bi sebi birao najvjerovatnije bi uzeo neki od mars hydro panela...
mesterZMAJ

feb 2021.

#5
ovjek godinama ita pa zna
StarMoŠAMBASADOR

feb 2021.

#6
@mester prvi grow, da se nebi fato poslije za glavu kad bude tjesno ::umirem::::umirem::
StarMoŠAMBASADOR

feb 2021.

#7
Bilo ovo bilo dovoljno ?
Whacky TobaccyPOZNAVALAC

feb 2021.

#8
Led rasvjeta je dosta skuplja, ali je manja potroanja pa se to u jednu ruku vrati ali tek kasnije. A Mars Hydro TS600 ti pokriva prostor od 60x60 ato zna i da trebaa ja i panel ukoliko planiraa 120x120
ironymousLEGENDA

feb 2021.

#9
Ts2000 bi ti bio okej za taj prostor ako ces ici sa Mars hydro. Idealno bi bilo ts3000 ali i ts2000 ce provjereno odraditi posao :)
Maki320POZNAVALAC

feb 2021.

#10
Ja imam mars hydro ts600 i super je panel samo malu povrsinu pokriva..

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se