VUTRA
ForumUzgajanjeProjektiranje prostoranovopečeni u pc grow
LEGACY

novopečeni u pc grow

12 odgovora1,603 pregleda
pripravnikISTRAŽIVAČ

feb 2015.

#1
pozdrav krenuo bi sa pc grow pa me zanima kakva su iskustva.isao bi na aparne ~arulje 4 kom po 24w dali je to dosta.znaci box 1 ulazni vent i 2 izlaz , 4 lampe vodoravno postavljene.dali treba gledat spektar svjetla kombinirat ga ili kako vec.imam joa tonu pitanja ali poredu cu krenut.nadam se da se necete srdit na moj amaterluk ,posto trebam pomoc ovo cinim iz med. razloga i smatram da posle svih ovih kemija koima su me rokali, ovj simpa zeleni cvjeti bar ce mi dat volju za hranom i jos ne im ega se nikako ne zelim odre.hvala i sretan wam grow
SmellsZMAJ

feb 2015.

#2
https://vutra.org/threads/vodi%C4%8C-kroz-unutra%C5%A0nji-uzgoj-prera%C4%91eno-2014.7897/
BizzzoZMAJ

feb 2015.

#3
Preporu io bi ti prije svega da probaa pravilnik pro itati. Na~alost ili na sreu ova pitanja su postavljena barem 20 puta te prakti ki nisu dobrodoala ovdje na forumu. S jako malo truda mogao si doci do informacije koje pitas ovdje gore. Pa onda kada nesto skontas ispucas pitanja na nesto korisnije za sta stvarno nisi mogao naci odgovor. Preporuka izmeu ostalog. https://vutra.org/forums/zavr%C5%A1eni-unutra%C5%A1nji-dnevnici.70/

feb 2015.

#4
Jel ku~ia ata ti ka~em bizzo :) Aj da nebude da spamam. Niata aparne hps od 70w dual spektar je aparozniji i bolji. Dalje upuh pasivan, najjaci vent kojeg imas na ispuh, drugog na lampu a treceg na biljke. Za dalje uklju i glavu i anga~iraj se oko itanja pc dnevnika. Aj bok
pripravnikISTRAŽIVAČ

feb 2015.

#5
doslo do promjena. dobio na poklon hps 400 komplet rucni rad i sad mi je to vjerojatno prevec za pc sta napravit mislio sam stavit lampu i ispod nje staklo +ventovi nesto kao cooltube saamo ovo bi bilo coolkvadrat, al opeet mi se cini puno svitla (400w hps osram 32000lum 5200k) upomoc sta da radim ove sparne mi ne obecavaju puno.

feb 2015.

#6
ako krenes citati forum naci ces podatak da je to rasveta za 1m kvadratni. e sad ne znam sta si ti dobio ali hps nema toliko kelvina, to je pre mh lampa, a i trebalo bi da ima vise lumena ako je 400w hps
StipeZMAJ

feb 2015.

#7
Osram HQI-BT 400 32000L, 5200K To je MH

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se