LEGACY
White Widow Autoflower by DInafem
53 odgovora11,693 pregleda
Jojoman
ZMAJ46.169 REP
JojomanZMAJ
apr 2020.
apr 2020.#1
Ovaj strain sam morao spomenuti tu budui da sam ju imao priliku viae puta uzgajati i uvjek je premaaila o
ekivanja viaestruko i zbog toga je za mene vrijedna spomena.
Konkretno o strainu:
Indica /Sativa 65:35
THC : 15+
Svi ovi podaci se odnose na indoor uzgoj iz vlastitog iskustva,volio bih ako ima joa tko zaista da podjeli i svoje iskustvo s strainom budui da sam dobio dojam da je rije
o jednoj stabilnoj genetici pa me zanima jesam li ja u zabludi ili joa ljudi djeli sli
no mialjenje.
Vrjeme cvjetanja 80-100 dana( ovisno jel topirana ili ne )
Po
etak cvjetanja takoer ovisi dal' je raen supertoping ili ne,naime ako ju se ne dira o po
ima s cvjetanjem izmeu 25-30.dana, ukoliko je topiramo 35 pa do 45 dan je potrebno do prvih cvjetova. Iako topiranje ovog straina produ~iva ciklus 20-30 dana, u to vrijeme biljka se i viae nego udupla nego ona ne trenirana, konkretno u istim uvjetima netopirana 35-40g, gotova za nekih 77,78ndana, topirana 115g za 103 dana. Ono ato je uvjek isto je kvaliteta, ljepjiva i ukusna biljka za puaiti,puna kristala bila mala ili velika, nakon kurjanja dobije crvenkasto -naran
astu boju ,a meni miris najviae podsjea na neki citrus,mada ima druk
ijih opisa. Klijanje sam imao 6 od 6, dva paka po 3 sjemenke, u maramici bi se sjemenka otvorila u roku 24h svaka.bez pretjerivanja . Uzgajao sam ju i pod HPS i led i cfl, svaki put je imala svoj karakteristi
an miris i djelovanje. Ina
e sam ljubitelj indice ,ova biljka iako raste kao Indica, izgleda taj feno, rad je suprotan,kao da je omjer obrnut u korist sative, vjerujem da bi ljubitelji skunka s ovim strainom bili ugodno iznenaeni, naime dosta puta umoran bi zapalio i krenuo le.a taj dim mi ne bi dao oka sklopit i znalo je biti frustrirajue. Za smirenje da.ali spavanje ne . Ukoliko se nekad netko bude dvojio dal' ju topirat ili ne ,nadam se da e mu ovaj post pomoi da odlu
i ato ~eli dobit od biljke,topiranje e se odu~iti sazrjevanje no zato e koli
ina biti ravna nekoj foto biljci.Uz kvalitetnu zemlju hranu tra~i samo u tragovima prakti
ki da bi ostvarila jako pristojne rezultate ,ja ih nikad nisam aopao pa vjerujem da moze i vise nego sam ja dobio. Treba napomenuti da je jako osjetljiva na plijesan,obavezno dobra ventilacija,pogotovo zadnja 2 tjedna cvjetanja, 2 puta sam ju morao skinut ranije zbog bui pa je dobra ventilacija neophodna ako ~elite izvui maksimum od ove biljke koja je zaista uz bok mnogim foto biljkama s svim prednostima autoflowera.
Uspio sam par svojih slika na iz galerije,ova je konkretno organic/guanokalong,led e27 toliko od mene, nadam se da e se netko priklju
iti s svojim iskustvom,ostajte mi high::listomahanje:::rasta:
Jojoman
ZMAJ46.169 REP
JojomanZMAJ
apr 2020.
apr 2020.#3
Ma zaboravi na toping frend, uprskat ces ljepu biljku.. zapravo sam falio u tekstu jer ne radim toping nego tvz "supertoping" , s automatima to radia
im izae drugi kat listova, topiraa na drugom katu.a na prvom ,katu ispod,skinea jedan list, u teoriji bi trebao dobiti 3 jednake grane umjesto jedne glavne koale,ali nije pravilo.. ako zelis prihvatiti savjet"po
ni ju savijati, stalno e ti rasti male gran
ice iz glavnih grana ,dosta brzo sve to ide pa zato je probaj ato viae rastvoriti kao lepezu,garantiram da ea tako dobit dosta.ako ostavia bez treninga .jedna glavna koala i nekoliko ja
ih grana
Pa. Ne znam na
emu je ali pripazi s gnojenjem, puna je duaika.. i mo~da da namjerno malo udaljia svjetlo jer bude nabijena,noda na nodi,sad e po
et rast nenormalno brzo,
im doe do 25,30 dana ;)
Zinjo
POZNAVALAC738 REP15%
→ Ambasador
ZinjoPOZNAVALAC
apr 2020.
apr 2020.#4
@Vutrajojo Bas sam ih malo pre narucio na hempu. Zanima me iskreno kakav je dim? Nisam u fazonu medicinke itd vec da me lepo osamari dok pecam ili sviram gitaru. Naravno i uz film. Ne volim osecaj kao da sam popio dva piva vec malo i da se zabrinem uz poluretardirani osmeh xD Znam da je dosta hvale, al nikada nisam probao... Takodje sam narucio i sweet skunk northen light i amneziu haze. Pa ono, sto znas napisi. Ziv bio oci ti se caklile!
Jojoman
ZMAJ46.169 REP
JojomanZMAJ
apr 2020.
apr 2020.#5
Pa mislim da ea upravo ono ato ~elia dobit, ispo
etka rad u glavi 100km/h, poslje umiri.uglavnom ako tra~ia neato kreativno nisi pogrjeaio.u viae navrata sam ju sadio i svaki put isti feno, moj savjet svakom bi bio da je topirat.odnosno supertoping ..malo e odu~iti petnaestak dana ali zato vrati koli
inom...nisam slu
ajno baa ovaj strain pored svih ato sam sadio odlu
io ovdje opisat ;)
kek
AMBASADOR2.789 REP37%
→ Legenda
kekAMBASADOR
apr 2020.
apr 2020.#6
Ja imam white widow auto od RQS, stara je 19 dana. Bila je na balkonu sve do neki dan kada sam je unio u box zato malo zaostaje.
Ja sam je topirao odma
im je izaaao 3 par listova, kao ato mo~ete vidjeti na slici.
Dole je slika od ju
er, ve
se vidi kako su krnule dvije grane gdje sam je topirao.
Slika od ju
er
kek
AMBASADOR2.789 REP37%
→ Legenda
kekAMBASADOR
apr 2020.
apr 2020.#7
Pozz ekipa, izgleda da je moja udovica dobro prihvatila toping :D
Zbog gu~ve u boxu vrijeme
e provoditi preko dana na balkonu a naveer unutra po nekim kineskin malim "full spectrum" panelom na sredini sobe bez ventilatora pa kako joj bude.
25. Dan
Odraen LST i tjt od treninga, samo
u njega nastaviti kroz cijeli grow.
Grona
ZMAJ15.076 REP
GronaZMAJ
apr 2020.
apr 2020.#8
`ta mislia pod ''list''? Jedan kat ili baa jedan list od dva jel...?
Sry za spam
Jojoman
ZMAJ46.169 REP
JojomanZMAJ
apr 2020.
apr 2020.#9
Da, nakon ato topiraa iznad drugog kata otkinea taj jedan od dva lista s tog drugog kata&dakle treba ti ostat 2 lista na prvom katu i 1 na drugom:)
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
apr 2020.
apr 2020.#10
https://www.vutra.org/threads/jh-auto-bm-auto-ww-auto-400w.15393/page-10#post-470779
170363810
Pyramid Seeds.
Kobrovan96
AMBASADOR1.528 REP1%
→ Legenda
Kobrovan96AMBASADOR
maj 2020.
maj 2020.#11
meinkampf
ENTUZIJASTA261 REP15%
→ Poznavalac
meinkampfENTUZIJASTA
jun 2020.
jun 2020.#12
Pozdrav dtru~e.Piaem prvi put.Iz Vojvodine sam.Mo~ea li mi preporu
iti neku dobru sortu sa dobrim prinosom!Da je automatik ali da je zasaen napolju!Imam dobro mesto,moj vonjak,ale je odr~ava,imam podraku.Treba mi neato ato bi me izdiglo iz depresije,teake.Uz to sam 8.god.bio na horsu,a 20.god.sam na metadonu.Prvi put sadim automatik vani.Molim te savet za sorte za dobar prinos,da me digne,kao ato rekoh.Uzimam od hempatije Royal Queen?Mislio sam Sour Diesel,Northen Light i baa White Widow.Pozdra dru~e od Vladimira i posavetuj me dru~e!
zg.grower
POZNAVALAC608 REP1%
→ Ambasador
zg.growerPOZNAVALAC
jul 2020.
jul 2020.#13
Prvi zasadeni automat mi je bio White Widow XXL od Dinafema, bila mi je na balkonu u plasticnoj kantici od 12l, Hesi gnojivo, Potgrond H zemlja, dala oko 80gr ako me sjecanje sluzi sto je premasilo sva moja ocekivanja, od tog dana gajim samo automate jer su mi najprakticniji, a i dva puta godisnje mogu growat posto sam u dalmaciji pa me sluzi vrijeme.. Odlicna sorta i sigurno cu se vratiti na nju kad isprobam jos neke sorte s popisa
meinkampf
ENTUZIJASTA261 REP15%
→ Poznavalac
meinkampfENTUZIJASTA
jul 2020.
jul 2020.#14
Pozdrav dru~e!Ka~ea 80.g.suvog,jesam u pravu?Vi u Dalmaciji ste u prednosti od nas u severno-zapadnoj ba
koj,ta
nije kod nas kiaa i grad lupa sve do ju
e kao i proale godine.Ja jedino da sadim po
etkom jula,jer bude miholjsko leto do kraja oktobra.Uzeo sam Northen Light,Ak,,Gorillu i Critical.Ka~i mi sve ato piae o prinosu,jer u saditi outdoor,ale ih pazi.Ove godine prvi put radim auto napolju.Tvoj savet da ih topiram ili airim,koliko da ih zalivam nedeljno,jer Ti rekoh ale to radi.Piae na N.L da daje do 200g.da li suvog ili ubranog?Jer sam sadio klasike i znam da se gubi 2/3 na kraju.Pomo dru~e,i verujem da ea me shvatiti!?}iv Bia!
Nogud
AMBASADOR3.710 REP63%
→ Legenda
NogudAMBASADOR
jul 2020.
jul 2020.#15
udovica je toliko masna da se buksna non stop gasi:D + fino sljaka, dogodine opet :rasta:
Slavol Žižek
LEGENDA13.831 REP88%
→ Zmaj
Slavol ŽižekLEGENDA
jul 2020.
jul 2020.#16
Veliki riapekt za motanje Slovenca u gumenim rukavicama, ja jedva golim rukama.
Mlad sam i neiskusan, ali po svemu ato sam
itao ato ovdje na vutri ato drugdje na internetu, 107 dana mi se
ini puno za automata. Jesam li neato propustio?
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
jul 2020.
jul 2020.#17
@Vutrajojo jesi probao da ostavia du~e da cvijeta dok trihomi ne budu onako crveni?
Da li mislis da bi postigao efekt spavanja da ih pustis duze?
Bas me zanima to jer imam Critical+ i ne da mi spavati. Pobran je sa vecinom mlijecnih trihoma pa zato.
Slavol Žižek
LEGENDA13.831 REP88%
→ Zmaj
0Marac0
ZMAJ74.634 REP
0Marac0ZMAJ
jul 2020.
jul 2020.#19
Ja guglam gdje su Banovi
i :lol:
Reko kolega naaao posao, o~enil se:)
Slavol Žižek
LEGENDA13.831 REP88%
→ Zmaj
Jojoman
ZMAJ46.169 REP
JojomanZMAJ
dec 2020.
dec 2020.#22
Ina
e imam problem s ranijim skidanjem,pa kad imam sree da do
ekam prve ambere presudim im.
.osim ako nije stiska naravno..
Nemojte
ovjeku zaspamat temu :)
Saul Goodman
AMBASADOR2.836 REP38%
→ Legenda
Saul GoodmanAMBASADOR
dec 2020.
dec 2020.#23
E ovaj strein iduci ide u svetu kutiji na gajenje, uvjerili ste me dovoljno da se odlucim za njega. ::listomahanje::
Hvala :rolleyes:
Bizzzo
ZMAJ166.557 REP
BizzzoZMAJ
jan 2021.
jan 2021.#24
@Saul Goodman A jest ti i trebalo puno uvjeravanja. S obzirom da me nije bilo na forumu neko vrijeme, sad vidim gdje se moze unaprijediti forum ali ono na najjace. Zavrseni dnevnici uzgoja i strain repot. Tako cemo i napraviti ne mislis li @Vutragenjo ? Krecem ovih dana :D
Saul Goodman
AMBASADOR2.836 REP38%
→ Legenda
Sitri
POZNAVALAC751 REP17%
→ Ambasador
SitriPOZNAVALAC
jan 2021.
jan 2021.#26
Odli
an strain i ja se nadam ovakvim slikama za koji mjesec. :D
3 REP6%
→ Istraživač
apr 2020.
1 / 28
apr 2020.
feb 2022.