LEGACY
First PC growbox
10 odgovora1,374 pregleda
Marker
AMBASADOR1.557 REP2%
→ Legenda
MarkerAMBASADOR
dec 2010.
dec 2010.#1
Evo nakon par mjeseci ja krecem ponovo sa growom....Kuciste je neki big tower visine 68cm.2x venta 120mm na 12v cca 1400okr/min.
Zemlja je terra magma sa komadicima stiropora.
Svijetlo:2x 865,1 827 i jedna od 11w zuta...Druga 827 mi je pregorila kad sam postavljao.:( uskoro cu uzet novu.
Sjeme je navodno neki Low Rider.Neznam ni sam al sam probao plod i odlicno je heh.
Stavio sam re~im na 18/6 pa emo vidjeti.Sutra slike:icon_lol:
nightpianist
ISTRAŽIVAČ123 REP49%
→ Entuzijasta
nightpianistISTRAŽIVAČ
dec 2010.
dec 2010.#2
Good luck :D
S ventilacijom neea imati problema kad imaa ventilatore od 1,2 metra :spliff:
SimasZg
AMBASADOR4.090 REP74%
→ Legenda
SimasZgAMBASADOR
dec 2010.
dec 2010.#5
Vozdra...reci buraz, jesi li razmialjao o light trapu na ventovima?..neznam koliko ti je bitan stealth, ali prozujao sam po forumu, nisam naaao baa da je to netko super rijeaio, a da nije zauzeo previae mjesta u box-u....ja isto pocinjem sutra slagati box,
im mi stigne bigtower...PS..ako nije bad..kolike su ti dimenzije PC box-a? duljina konkretno...tnx
Marker
AMBASADOR1.557 REP2%
→ Legenda
MarkerAMBASADOR
dec 2010.
dec 2010.#6
ovako naprijed na kucistu je dupla plastika na koju sam stavio nekakvu spuzvu od stare maticne ploce,crna je i neprobija svijetlost,a iza sam napravio dodatak koji sprecava izlazenje svijetla van.Ugl shemu sam slagao po che*-govom boxu :)
Duzina boxa je nekih 45cm,sirina 20,a visina 68cm.
dec 2010.
1 / 6
dec 2010.
dec 2010.