LEGACY
Pomoc oko izrade growboxa
28 odgovora1,683 pregleda
Zvijerko
POZNAVALAC973 REP41%
→ Ambasador
ZvijerkoPOZNAVALAC
avg 2019.
avg 2019.#1
Pozdrav moji ljudi ovako imam malo problema oko pravljenja growboxa ugl. Neke stvarcice sam nabavio pa sad da mi neko kaze sta misli o svemu tome prvi plan mi je bio box napravljen od kartona 1.50x1.50x1.80 sad da li bi bilo pametno jer sam dostaistrazivao mnogi ka~u da hps nije baa za kartona evo i sli
ica nekih inace trebo bi mi biti prvi box imam prostor i sve samo iskustvo fali
jopezg
ZMAJ20.980 REP
jopezgZMAJ
avg 2019.
avg 2019.#2
Bez ljutnje, ak je to sve sto si nabavio onda imas samo prostoriju i fali ti sve :D Gledam svoj ormar koji je sirok 1,40 i dubok 60 cm pa kad nadodam tvoje dimenzije se zapitam jel radis kupaonu :D Neznam sta ce ti tak veliki prostor i kak si to zamislio od kartona napravit. Lako zapaljiv,ne otporan na vlagu ,vodu, itd ..., pa sad jel pametno sam procijeni. Balast ,grlo e 40,propaljivac,sjenilo, postena ventilacija. 400 w je za 80x80 cca.Puno posla tu ima..
jopezg
ZMAJ20.980 REP
jopezgZMAJ
avg 2019.
avg 2019.#4
Mozes ti i 1,50x 1,50 m napravit ,nije da nema na forumu boxova tih velicina ,al to je stvarno veliko. Dobri su za neke druge stvari, za ovo si neku turbinu uzmi Blauberg,dospel ,prima klima ,ima ih...
Blue Thai - 600W *Stipe*
pogledaj si ovo bit ce ti puno jasnije sve
rKj420
ZMAJ25.636 REP
rKj420ZMAJ
avg 2019.
avg 2019.#11
Ne L nego cw i uw profile i nisu dzaba...treba mu aku busilica da srafi i burgije za beton, treba da napravi vrata da ne ulazi svetlost...zajebancija je to ko se ne razume.
Msm da mu je najeftinija opcija gredice i folija...vec sam negde to kacio na forumu al evo opet ovde pa nek pogleda
zDHEQ_I2f9Y:1287
Dreser
POZNAVALAC635 REP4%
→ Ambasador
DreserPOZNAVALAC
avg 2019.
avg 2019.#12
jel ovo sa CERVANTES univerziteta? hahahahahahah smiley9934 smiley9934 smiley9934 smiley9934 Zbunismo decka,neka se snadje,ima sada preko 10 predloga :respect:
EDIT:Nego mene muci druga stvar....Jel mr.Cervantesu ovo kapa sa dredovima ili su njegovi?:kafa:
rKj420
ZMAJ25.636 REP
rKj420ZMAJ
avg 2019.
avg 2019.#13
ne treba da citiras kad odgovaras na post ispod, ja mu dajem predlog sta je prakticno jer sam i sam pravio takav box...znaci nije teorija nego praksa.A video mu samo olaksava izradu :)
edit: za cervantesa vecina zna ko je, to ne treba da se komentarise...a ne treba ni da mi se izvinjavas nisam ti ja zena smiley9934 over n out...
avg 2019.
1 / 15
avg 2019.
avg 2019.