LEGACY
Koje sjeme izabrati... preporuke
24 odgovora3,709 pregleda
nick_promenjen
ISTRAŽIVAČ114 REP43%
→ Entuzijasta
nick_promenjenISTRAŽIVAČ
mar 2009.
mar 2009.#1
Muci me izbor sjemena/shop-a za indoor uzgoj, pa ako imate neke preporuke da vas cujem...
U pitanju je prostorija 3x3, 3m visina plafona. oprema je tu, fali samo carbon filter
Potrebno je:
- period max 9 sedmica
- da ima sto manji intenzitet mirisa tokom uzgoja (najbolje nikako), da se ne smaram sa filterima.
- Thc sto jaci, od 15 pa nadalje, da je efekat uglavnom high, a ne stoned.
Sve ostalo je nebitno, naravno osim cijene sjemenki :)
p.s. placanje: master card
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
mar 2009.
mar 2009.#2
dobar ...dobar ...akaku opremu imas za ta 3x3x3?
Naruci si northern lights....
http://www.sensiseeds.com/search.asp?q=northern+lihts
24 REP48%
→ Istraživač
mar 2009.
mar 2009.#3
uzmi big bang na jednom slovenackom sajtu www.hempatia.si imas 10 fem. semenki za 25 evrica kompanija je greenhouse ,pogledaj i nek klipove ali svidece ti se...koristi se u medicinske svrhe..
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
nick_promenjen
ISTRAŽIVAČ114 REP43%
→ Entuzijasta
nick_promenjenISTRAŽIVAČ
mar 2009.
mar 2009.#5
Oprema je 2x400w Hps :)
Northern lights nadjoh za 100 evrica 10 komada
- Ovi Slovenci su ok, sa cijenama i ponudom, naletio sam na ovaj A.M.S http://www.greenhouseseeds.nl/shop/index.php?target=products&product_id=20, Jel neko probao ovo?
UPDATE: Slovenci NE salju u Bosnu, sada sam se registrovao i pokusao da narucim...
brend
POZNAVALAC756 REP17%
→ Ambasador
taurusamstaff
ISTRAŽIVAČ123 REP49%
→ Entuzijasta
GreenRyder
LEGENDA14.654 REP97%
→ Zmaj
Smokey McPuff
AMBASADOR4.502 REP86%
→ Legenda
Smokey McPuffAMBASADOR
apr 2012.
apr 2012.#10
za sve ovo ato si opisao moj savjet ti je definitivno white widow, durban poison, purple haze, ili bilo koji od hazeova...mo~da i sativa dominant automatici
mar 2009.
1 / 13
mar 2009.
apr 2012.