LEGACY
NYCD (New York City diesel) - Soma Seeds
10 odgovora2,179 pregleda
Bizzzo
ZMAJ166.557 REP
BizzzoZMAJ
apr 2022.
apr 2022.#1
Pozdrav Vutro!
Dodatne informacije iz prve ruke od @Somaseeds i njegove ekipe ( Albert, Rico, Artist ) te moderatora i cijele zajednice mo~ete vidjeti na Discord kanalu Soma Seeds
https://discord.gg/wAVAtqWnz5
NYC Diesel ima svoje korijene u Velikoj jabuci odnosno New Yorku. Prijatelj je donio sjemenke i rekao da je to najbolja sorta koju je ikad popuaio, imao je dredle do poda pa sam mu povjerovao. Ova sorta ima okus i miriae poput zrelog crvenog grejpa, kada jednom dotaknete svje~e pupoljke, ne mo~ete osjetiti miris ostalih sojeva u svojoj sobi ili vrtu. NYC Diesel e vas ostaviti s egzoti
nim okusom, egzoti
nim mirisom i egzoti
nim HIGH-om.
@beatija je imao grow NYCD. Evo ovako javno ga pitam da napise nesto ako ce uhvatiti vremena. Znam da ima sve zabiljezeno, mogue da ima i dan danas joa i za zapaliti :D
beštija
ZMAJ165.637 REP
beštijaZMAJ
apr 2022.
apr 2022.#2
Evo da napisem onda koju rijec kada me bizz obiljezio, uzgajao sam NYCD jos tamo 2017 cini mi se. Sjecam se da je grow krenuo izuzetno lose, vec na pocetku sam izgubio oba kotiledona ali biljka se pokazala kao izuzetan borac i na kraju je bila i vise nego dobra. Uzgaja se prilicno jednostavno, dobro podnosi hranjenja i malo vise temperature u boksu tolerira. Sve vrste treninga preporucujem topiranje, vezanje i sl. Dim je bio dobar, klasicni disel hint sa citrusnim notama u pozadini. Rad je sativast, glava je zaposlena ali ne previse, tek toliko da mislima ne odlutate predaleko. Nakon dobre pljuge to zna potrajati 3+ sati, za mene osobno idealna pljuga za sjesti na plazu u lezaljku i uzivati u svemu oko sebe. Ove godine cu je ponovno saditi pa cemo je popratiti tamo na kraju ljeta, a do tada uzivajte u slikama.
PS uzgajate organic, kako biljke izgledaju mocno.
Somaseeds
AMBASADOR2.119 REP18%
→ Legenda
SomaseedsAMBASADOR
apr 2022.
apr 2022.#3
Check this link for a video about the New York City Diesel.. Soma CHECK HERE
Bizzzo
ZMAJ166.557 REP
BizzzoZMAJ
8. okt 2025.
8. okt 2025.#4
Uglavnom klasik. Jedno 7-8 tura sam odradio po 1 biljku. I evo opet sad klijao. Evo samo neke od slika kroz growowe. Link je ovdje.
Puffan Soma NYCD nakon 4 tjedna cure-a miris brutalno citrusno-diesel, otvara nosnice ko da si zagrizao u grejp pored benzinske. Okus u jointu gorkasto-limunast s funky zavraetkom, u vapi joa izra~enije. High udara brzo u glavu, digne te, razveseli, malo ra
https://www.vutra.org/threads/lumatek-300pro-nycd-somaseeds-somasoil-diy.21588/
apr 2022.
1 / 6
apr 2022.
8. okt 2025.