LEGACY
White widow [Dinafem] - trihomi
42 odgovora3,587 pregleda
zernebogh
POZNAVALAC753 REP17%
→ Ambasador
zerneboghPOZNAVALAC
jan 2014.
jan 2014.#1
pozdrav! evo slika biljke stare 78 dana. ako neko ima iskustva oko ove sorte zato sto nikako da se pojave smei trihomi, gledam mikroskopom svaki dan i skroz je na istom, ima ih mozda 10%, a mozda ni toliko i skroz je tako, nista se ne menja, jedino ato su pistili potamnili. rasvjeta je 6x cfl 23w i 1xOsram NAV-E 110 W, box je a40x d40x v110x. joa neato da spomenem, nije od po
etka ista rasveta, bilo je 8xcfl, pa sam izbacio 2 i ubacio ovaj zamenski hps. to je bilo pre jedno mesec dana, mozda i manje.hvala unapred na odgovorima.
http://imageshack.com/a/img834/2041/ka3s.jpg
http://imageshack.com/a/img18/2167/5hqt.jpg
http://imageshack.com/a/img833/8499/2ogz.jpg
ljoVe
ENTUZIJASTA563 REP91%
→ Poznavalac
ljoVeENTUZIJASTA
jan 2014.
jan 2014.#2
Pa to ti u dva dana moze biti i 40% Ovako odokativno...meni bi vecx visile naglavacke :D...Jesi li napravio flush? ako jesi tutni malo melase u vodu...niti slu
ajno neke fosfore qrce,palce...Kroz tri dana kolji...moje skromno mialjenje, pricekaj joa neki suvisliji odgovor...pozz
zernebogh
POZNAVALAC753 REP17%
→ Ambasador
zerneboghPOZNAVALAC
jan 2014.
jan 2014.#3
sta mislis da li bi mogao prvo gornju polovinu na suaenja, a donje grane ostaviti joa koji dan zato ato do ni~ih grana nije baa dolazilo svetlo najbolje. a gnojio sam ju samo dok je bila vegetacija i to je to. i da, zbog
ega melasa i koliko je treba?
ljoVe
ENTUZIJASTA563 REP91%
→ Poznavalac
ljoVeENTUZIJASTA
jan 2014.
jan 2014.#4
ihh...pa nepitaj neato ato znaa, divno si ih progural i joa k tomu bez gnojiva u cvjetanju....cvixni gornje hedove, spusti malo HPSicu ili na ato vech teraa sada na kraju i daj im D vitamina :D Ali strpi se...proizvoa
i
esto friziraju vrijeme cvata, a s druge strane nisi ih baa ni hranio...ipak ti gledaa kroz XIN-QUAN mikroskop :D Ja ti po listovima vidim jesen,kestene,vrganje i tako to...berbu gro~a ako osh... eh ta jesen :D Melasa ti boosta proizvodnju smole pri kraju....koliko, e sada nez tocno, imas na forumu...
zernebogh
POZNAVALAC753 REP17%
→ Ambasador
zerneboghPOZNAVALAC
jan 2014.
jan 2014.#5
baa to, XIN-QUAN mikroskop, hehe. niata, onda ju ostavim kontam do sutra, pa sutra odradim te gornje, a ove dole ostavim jos koji dan. hvala na pomoi. i joa neato, za melasu tu, jel to zbog ukusa?
ljoVe
ENTUZIJASTA563 REP91%
→ Poznavalac
ljoVeENTUZIJASTA
jan 2014.
jan 2014.#6
Ostavi joa tri dana na ~ivotu... Da,zbog okusa...bolji je dim. Postoje ti i komercionalni taste inproveri, znam striktno da Guanokalong to ima u svojoj paleti proizvoda.
zernebogh
POZNAVALAC753 REP17%
→ Ambasador
zerneboghPOZNAVALAC
jan 2014.
jan 2014.#7
to necu onda raditi, okus mi nije toliko bitan, uzeo sam si neki dan vaporizer, tako da mi je fina i domaica, bar meni,hehe.
ljoVe
ENTUZIJASTA563 REP91%
→ Poznavalac
ljoVeENTUZIJASTA
jan 2014.
jan 2014.#8
Meni osobno su ti vapovi nekak bezveze...ak bi ih vrlo lako mogao usporediti sa kondomima :D
Ne u~ivaa u sexu pajdo.... :D
zernebogh
POZNAVALAC753 REP17%
→ Ambasador
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#10
nista njoj veliko ne fali, moguce da dozreva malo sporije zbog rasvete... jel biljka stara 78 dana ili cveta 78 dana
zernebogh
POZNAVALAC753 REP17%
→ Ambasador
Jolly Joker
ZMAJ41.903 REP
Jolly JokerZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#12
Jel od po
etka na 12/12 ili kako?
Po ovome na njihovom sajtu njima treba 50-65 dana za cvetanje tako da mo~ea da ra
unaa da e im trebati bar tih 65. Prati ti sa mikroskopom samo, ne mo~ea pogreaiti. :)
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#13
koliko dana cveta... nije procvetala prve tri sedmice sigurno, onda cveta ~55 dana, obzirom na rasvetu dobro je to
zernebogh
POZNAVALAC753 REP17%
→ Ambasador
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#15
pa to ti pricam frend, znaci cveta manje od 55 dana, pusti jos desetak dana, mozda i dve sedmice, i to sto ti savetuju, prati stanje trihoma i bude sve ok
ImbraGrabarić
LEGENDA14.664 REP97%
→ Zmaj
ImbraGrabarićLEGENDA
jan 2014.
jan 2014.#17
ja bi rekao da sve kaj ti fali je strpljenje
drugo sve imaa.......
lijepi vrhii :leafblunt:
zernebogh
POZNAVALAC753 REP17%
→ Ambasador
zernebogh
POZNAVALAC753 REP17%
→ Ambasador
jan 2014.
1 / 22
jan 2014.
feb 2014.