VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojTužna vrba kao aktivator korijena za klonove
LEGACY

Tužna vrba kao aktivator korijena za klonove

30 odgovora2,809 pregleda
Sasha.ENTUZIJASTA

okt 2012.

#1
naoh info pa reko da podjelim s vama..... dakle,naberete par grana tu~ne vrbe stavite u kantu pa negdje na toplo u kui.... nakon par dana kad grane puste korijen voda je puna hormona za aktiviranje korijena.... profiltrirajte vodu zbog krupnijeg smea,i dobili ste Home made root activator.... klonove ostavit 6 sati u toj vodi ili dok nebudu spremni za zemlju..... isprika ak ve postoji ova tema al ja je nisam uspio nac...pozzz

okt 2012.

#2
Prvi glas... A kak znas da je to istina? Ko je radio s tim?
loopAMBASADOR

okt 2012.

#3
citao sam i ja o tome negde...ne mogu se sad setiti...al' jeste,u pravu je,od tih vrbinih enzima,il' sta su vec,se i prave 'root gel'-ovi,ZNAM da sam negde to vec procitao,al' da me ubijes ne mogu se sad setiti gde....
Sasha.ENTUZIJASTA

okt 2012.

#4
koristilo se u duhanskoj industriji za duhan nemam iskustva s time al cu definitivno probat vrbe ima ko u pri i i nista ne koata osim jednog klona.... a znam da je istina jer se i danas zbog ustede novca,znaci s ovom vodom mo~ea sve biljke,koje se daju klonirat,klonirat...:dada

okt 2012.

#5
Jel to vrijedi i po zimi? Tuzna vrba nije zimzelena biljka, kad joj otpadne lisce i dalje se mogu koristi grane za proizvodnju stimulatora?
maverickAMBASADOR

okt 2012.

#6
pa ako stavia to na sobnu temp biljka tjera i listie i korjenje, kaj zna biljka koji je datum, njoj su uvjeti osigurani. a kad smo kod raznih umakanja, nemora se pod obavezno u niata umakati, pitaj mamu il baku kak cvijee kloniraju...
Sasha.ENTUZIJASTA

okt 2012.

#7
evo maverick ti je sve reko
thc bossAMBASADOR

okt 2012.

#8
za klonove trebate samo tri stvari, a to su cfl-ovke i klon gel ili onaj plantela rhizopon ata ima u bauhausu. i jiffy pellete.. A ovo s vrbama di u ja sad tra~it vrbe po gradu..
Sasha.ENTUZIJASTA

okt 2012.

#9
u kojem ti gradu ~ivia da nema vrba,u svakom kanalu ili rupi s vodom raste vrba,i ovo je samo jedna od starih besplatnih varijanti za kloniranje....
loopAMBASADOR

okt 2012.

#10
iza brda vrba mrda:ludaci_lol::ludaci_lol:

okt 2012.

#11
....samo da se nadove~em-ISTINA je ovo s vrbom tj. s vrbinom korom ali ima i tu ve pisano(ne znam to no gdje) VRBA JE OK !!!
naturaPOZNAVALAC

okt 2012.

#12
Prirodni aspirin - Vrba nisam znala za te enzime, samo za salicin, sta je i jasno iz latinskog naziva za vrbu

okt 2012.

#13
https://forums.vutra.org/unutra%9Anje-uzgajanje/3449-kloniranje-uz-pomoc-vrbinog-hormona-rasta.html
naturaPOZNAVALAC

nov 2012.

#14
kad sam se vracala sa posla, videla sam da je ovaj teski sneg polomio dosta bele vrbe uz put pa sam stala i nakupila nekoliko lepsih grana nema veze sto je kora vrbe najpotentija u prolece, kad ih je greota i kidati u naletu, a ove su se same ponudile sa svih sam vec poskidala koru i stavila je iznad kamina da se susi, a jednu sam grancicu stavila u vodu setivsi se ove teme da li bi imalo smisla semenke pre klijanja natopiti tom vodom?
petarpan135ENTUZIJASTA

dec 2012.

#15
Narodni clonex kod mene je kad se prokuva psenica i u onoj njenoj gustoj vodi se umoci grancica,i odmah u zemlju,mada i bez bilo kakvog clonex-a se marihuana lako primi samo treba zestoko vlazna zemlja.
Sasha.ENTUZIJASTA

dec 2012.

#16
natura jesi probala ata kemijat sa tom vrbom,usput vratio se gdje sam pro itao info i ka~e da je nebitno koja vrba bijela ili tu~na rade istu stvar,dal je neko probao zaljevanje s tom vodom npr.,jednom mjese no za joa bolje poticanje bujanja korijena,ato bi na kraju rezurtiralo ve im cvijetovima i bujnijim rastom??

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se