LEGACY
Skalar 2012 ( box )
24 odgovora1,353 pregleda
SenzaPieta
POZNAVALAC1.129 REP59%
→ Ambasador
SenzaPietaPOZNAVALAC
okt 2012.
okt 2012.#1
dimenzije boxa:
sirina 60cm
visina 120cm
dubina 70cm
unutrasnjost oblepljena onom zastitnom folijom za auta
dok se u unutrasnjosti boxa naslo sledece:
1 x sylvania 250w
1 x cool tube 125/400mm
1 x fleksibilna cijev ona plasticna/najlonska 100mm
1 x plasticni reducir za cijev
2 x ventilator 185m3/h 120mm
jedan ventilator na pocetku coole tube i jedan u zidu,koji izbacuje zrak direkt vani,bez filtera
na zadnjem sam katu zgrade,na cosku,gore je nemogu izaci tako da cu riskirati to da pustam direkt zrak vani
2 x ventilator 12v DC Fan ( dole )
1 x punjac univerzalni sa radom do 24v
1 x digitalni tajmer
1 x lanac
1 x staklena vuna
2 x ploca drvena 60 x 70cm
5 x letve drvene 4m
1 x knauf ploca
...i jos mnogo toga,al da ne pricam puno...
http://www.youtube.com/watch?v=SGPvLbk8cR0&feature=youtu.be
P.S.
Akvarij gore je isto projekat za sebe,jer dodje skoro isto kao i box ,al totalno neutralise ionako slab zvuk koji dolazi iz boxa,odmara zivce i pokriva pricu o preuredjenju stana
pusenje dzidze nije kriminal i ne odstupam od tog stajalista
uzivajte
SenzaPieta
POZNAVALAC1.129 REP59%
→ Ambasador
Petar Pan
POZNAVALAC677 REP9%
→ Ambasador
Petar PanPOZNAVALAC
okt 2012.
okt 2012.#4
predobro :-)))))) izgleda super, totalna kamufla~a
dva pitanja:
1. kako vrata funkcioniraju, tj kako se otvaraju, kako dihtuju?
2. kuda zrak ulazi u box?
ne mogu to sku~it iz filmia
@PowerSeed vuna je za zvu
nu izolaciju, pogledaj npr. na 1:00, mo~ea vidit lijevu stranicu, to su dvije knauf plo
e, a izmeu je vuna
super je filmi, ali bi bilo bolje si to sve objasnio u slikama. pretpostavljam da ti se nije dalo jer je previae posla, ali ova tvoja izvedba stealth boxa je stvarno neato posebno. majstor si kamufla~e, mijenjaj nick u kameleon :-)))vlastita ~ena te ne bi sku~ila da uzgajaa u stanu. aj daj joa malo info-a i u~ivaj u pogledu na akvarij, pozz
SenzaPieta
POZNAVALAC1.129 REP59%
→ Ambasador
SenzaPietaPOZNAVALAC
okt 2012.
okt 2012.#5
1395.IPB
znaci vrata se izvlace u levo i posle imaju 4 sarafa u cetiri kuta sa onim plasticnim cepovima,tako da dihtaju dobro
1396.IPB
x-cluber
POZNAVALAC770 REP19%
→ Ambasador
x-cluberPOZNAVALAC
okt 2012.
okt 2012.#6
Super pedantno odraeno kamuflirano extra! :)
Zanima me gdje izlazi zrak/miris? Ovo desno na vanjski zid? Rupa u zidu?
SenzaPieta
POZNAVALAC1.129 REP59%
→ Ambasador
x-cluber
POZNAVALAC770 REP19%
→ Ambasador
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
okt 2012.
okt 2012.#9
gledajuci ovo sam se sjetio necega, kako napravit najbolji stealth u povijesti?
stavit box u akvarij sa piranjama :D (naravno zakamufliran morskim travama, kamenjima i *****rijama
ostalo je na vama da smislite nacin, ja sam ih vec 3 smislio xD
usrname
AMBASADOR2.080 REP17%
→ Legenda
usrnameAMBASADOR
okt 2012.
okt 2012.#11
Postavljanjem akvarija iznad growboxa prekraio si jedno od osnovnih pravila sigurnosti - voda nikad iznad elektri
nih instalacija.
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
okt 2012.
okt 2012.#12
atef nisam mislio na instalaciju sa 2 puta po 600 vati nego automatic box sa 150w hps il 250 MAX
:)
SenzaPieta
POZNAVALAC1.129 REP59%
→ Ambasador
okt 2012.
1 / 13
okt 2012.
okt 2012.