VUTRA
ForumUzgajanjeStrain ReportSuper lemon haze by Linda seeds
LEGACY

Super lemon haze by Linda seeds

14 odgovora2,825 pregleda

mar 2021.

#1
Super Lemon Haze od Linde, jedan od so nijih Sativa strainova, ato ih Linda nudi! To je ukratko, opis sa Lindine stranice... Uzgajao sam ju ispod quantum boardova (LED) i treba joj dosta mjesta, kao i ve ini haze strainova. Ali u vegetaciji se lako savija, pa odmah i lakae ju je trenirat! Hranio sam sa Advanced nutrients gnojivom. Bazno gnojivo:Iguana juice grow i bloom Korjen: Piranha Boosteri:Nirvana, Big bud i Overdrive Aditivi:Carbo-load, Rhino skin Svako zaljevanje sam davao hranu. Nirvanu i Carbo-load svako zaljevanje po pola doze, jer je Iguana organska i biljke ju obo~avaju! Kod mene je bila 8 tjedana, s time da nakon 6.tjedna izgleda zrela za branje. Sre om, pa sam na Seedfinderu, pro itao, da ju treba ostavit dulje i pratit trihome. Pobrao sam ju 2 mjeseca kako sam prebacio na 12/12(8 tjedana cvata) ...biljka ima jak strech, pa sam joj ubacio bloom, odmah po swichu, da ne ode u vis, kako bi trebala. Ina e, skrati se malo cvat,mo~da tjedan dana, davaju i bloom, ranije. Ali za ovakav strain, treba strech, jer ima ogromne vrhove. Koje bi rae, da su se joa malo istegli, ali i ovako je dobro! Vrhovi su, barem za mene, dosta mekani. Ne flufasti, baa mekani, ali kompaktni... Sada se suai, nekih 4,5 dana i postaje tvra, ali opet ne hard rock, kako volim, ali zato je prekrivena trihomima, ato je ipak va~nije:) Bilo je i neato larf vrhia. Oni e za kola e i sl. Ovakvi, gornji vrhovi su solidni i kada se malo osuae, dosta se stvrdnu. Uglavnom, ovo je strain, kojem bi ostavio 6-10 glavnih vrhova i pustio ju, da strecha! Smoke report : Najviae se osjeti lemon strain ili po limunu, ali joa u nadodat, kad ju prvu, ujutro zapalim:) Prava sativa! Malo mi digne raspolo~enje, ali stoneru ko meni, bitno da je jakog dima. `to i je... Nije u samom vrhu, ali tko voli Sativu, ne e po~alit! Nadodam,kada se osuai za finalni report, mada ju je brat uzgojio, ali prvi grow, pa bolje da probam i ovu, jer mu baa nije ialo:) Ako sam iata izostavio, a da vas zanima, slobodno komentirajte, pitajte ili dodajte :thumb:

mar 2021.

#2
:respect::spliff:
.i.ZMAJ

mar 2021.

#3
:clap:: :clap:: :respect: :clap:: :clap::
BizzzoZMAJ

mar 2021.

#4
::vapor::::volimj::::volimj::::volimj:::respect:

mar 2021.

#5
nije bila gladna, pokazala nedostatke?

mar 2021.

#6
svaka cast, respekt.

mar 2021.

#7
Pa meni biljke krenu bljedit, sredinom cvata, a nekih veih nedostataka, nije bilo. Svako zaljevanje, neato od hrane su dobijale, a u vegetaciji sam koristio Canna terra professional plus, tako da sam jednom hranio u vegetaciji! `ta se cal/maga ti e, meni je voda iz pipe dovoljna. Tamo kad prebacim, dam par kapi istog koncetrata(Atami ATA verzija) i to im je dosta! Njima nisam, ali znam dati grow u cvatu. Kako imam Iguanu grow i bloom, dam pola pola, da dobiju malo duaika. To su OG kushevi ~icali, isto kao magnezij... Da odmah nadodam na smoke report. Ju er sam zapalio, prvu u danu i ljepo digne volju... Po eo se airit miris oko kue. Dosta se lemon strain osjeti. Sve u svemu, odli an strain! 7/10 bi bila ocjena, s time da 10 ima, za sada, samo Amnezia. Trebao sam joj dat joa jednom grow, da se malo strecha, jer vrhovi su mali debeli:), ali uz njih su mi 2 Somanga, pa sam ih dofurao na istu visinu! Somango e isto u temu, samo da zavrai. On je neato extra. Hard rock budovi:) Preporu ujem strain, tko voli sative! Do sada, me samo Royal gorilla(RQS) razo arala. Dao sam joj viae aansi, ali tih 28% thca, nije se pokazalo! Evo joa koja slika, tokom growa Tu su obje, zauzele su ve u polovi u:) Za sativu, dosta brzo cvate.

mar 2021.

#8
Bravo, opako izgleda. :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se