LEGACY
Sadim prvi put, i htio bi ju sjeci (topping)
14 odgovora2,174 pregleda
belalada12
ISTRAŽIVAČ50 REP0%
→ Entuzijasta
belalada12ISTRAŽIVAČ
mar 2019.
mar 2019.#1
belalada12
ISTRAŽIVAČ50 REP0%
→ Entuzijasta
belalada12ISTRAŽIVAČ
mar 2019.
mar 2019.#3
da svjetlo je malo slabije radi se o Maiicy Led lampe oko 100w, a prihrana je powder feeding npk 16 6 26
Mad Rabbit
ZMAJ61.589 REP
Mad RabbitZMAJ
mar 2019.
mar 2019.#4
Vega s ovom rasvjetom još nekak, ma da se čini slabo to je nekih 50w aktualne snage ak se ne varam, a cvijet teško da ćeš uspit izgurat s ovim svjetlom, bar još toliko.. Sretno dalje.. ;)
belalada12
ISTRAŽIVAČ50 REP0%
→ Entuzijasta
belalada12ISTRAŽIVAČ
mar 2019.
mar 2019.#5
pa koja je prosjecna jacina svjetla za jednu biljku, a dam mi ne stvara neki veliki trosak? ms nije do love nego plavaca
belalada12
ISTRAŽIVAČ50 REP0%
→ Entuzijasta
belalada12
ISTRAŽIVAČ50 REP0%
→ Entuzijasta
belalada12
ISTRAŽIVAČ50 REP0%
→ Entuzijasta
belalada12ISTRAŽIVAČ
mar 2019.
mar 2019.#12
Nesto me poruke zezaju, uredu napravio sam onako hvala
Nije temp
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
mar 2019.
mar 2019.#13
Taj led panel, zajedno sa zaruljom stavi na plafon boxa, kud tako sa strane. alu folija ti ne treba, obojaj u bijelo ili stavi neku reflektirajucu foliju.
Za 30 dana je to trebalo vec prerast box ;)
i daj nemoj pisat post za postom. editiraj prethodni ako si nesto zaboravio
Lozaaa
AMBASADOR2.149 REP19%
→ Legenda
LozaaaAMBASADOR
avg 2019.
avg 2019.#14
Htjeo bi pogled od svakog i preporuku za prvi moj grow box, tacnije ormar dimenzije 75cm visina sirina i duzina 35cm , ubacio sam dva ventilatora da pusu na nju 15w i 20w pored tog jedan da izbacuje pc 12tku "razmisljam da stavim i nazad ulazni pc vent. 12tku.
Boja je bijela u potpunosti
Pored svega tog samo jedna 70w Thungsram i lim uz nju, stize mi za koji dan i 150w ista kao i ta, volio bi jos neke preporuke #
Dangerdenso
POZNAVALAC1.020 REP47%
→ Ambasador
mar 2019.
1 / 15
mar 2019.
sep 2019.