LEGACY
Namjera...
14 odgovora1,191 pregleda
Dins
ENTUZIJASTA254 REP14%
→ Poznavalac
DinsENTUZIJASTA
sep 2009.
sep 2009.#1
Imam namjeru sadasnje biljke iz outdoora u skoroj buducnosti prebacit u indoor, koje lampre preporucujete,kakvu ventilaciju te kako bi biljka podnjela takvo ato. U sadaanjem re~imu ima 10h sunca i na toplom je i to sve.Kad bi bila u indooru bila bi takoder i na toplom i to sve,
Zanima me cuo sam da alu folija moze posluzit za nekakvo osvjetljenje pa ne kuzim to bas, ako mogu neki detaljniji i sto konkretniji odgovori
P.S. slobodno se raspisite nemojte se sramit , sto vise pise ja cu bolej razumjet i vise cete mi pomoc.
Veliki Pozdrav i unaprije dpuno hvala na odgovorima....
NoTrippin
AMBASADOR1.958 REP13%
→ Legenda
NoTrippinAMBASADOR
sep 2009.
sep 2009.#2
Ako je sada vani na toplom i to sve,samo neka bude
unutra na toplome i to sve pa e bit super i tako to
chupo
AMBASADOR2.087 REP17%
→ Legenda
chupoAMBASADOR
sep 2009.
sep 2009.#3
moj savjet je da je ostavis vani, al ak te nest stvarno sprijecava imas temu UNUTRASNJE UZGAJANJE i tam ti sve fino pise koja lampa i tako to...
Dins
ENTUZIJASTA254 REP14%
→ Poznavalac
DinsENTUZIJASTA
sep 2009.
sep 2009.#4
zasad me nista ne sprijecava, samo se bojim da joj nije prehladno preko noci ili to , i malo mi je bed kad je kisa vani htio bi ju stavit unutra a nisam siguran dal smije bit pod obi
nom stolnom lampom 11 W i koliko bi daleko vrh stabiljke trebaio biti ako uzmemo u obzir da je stabiljka visoka tek 5-6 cm ...
Nemogu previse vremena potrosit surfajuci po forumu pa ako niej problem da napisete samo ako bi htio uzimati HPS lampu do koliko Wata i do koliko lumena svjetlosti i cemu sluzi ona alu folija, eto 100 pitanja a samo 3 odgovora :)
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
TropicoLEGENDA
sep 2009.
sep 2009.#5
:sun2::sun2::sun2::sun2: a sunce moje...
uzmi hps-icu od 1000w a mozes i dva puta po 600w, odluka ostaje na tebi, a alu folija NE SLUZI za odbijanje svijetlosti OMG vec zbog dekoracije prostora...
Nadam se da sma koliko toliko pomoga
ManInTheBox
ISTRAŽIVAČ52 REP1%
→ Entuzijasta
ManInTheBoxISTRAŽIVAČ
sep 2009.
sep 2009.#6
Jebote koliko negativne energije ovde.
Ok, covek je postavio, za vas iskusne growere, pomalo glupo i loshe formulisano pitanje, ali to nije razlog da ga ismevate (izuzetak Chupo) i zajebavate.
To je izgleda standardni stav prema svim novim chlanovima ovde.
Lako je reci "Odradi Search" ali neko ko nema predstavu o Indoor grow-u ne bi znao shta da search-uje i potrebne su mu neke smernice.
Ja sam mislio da su "stoners" opushteni ljudi i spremni da pomognu, ali ovde vidim samo podrazavanje i omalovazavanje novih clanova.
Dins
ENTUZIJASTA254 REP14%
→ Poznavalac
DinsENTUZIJASTA
sep 2009.
sep 2009.#7
ManIntheBox IMAS VELIKI RESPECT-
i hvala na odgovorima, ali ako ste mi vec na neki nacin pomogli evo mene opet sa pitanjima :)
Opet pomalo amaterska
Ako je vani kiaa i ako je hladno dal smijem biljku stavit u prazan akvarij pod lampu umjesto sunca i na toplom je i sve i na sta moram pazit ako da a ako ne zasto ne.Ako moze sto detaljniji i konkretniji odgovor.
Puno hvala unaprijed i nadam se da necu dugo cekat odgovor :) !!!
mali.medo
POZNAVALAC669 REP8%
→ Ambasador
mali.medoPOZNAVALAC
sep 2009.
sep 2009.#8
ormar ili sli
no, lampa-e sa dodatnom "opremom", vettilatori(bolje od servera ve
i je i ja
i;)
tajmer, produ~ni, voda, ubre, mo~e alu f. ai bela farba il papir, mnogo volje, ~elje,
itanja i
prou
avanja...evo kako umene to li
i nije reprezentativno ali dira...sretno i zdravo!!!!
http://img529.imageshack.us/gal.php?g=p1010002yg.jpg
sep 2009.
1 / 8
sep 2009.
sep 2009.