VUTRA
ForumUzgajanjeProjektiranje prostoraBox "server"
LEGACY

Box "server"

10 odgovora1,362 pregleda
kreudISTRAŽIVAČ

dec 2015.

#1
Ekipa razmisljam o racunalu kao serveru za temp vlagu i ostalo,planiram stavit stari win il lin server i prenosit 2 web cam preko toga.. ima li neko jos neku preporuku koja nebi bila toliko skupa a korisna ? Hvala unaprijed
StipeZMAJ

dec 2015.

#2
https://www.vutra.org/threads/automatizacija-boxa-pomocu-tellstick-net-uredjaja.14148/ ...i dnevnik https://www.vutra.org/threads/automatizacija-boxa-pomocu-tellstick-net-uredjaja.14148/ ako si mislio na tako nesto
kreudISTRAŽIVAČ

dec 2015.

#3
Da gledao sam to ali sam mislio prvo stavit neki server dolje povezan sa team viewerom.. da prenosi webcam a kasnije na tu masinu radio neke senzore za temp sto jos ne znam kako bi ucinio
nerpZMAJ

dec 2015.

#4
Opisi malo bolje situaciju sta zelis, kakav si setup zamislio. Server je sirok pojam, a ako je samo za streaming IP camera to moze i bez servera (ili bas mislis na web kamere?).
kreudISTRAŽIVAČ

dec 2015.

#5
bas mislim na web kamere i treba mi uvid u cijeli box uvijek na tom kompu kuzis koji se moze bezicno kontrolirat to bi bio ajmo reci server za pocetak a kasnije bi stimao neke nove stvari poput skolpki itd.. Ne pisi post za postom, editiraj !
nerpZMAJ

dec 2015.

#6
Kuciste bi moralo biti blizu boxa, zbog USB konekcije web camera. Teamviwer ili sl. VNC server ce da posluzi ali detalje neces moci da vidis, zbog kompresije. A sto se tice bezicne kontrole boxa tice, najjeftinija varijnta bi bila Telldus Tellstick Duo, 3 bezicne uticnice i jedan temp/hum senzor, to ti je sve oko 135 evra sa shippingom. E sad ne znam koliki ti je budzet, ali to je bare minimum

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se