LEGACY
Sa prozora u box, molim savjet
16 odgovora1,344 pregleda
gspn. Rizla
ISTRAŽIVAČ78 REP19%
→ Entuzijasta
gspn. RizlaISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#1
Pozdrav!
Evo, ve mjesec i neato sitno imam biljku na prozoru. Radi se o feminiziranoj church sorti.
sada bih tu biljku stavio u box na 12/12 i dr~ao je dok ne procvjeta.
Kako mi biljka nadilazi dimenzije boxa, ne mnogo, ali ipak, trebao bih je malo podrezati.
E sad, kada sam god rezao bljku prema uputstvima sa neta, uvijek bi mi biljka bila traumatizirana barem dva tjedna i ne bi razvila nove gran
ice kako je za o
ekivati. Pa zato pitam ovdje, gdje bih je cviknuo?
Evo slike:
Ukoliko nije pravi podforum, premjestite topic.
Hvala.
NoTrippin
AMBASADOR1.958 REP13%
→ Legenda
NoTrippinAMBASADOR
maj 2011.
maj 2011.#2
Aj makni tu biljku sa prozora , moga bi past ka budala.I
isto da znaa da po ovoj slici neko mo~da mo~e znat otprilike di si i ko si.
Ako ne mo~e stat u boks , savij je prema dole u 2,3 dana pomalo i zave~i-ako ti nije jasno prou
i lst, i u boksu joj osiguraj vjetar da malo oja
a jer je slabaana, al bar se doima zdravo.Sretno
gspn. Rizla
ISTRAŽIVAČ78 REP19%
→ Entuzijasta
gspn. RizlaISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#4
Momci, zemlja porijekla je Esterajh i mogu me podojit dok god nema cvata odnosno thc-a.
A i ova ulica je jednosmjerna pa prema meni idu samo busevi.
Hvala na savjetu, pokuaat u ist iako se to nikad nisam usuivao raditi jer sam se bojao da mi se ne slomi.
gspn. Rizla
ISTRAŽIVAČ78 REP19%
→ Entuzijasta
gspn. RizlaISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#6
Mislim ga samo sastavit poato sam ga rastavio prije nekih godinu dana. Negdje je 60x60x110 i dobro mi je odradio posao zadnji puta sa dvije biljke. 4 clf 2x2 boje i ventilacija koju zapravo skoro pa i nisam palio. Mislim da u ovu biljku odraditi samo sa tri ~arulje. Dvije za cvat i jednu za vegetaciju.
indian_summer
ISTRAŽIVAČ145 REP63%
→ Entuzijasta
indian_summerISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#7
samo da napomenem, NIJE ist, nego je lst (LST).... low stress training... prou
i si tu metodu i to je ono o
em ti je pri
ao kolega NoTrippin!
maj 2011.
1 / 9
maj 2011.
maj 2011.