LEGACY
Auto 12/12
12 odgovora2,168 pregleda
33 REP66%
→ Istraživač
jan 2014.
jan 2014.#1
Pozdrav imam jedno pitanje,dali ce autoflowering sorta uspijeti ako je od pocetka na 12/12, Imam 3 obe su 5 dana na 18/6 i velike su oko 2cm imaju prva dva i onda sljedeca dva lista.i sada bi ih stavio na 12/12. Molim Vas za misljenja. Imam jos 4 normalne koje su mjesec i 10 dana na rezimu 18/6 i velike su oko 40 cm i sada jos te 3 pa bi trebao prebaciti na 12/12 iz tog razloga pitam za autoflowere
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#3
Ja mislim da nece biti manji urod..jedino sto ce sve duze trajati.
Iskreno njih mozes na bilo kojem rezimu odgajati ,bitno je da svjetlosni period netraje krace od 10-12 sati.
palis kada ides spavati i gasis kada se probudis i autosi zadovoljni ;)
Jones_Davy
ZMAJ17.484 REP
Jones_DavyZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#4
I ja imam sli
nu situaciju. Posijao tri kalaanjikova iznikli 10.12. jedan bio sumnjiv (hermi) pa posijao joa tri autosa, iznikli 06.01. i dr~ao sve na 18-6.
25.01. prebacio na 12-12, i isto kao i ti bio u nedoumici. Eto, sad nam je lakae, kad imamo ekipu da nas pou
i. Ja sam autose podigao na visinu onih kalaanjikova, da imaju viae lumena. Ako ve nisi, bilo bi dobro da i ti tako napravia. :cvetak
Pohani šnicel
POZNAVALAC1.091 REP55%
→ Ambasador
Pohani šnicelPOZNAVALAC
jun 2015.
jun 2015.#6
pomoglo mi ovo ..taman imam istu situaciju skoro.......:banana123:
Smells
ZMAJ29.263 REP
SmellsZMAJ
jun 2015.
jun 2015.#7
Ja sam sadio 4 automatika 12/12 od starta...po "papirima" pise 50 gr suhog po biljci ja dobio 100gr po biljci...u pitanju je bio auto super hash,auto fast bud 40tak gr suhog po biljci a po "papirima" 30tak.
Dakle nema pravila,moje su bile stvarno ogromne ASH!
E sad bi li dobio vise da je bila na 18/6 npr od starta neznam,ali i ovo je bilo wow po pitanju yielda...samo kvalitetna zemlja,dobar ph i pravilno i pravovremeno gnojenje.
jan 2014.
1 / 7
jan 2014.
jun 2015.