VUTRA
ForumUzgajanjeStrain ReportY Griega CBD
LEGACY

Y Griega CBD

12 odgovora2,196 pregleda

nov 2019.

#1
Y Griega cbd Medical Seeds THC-CBD - 1:1 Sorta koja je kod mene ve aestu godinu konstanta u svakom growu. Stabilna genetika, svaka biljka je ista, jedan fenotip i to je to. Saenja je na razli itim supstratima, razli itim gnojivima i svjetlima u indooru i svaki put je pokazala jednake karakteristike i raste jednako dobro. Opraata greake u svakoj fazi uzgoja i toliko je jednostavna i nezahtjevna da je vrlo lako zanemariti. Odli na je kao macerat u maslinovom ulju kao baza za kremu a kod ekstrakcije ulja daje vrlo dobar do odli an postotak, 15-22% ulja (smole). Takoer vrlo dobra kod autoimunih bolesti sa blagim psihoaktivnim efektom na koji se organizam brzo navikne. Toliko za sad o ovoj malo poznatoj sorti vrlo po~eljnih karakteristika u smislu uzgoja i pomo i kod odreenih tegoba. Evo par slika od zadnjeg uzgoja, skinuta pred petnaestak dana...

nov 2019.

#2
Klonirani vrh od topiranja u gornjem postu spomenute biljke. Nakon dva mjeseca u potu od 3 litre i nakon skidanja klonova dobila pot od 20 L i spremna je za cvijetanje. U prosjeku bude gotova nakon 60-65 dana na 12/12.

dec 2019.

#3
Pozdrav i pre svega da ti zahvalim na tome sto si podelio ovaj strain sa nama ovako detaljno i naravno svaka cast na prelepim cvetovima. Da li to sto si napisao za autoimune bolesti se odnosi na sve njih ili samo za neke odredjene? Ako ne zelis o tome ovde mozemo i preko poruka a pitam zbog svoje neke licne situacije pa trazim sto iskusnije/strucnije misljenje. Hvala unapred i sve najbolje u daljem growanju :)

dec 2019.

#4
Pa, na one autoimune bolesti za koje je koriatena je pokazala pozitivne u inke a jel poma~e za sve nebih znao. Svi smo mi tu neka vrsta pokusnih kunia i svojim iskustvom u praksi dolazimo do nekakvih zaklju aka. Dakle, dok ne probaa neznaa.

dec 2019.

#5
Da, jasno mi je da dok ne probam ne znam ali pokusavam se sto vise informisati unapred. Hvala na brzom odgovoru
GoLeeAMBASADOR

dec 2019.

#6
Mislim da smo ovdje bas iz tog razloga da djelimo iskustva i pripomazemo jedni druge u svim situacijama. . :respect:

dec 2019.

#7
Slazem se u potpunosti sa tobom ali eto kad je tako neka tema u pitanju mozda covek ne zeli o tome javno, kako god odgovorio je tkd nije ni bitno

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se