VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojMoj prvi Box - Saveti!
LEGACY

Moj prvi Box - Saveti!

22 odgovora1,580 pregleda

feb 2010.

#1
Planiram veoma uskoro da napravim box, i vec 2-3 nedelje chitam po netu raznorazne ideje i probleme, pa sam doshao do mog nekog vidjenja boxa. :sun2: Hteo bih da me savetujete shta da izbacim/ubacim ako je potrebno, poshto mi je ovo prvi box (veci, pravio sam neshto od kutije kompa, ali neuspeshno :ohno: ) Slika govori hiljadu rechi, tako da kazite svoje mishljenje slobodno :) A da, planiram ovo da stavim u podrum, pa me zanima kako da temperaturu regulishem? (to mi fali) Pozdrav za sve btw, nov sam i na forumu ::respect: :leafblunt:

feb 2010.

#2
A ata je kadica?
doSnovaAMBASADOR

feb 2010.

#3
verovatno misli na hydro, aeroponic neki, nesto, pa za to kadica koja drzi rastvor. sto se grejanja tice, to ce ti biti zeznuto, imas na forumu ovde zanimljiv grow dnevnik lowraider 2, koji su svo vreme bili na 24/0 svetla i imali su fin urod, pogledaj to obavezno i razmisli o tome edit: sto se grejanja tice, mozes da kupis termostat (za grejanje ili slicno) i povezi sa grejacima iz fena, to bi trebalo da ti bude dovoljno
NoTrippinAMBASADOR

feb 2010.

#4
Ta 2 venta za upuh stavi oba doli na dno i izbaci balast van boksa nekako. To je ata ja ovako iz prve vidim.Neki sistem za zaljevanje se radi a, neka neka al poslikaj sve kad budea sastavlja jer bie tu zaebancije.Mo~da i da za prvi put zaljevaa ru no da sku~ia kako ata pa onda egzibicije. I ako mislia sistem za zemlju netrebaju ti raspraiva i nego samo cjev ice iz pumpe do svakog pitara... Al ep je najja i:ludaci_lol:

feb 2010.

#5
Ako je hydro radije pri ekaj s tim. Zasadi u zemlju,lakae e biti i tebi,viae ljudi se ku~i u zemlju nego u hydro.

feb 2010.

#6
Pa nije bash hidro ali ukrao sam da kazem neku foru... Poenta "kadice" i chepa hahaha :D je ta da... Nisam stalno tu, pa bih namestio tajmer lepo, i to bi shljakalo fino... tipa da pusti vodu (rasprsivache) na svakih 6 sati odprilike... Aaaaa shto balast napolje? Mislim, ne vidim razlog ? A da... Pa, rasprshivache bi stavio jer kasnije bi prskale i biljku, shto mislim da je bolje... Shta mislite?
kiLDerPOZNAVALAC

feb 2010.

#7
Vecina ovde obicno zaliva na 3-4 dana,a ti bi na 6 sati...Imas odredjen razlog ili mislis da tako treba?

feb 2010.

#8
Na 3-4 dana? ??!
kiLDerPOZNAVALAC

feb 2010.

#9
Zaliva se tek kad se prosusi zemlja od predhodnog zalivanja,jer stetnije je da bude stalno vlazna...imas temu o zalivanju (i to ne jednu) prostudiraj malo...
TropicoLEGENDA

feb 2010.

#10
Nemoj za boga miloga stavljati rasprskivace u box da ti tucu po biljci...pa voda+vruci hps bomba-pozar-bez krova nad glavom :(
kiLDerPOZNAVALAC

feb 2010.

#11
Mozda si mislio na kapljace?

feb 2010.

#12
Hm... Sad mislim na kapljache :D Hvala za savete...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se