VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojSadim prvi put, i htio bi ju sjeci (topping)
LEGACY

Sadim prvi put, i htio bi ju sjeci (topping)

14 odgovora2,174 pregleda
belalada12ISTRAŽIVAČ

mar 2019.

#1
Mara ima 30 dana i oko 18 cm, i imaa 5. koljena. kada poceti sa obrezivanjem? 264348
flop87ZMAJ

mar 2019.

#2
opisi malo sa cim raspolazes od opreme, kolko vidim malo biljne mase, znaci malo svetla a mozes je topirati odmah.
belalada12ISTRAŽIVAČ

mar 2019.

#3
da svjetlo je malo slabije radi se o Maiicy Led lampe oko 100w, a prihrana je powder feeding npk 16 6 26

mar 2019.

#4
Vega s ovom rasvjetom još nekak, ma da se čini slabo to je nekih 50w aktualne snage ak se ne varam, a cvijet teško da ćeš uspit izgurat s ovim svjetlom, bar još toliko.. Sretno dalje.. ;)
belalada12ISTRAŽIVAČ

mar 2019.

#5
pa koja je prosjecna jacina svjetla za jednu biljku, a dam mi ne stvara neki veliki trosak? ms nije do love nego plavaca
jopezgZMAJ

mar 2019.

#6
E 27 led sijalice 10 kom po 10w ,zavisi i koje su ti dimenzije boxa i visina boxa.Ne cini mi se velik pa bi ti i 100 w bilo dosta. Stara je 30 dana cini mi se i vegu da ce tesko izgurat.

mar 2019.

#7
100w, sto kaze zeka aktualne snage, je minimum za jednu biljku. ovo sto imas je slabo, ili je prilicno visoko od biljke posto se vidi veliki internodni razmak. topirati si vec mogao, a mozes i sad ako ti je u planu. poradi na rasveti
belalada12ISTRAŽIVAČ

mar 2019.

#8
264521
.i.ZMAJ

mar 2019.

#9
I sad brzo LST koliko se može da to svjetla što imaš iskoristiš što bolje.....
belalada12ISTRAŽIVAČ

mar 2019.

#10
Jeli ovo uredu? Poboljsana svjetlost!
jopezgZMAJ

mar 2019.

#11
Gledam tu u uglu kod tebe ,jel to temperatura 35 c? ako je puno je to
belalada12ISTRAŽIVAČ

mar 2019.

#12
Nesto me poruke zezaju, uredu napravio sam onako hvala Nije temp
StipeZMAJ

mar 2019.

#13
Taj led panel, zajedno sa zaruljom stavi na plafon boxa, kud tako sa strane. alu folija ti ne treba, obojaj u bijelo ili stavi neku reflektirajucu foliju. Za 30 dana je to trebalo vec prerast box ;) i daj nemoj pisat post za postom. editiraj prethodni ako si nesto zaboravio
LozaaaAMBASADOR

avg 2019.

#14
Htjeo bi pogled od svakog i preporuku za prvi moj grow box, tacnije ormar dimenzije 75cm visina sirina i duzina 35cm , ubacio sam dva ventilatora da pusu na nju 15w i 20w pored tog jedan da izbacuje pc 12tku "razmisljam da stavim i nazad ulazni pc vent. 12tku. Boja je bijela u potpunosti Pored svega tog samo jedna 70w Thungsram i lim uz nju, stize mi za koji dan i 150w ista kao i ta, volio bi jos neke preporuke #
DangerdensoPOZNAVALAC

sep 2019.

#15
Toppirane shining silver haze dan 26 298667

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se