VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgoj12/12 from seed
LEGACY

12/12 from seed

30 odgovora2,350 pregleda
BrenerPOZNAVALAC

sep 2008.

#1
Krenio sam malo eksperimentirat s ovom metodom. Biljke imaju 20 dana i od 6 kom koliko sam ih posadio 3 su sigurno zene, 2 muzjaka vec su uklonjena i jedna jos nije opredjelila spol. Posto imam 40-ak cm fore u visinu (dakle nedovoljno da ju pustim do kraja growa) moram odradit LST barem 2 put (po meni). Sad , posto nemam iskustva u ovoj metodi zanima me razina stresa kojeg cu pruizt biljci, tj kada mi je najbolje da to prvi put napravim a da ju previse ne "potresem" ? Sad je faza predcvijetanja, nekako sumnjam da sada smijem?? Da pricekam jos bubam, tjedan dana?? Koliko uopce traje to predcvijetanje? Dok se nepojavi formiran bud? Hvala i sry ak na forumu postoji odgovor. pozz
ZonoMAMBASADOR

sep 2008.

#2
Trebas odma sad da ga uradis ,jer veci je stres da radis lst u cvetanju nego u vegetaciji.Neko kazu da u cvetanju uopste nebi sme al,opet mnogi ga i tad rade.
BrenerPOZNAVALAC

sep 2008.

#3
Poznato mi je to, al ipak zelim jos koje misljenje prije nego nest napravim (lose) ! Ipak nisam nikad radio s ovom metodom pa ako netko ima iskustva neka napise bilo sta. Sutra, ako se neraspisete i nesaznam nest novo, LST ide u rebra biljkama pa kud puklo da puklo . Laku noc

sep 2008.

#4
Savijaj ih odmah. Kasnije ce biti teze. Kad procveta, stabljika joj postaje krta, pa kad pokusas da savijes pukne kao grisina. Mozda bi trebalo da joj odseces vrh, da ne bi imao problema sa visinom, kad vec ne radis skrog.
StonerLEGENDA

sep 2008.

#5
ne razumijem zasto nova tema zasto ??? za to da nas ti obavijestis da ides nesto probat sto je ovdje vec evidentirano i ucinjeno ovaj topic je nepotreban nista nije receno pametno nikakvih informacija nikakvih slika nis NE OTVARAJTE TEME NEPOTREBNO JER CE BITI ZAKLJUCANE ILI IZBRISANE SVE STO ZELITE PITATI PITAJTE U SVE STO VAS INTERESIRA ILI NADJITE ODGOVARAJUCE TEME A NE OTVARATI 1000 DRUGIH JER SE VISE NECE ZNAT KO PIJE A TKO PLACA
BrenerPOZNAVALAC

sep 2008.

#6
Samo malo stoner. Gdje se na forumu razgovara ili je vec objasnjeno o uzgoju 12/12 a da se pri tom primjenjuje LST? Ja nisam naso a koristio sam search (koji je u najmanju ruku smijesan) Netko je pokrenuo eksperiment sa 12/12 i rekao vidjet cemo sta ce od tog svega ispasti al on sigurno nije vrsio LST, e pa bas zato ja pitam nesto sto (bar mislim) nepostoji na forumu! I na ic mag forumu 12/12 tema ima dosta ali koliko sam vidio nitko ih ne savija vec pusti da biljka odradi sto mora neometano u visinu. Zato i postavljam pitanje jer ja visine nemam. kapiras? I jos nesto. Nisam pokrenuo thread da vas obavjestim da nesto radim,cackam, ekperimentiram vec da mi date pokoju informaciju. Da vas obavjestim, velis? pihhh Slika nemam jer nemam ih kako uploadat na komp (nemam digitalac) Kazes nista nije pametno receno u topicu. Lol pa zar sam ja kriv za to? Ja sam postavio pitanje i ocekujem ako netko zna neki kvalitetan odgovor, ako ne nikom nista. bi kuul
LaidbackPOZNAVALAC

sep 2008.

#7
LST se radi u oko 80% grow-a sa ogranicenim prostorom, nebitno jel 12/12fs ili normala... Imas moj grow koji je 12/12 from seed + LST. Dobro nije bas 12/12 od klijanja, ali je par dana nakon.
BrenerPOZNAVALAC

sep 2008.

#8
nebitno jel 12/12fs ili normala... Prvenstveno me ovo zanimalo, jer sam citao sastrane neke stvari koje su me malo uplasile da ce se previse povecat stres boljci ukoliko pri tehnici 12/12 u fazi predcvjetanja odradim lst. Ocito sam krivo procito.Hvala
bongashLEGENDA

sep 2008.

#9
Ne bi trebalo sjeckati ako je biljka u cvjetanju.
BrenerPOZNAVALAC

sep 2008.

#10
...nista, onda navece kad se upali svijetlo radim lst. Valjda me biljka nece kaznit sto sam ga tako "kasno" primjenio. Lst sam uvjek radio u veg fazi, naravno. pozz moram natrag na job.
bongashLEGENDA

sep 2008.

#11
Sativastije te~e podnose kasni LST jer se odrvene dosta, indike mo~ea i u cvatnji rastezat, probaj u svakom slu aju, menoj prenatezat pa pomalo ... :)
StonerLEGENDA

sep 2008.

#12
to je sve moglo ici i u pitajte sve sto vas interesira , koliko vidim rijec je o pitanju dal vrsiti lst ili ne . Ti Brener napravi dnevnik pa pokazi jer fali dnevnika dobrih a pitanja postavljaj tamo di im je i mjesto i sve pet. nisi ti jedini kojeg sam opomenuo. spojit cu ovih par informacija u pitajte sve ...
BrenerPOZNAVALAC

sep 2008.

#13
Gledaj care, sve bi to bilo ok da ja mogu postat pod "pitajte sve sto vas interesuje"-outdoor i "pitajte sto vas sve interesuje" -indoor Svaki puta kad god otvorim jedu od napisanih tema na stranici nepostoji apsolutno nista, nesto kao error 404?!?! Kad vec ovo spominjem moram napomenut kako mi se na jos masu tema dogadja slican stvar. Kada otvorim forum i odem na nove poruke, forum uredno izbaci nove poruke , ja ih otvorim no u njima stoji ono zadnje postano od prije vise mjeseci? kuzis. Recimo thread foto album galerija. On mi je kritican od pocetka.Dakle odem na nove poruke, forum izbaci da je neko (bubam) danas postao , ja otvorim a tamo nesto very rare:icon_mad: Molim ovim putem moderatore da mi maknu sve infractione ili predbanove jer tako sam zeljan normalnog surfanja na vutra org Skoro zaboravih. Komp nema virusa nit spywera
TarkiPOZNAVALAC

sep 2008.

#14
Probaj promijenit browser u kojem surfash. Ak vec nisi
bongashLEGENDA

sep 2008.

#15
`ta brijea ... nemaa infractiona, odnosno imao si ali su istekli. Samo opuateno. Stoner, ti po vlastitome nahoenju ... :vb_devil:
BrenerPOZNAVALAC

sep 2008.

#16
Ne brijem ja nista. Samo znam da sve ono sto sam napisao par postova iznad i dalje vrijedi, pregledavao ja vutru sa firefoxom, expl, ili chrome-om :crash: EDIT ovo mi izbaci kada pokusam otvorit "pitajte sve sto vas interesuje" bilo indoor ili out Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 6271 bytes) in /home/vutra/public_html/forums/showthread.php on line 1231 wtf ?

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se