VUTRA
ForumUzgajanjeProjektiranje prostoraPomoc oko Boxa
LEGACY

Pomoc oko Boxa

14 odgovora1,113 pregleda
Sopran0ISTRAŽIVAČ

jun 2014.

#1
Pozdrav svima. Napravio sam jedan Box, ne znam da l' valja sta, zato sam napravio novu temu, da mi vi nesto kazete o tome. Unutra nista nema, nista mu nijesam stavio jer nijesam znao, pa ako mozete vi meni da kazete sta trebam kupit sve, i da pocnem da sadim. 3282.IPB3283.IPB Hvalla.
StipeZMAJ

jun 2014.

#2
lol veshmashina :D hahhahaha https://vutra.org/topic/994-boks-za-gajenje-tehnicke-osobine-i-kako-ga-napraviti/ evo tu imas apsolutno sve o tome sta ti treba. samo zanemari sper plocu posto ti imas pereshveshmashina :D A++ klasa ...ostalo je sve isto. zmjeri dimenzije da znas za lampu, odaberi scime ces oblozit, zatvori te rupe okolo, smisli kakvu ces ventilaciju, osvjetljenje skojim ces ic itd. edit: sad vidim da si nutra sve oblozio.

jun 2014.

#3
hps lampu 150, sredi ventilaciju, nabaci vrata i pocni da sadis
Sopran0ISTRAŽIVAČ

jun 2014.

#4
Hahah :D Unutra sam stavio onu bijelu dasku, sto ide iza Ormara, ona tanka daska, ne znam kako se zove -.-. Kakva ventilacija bi bila dobra za ovo ? TO me interesuje :)

jun 2014.

#5
Ja sam htio od bojlera napraviti, al tebi skidam kapu jarane :D Zavisi kakav si s lovom, vent za kupatila na ispuh, uspuh nekim jakim kulerom

jun 2014.

#6
Svaka ast za ideju! :respect:
Ivana_zgPOZNAVALAC

jun 2014.

#7
E za ovaj grow dr~im posebno figu da uspije :kiss:
PiiAMBASADOR

jun 2014.

#8
lego sam, ajde druze izvestavaj nas oko ovog growboxa da vidimo sta ces da napravis od toga! :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se