LEGACY
Vrata za ormar
22 odgovora1,628 pregleda
RollingUp
ISTRAŽIVAČ116 REP44%
→ Entuzijasta
RollingUpISTRAŽIVAČ
feb 2014.
feb 2014.#1
Pozdrav,nov sam ovdje,moje je pitanje ako ste ikad culi za zipper doors,i kako se to opce zove u hrvatskoj? googlao sam sve zivo i nikako nemogu nac nigdje u hrvatskoj (moze i slovenija ali s dostavom u RH),jel neko zna di ima to za nabavit il neko mozda to ima jer to bi mi stvarno trebalo da postavim onako u unutraanjost ormara kao dodatna vrata/zastita od svijetla tokom noci,evo vam i par slikica pa da se ne zajeb* s googlanjem :respect:
3014.IPB
3015.IPB
3016.IPB
budjavBud
AMBASADOR1.725 REP6%
→ Legenda
budjavBudAMBASADOR
feb 2014.
feb 2014.#2
brate nadji materijal neprozirni, odi nekom kroja
u da ti bazi zip i za ormar priljepi/zabij/zaaarafi..
RollingUp
ISTRAŽIVAČ116 REP44%
→ Entuzijasta
budjavBud
AMBASADOR1.725 REP6%
→ Legenda
budjavBudAMBASADOR
feb 2014.
feb 2014.#4
bacit ces hrpu para, ovo ti zbilja kroja
sam u
ini, ali dobro u choose u pay..
RollingUp
ISTRAŽIVAČ116 REP44%
→ Entuzijasta
RollingUpISTRAŽIVAČ
feb 2014.
feb 2014.#5
a vidi,trebam kvalitetno,neki krojac ce samo zasrat,ako necu nis drugo nac onda nosim krojacu,pare mi nisu problem makar ni ne mislim bas da ta vrata puno kostaju...znaci,ako jos neko ima nekakvih informacia o tim vratima slobodno napisite..
EDIT: @budjavBud kakav materijal preporucas ako bi nosio krojacu a da je neki reflektivni bolje?
t@mara
ZMAJ28.214 REP
t@maraZMAJ
feb 2014.
feb 2014.#6
Gledaj ovako,ako ka~ea da ti pare nisu problem odea u firmu koja izrauje tende,cerade za kamione i sli
no i oni ti naprave ata god ~elia a boju mo~ea birat.
fourtwenty
ENTUZIJASTA479 REP70%
→ Poznavalac
fourtwentyENTUZIJASTA
feb 2014.
feb 2014.#7
http://www.alibaba.com/products/F0/zipper_doors.html?relatedKey=zipper%20doors&tracelog=spelling_check&oriword=zipper%20dors a pokusaj i sa ebay a za alibaba mozes reci da kupujes testni uzorak ukoliko traze da narucis 1000 setova ili vise.
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
SLO-EraLEGENDA
feb 2014.
feb 2014.#8
esto kao resenje pomogne-
i
ak traka
http://www.manal.hr/alat/product.php?id_product=198
Avantura
ZMAJ15.881 REP
RollingUp
ISTRAŽIVAČ116 REP44%
→ Entuzijasta
RollingUpISTRAŽIVAČ
feb 2014.
feb 2014.#10
hehe istina,a ja se tu zajeb sa postavljanjem trake na ormar ;P a nista hvala svima,vidit cu sta mi je nabolje,probacu sve ove prjedloge pa koji ce bit naj,pozz
feb 2014.
1 / 12
feb 2014.
mar 2014.