LEGACY
Bruce Banner#3 Automatik Indika by (Original Seed Company).
17 odgovora2,275 pregleda
The Krle
ZMAJ32.120 REP
The KrleZMAJ
mar 2020.
mar 2020.#1
I tako ja nakon toliko paznje na moje socne Bruce Banner#3-ice automatik i mnogo provedenih noci bez sna , uzeh sebi za pravo da se sam pocastim malo i moj first@feeling je bio adrenalin kick , verovatno zato sto sam popio tabletu za spavanje a nisam spavao celu noc.Jednostavno sam u stanju i Strain Report da napisem ladno.Kao sto pise 20% THC i 00/1.0%.Jako sam euforican i pun neke energije.Da napomenem da je ovo upravo pre-test grillano na fen 10min .Od 2g mali head ili satelit taj neki sleng koji koriste ispalo 0.5 suhe.Jos neznam za miris bas 100% ali kao da je ukus drveta u dimu , jako fin ukus , bar meni.Menke sam nasao , zahvaljujuci naravno :vutra:forumu i naravno nekih ljudi ovde koji su mi pomogli da se upoznam sto bolje sa forumom.Eto toliko od mene.Bit ce update posta kad to fino osusim i tegliram.U Aprilu na balkonu rolam uz kaficu sa pogledom na more i jutarnje sunce nad Cophagen-om! I da , cestitat cu Srecan 8 mart , vutrasicama.Peace
huana.meri
ZMAJ24.920 REP
huana.meriZMAJ
mar 2020.
mar 2020.#2
"ladno.Kao sto pise 20% THC i 00/1.0%.Jako sam"
nisam te bas skop
o...ja sam ubo brusa ali cbd visoki...:razvaljen::
The Krle
ZMAJ32.120 REP
huana.meri
ZMAJ24.920 REP
The Krle
ZMAJ32.120 REP
Smokeweedzg1987
ENTUZIJASTA268 REP17%
→ Poznavalac
Smokeweedzg1987ENTUZIJASTA
mar 2020.
mar 2020.#7
Op op pitanje kolko su ti dugo cvali ja ih imam 4 i og das jedan, kak si ih tretiro ja svoje ne diram pustam ih da rastu svojim tokom rastu mj dana vec cvate fino
Smokeweedzg1987
ENTUZIJASTA268 REP17%
→ Poznavalac
Smokeweedzg1987ENTUZIJASTA
mar 2020.
mar 2020.#9
Zelenka mi nema na godisnjem je valjda
Cito sam da ja imam hps 600w 120x120x200 hombox hesi i plantela od hrane. Bedara me bila pisat neko vrijeme a taman mi zelenko na godisnji iso pa nisam ni bio tu previse
mar 2020.
1 / 10
mar 2020.
jun 2023.