LEGACY
Royal Dwarf -Royal Queen Seeds
12 odgovora2,044 pregleda
DjedMraz
ENTUZIJASTA210 REP3%
→ Poznavalac
DjedMrazENTUZIJASTA
mar 2022.
mar 2022.#1
Pozdrav svima,
s obzirom da nije dnevnik necu objavljivati fotke od samog pocetka, ima ih objavljeno pod galerija sa komentarima, idem odmah pred sam kraj.
Zemlja uzgoja bila je Guanokalong complete mix, gnojiiva BioBizz i to BioGrow, BioBloom, TopMax i CalMag.
Rasla je pod mix svjetlom CFL-6400K i LED 4000K ukupno 155W u boxu 05.x0.6 visina je 160 , svjetlo je podizano po potrebi.
Upuh svjezeg zraka i ispuh iako nije bilo ventilacije, ugradbeno je slozeno tako da kroz box ide svjezi zrak iz vana podosta.
Temperature su bile 24-26 dan te 18-20 noc, prostor je bio grijan izvan boxa, vlaga napocetku growa 50-60, pred kraj 30-40.
Tokom growa nisam imao nikakvih problema , biljka nije pokazivala apsolutne nikakve znakove nedostataka kao niti viskova bilo koje vrste.
Smatram da je jednostavna za uzgoj.
Miris iznimno jak, skunk, kada se pristisne vrh papren i vocan , mjesaju se mirisi.
Genetika Skunk x Ruderalis, 13% do 15% THC, meni je ispala uglavnom indica.
Visine 80 cm nizi vrhovi a 4 glavna 95 cm.
Hedovi su tvrdi,kompaktni izgledaju iznimno ljepo.
Skinuo sam jedan veci hed bilo ih je 5 velikih medutim jos se susi, popcorn koji sam probao daje okus papreno slatkast, mjesaju se okusi zbog jos nedovrsenog growa u potpunosti pretpostavljam.
Fina za pusit , ukusna i daje onu tezinu ili neki kazu ugodu u plucima osjeti se svaki dim koji uvuces da se nesto dogada, lagani osjecaj pogubljenosti u prostoru i vremenu.
Osjecaj bistrog uma i odmara tjelo, opusta , odlicno prije spavanja. Suha usta i oci, crvenilo.
Evo poneke fotografije, objavit cu jos nakon kojeg dana od ove objave sa boljim smoke reportom dok prode sve faze susenja i kjuranja.
Sve sto sam cinio citao sam po forumu, stoga hvala prijasnjim clanovima na svojim dnevnicima i mnogim clanovima na komunikaciji.
Fotografije su tjedan dana prije harvesta, sad samo cekam isusivanje pota i da jos trihomi dobiju pokoji amber, dodat cu jos poneku fotografiju dok zavrsim skroz.
52-i dan cvjetanja + 35 dana od pojave prvih pistila.
Toliko za sad.
Pozz.
Harvest.,.tvdo, ljepljivo i mirisno.
Poz.,fotografirano nakon sedam dana na susenju i drugi dan tegle. Nestrpljiv sam te sam probao hed. Grane pucaju hedovi crispy izvana,unutra ne u potpunosti. Tvrdi i puni,malo ljepljivi za prste. Podosta trihoma
Okus papren, ugodnan za grlo, miris budova po skunku, miris intenzivan na kon konzumiranja u sobi sat vremena uz otvoreni prozor. Sjeda na pluca, osjecaj miline, lagani smjesak.
Opusta misice, suha usta ,crvene oci. Glad nakon sata. Usporava malo ,nije za prije posla.
28.236 REP
DjedMraz
ENTUZIJASTA210 REP3%
→ Poznavalac
Bizzzo
ZMAJ166.557 REP
BizzzoZMAJ
mar 2022.
mar 2022.#4
Lijepo detaljno napisano. Bilo bi svakako zanimljivo cuti i dojmove kada dodjes u priliku da zapalis kako treba. ZNas ono, flush, voda pa laganini tegla pa onda :) Usporedba ce biti zanimljiva :D
DjedMraz
ENTUZIJASTA210 REP3%
→ Poznavalac
DjedMrazENTUZIJASTA
mar 2022.
mar 2022.#5
bit ce napisani dojmovi sigurno,.10 do 14 dana susenja., temp 18-20 ..nadam se u tom periodu da ce biti suho., zatim tegla pa opet van na susenje i tako ponavljat postupak nekoliko puta., zatim sljedi uzivancija..jedva cekam.,jer dobro kazes usporedba ce biti zanimljiva., ocekujem super okus,miris i rad.
28.236 REP
Jolly Joker
ZMAJ41.903 REP
mar 2022.
1 / 7
mar 2022.
mar 2022.