VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojKako dobiti musku biljku :)))
LEGACY

Kako dobiti musku biljku :)))

40 odgovora3,704 pregleda
Che*LEGENDA

sep 2009.

#1
Malo cudno pitanje ali o cemu se radi... Prije godinu dana,malo manje sam oprasio jedan mali vrh i dobio 25 sjemenki..nesto malo podijelioostalo ugojio ...ali sta je bit...pri kraju sam sa lowriderom#2 (moje proizvodnje )a hocu opet oprasiti samo sto... zadnjih 8 stabljika su mi zenske :) (koje sam ja proizveo :) ) trebam musku..kak da ju dobijem...kakv stres da upotrijebim,da se derem,da ju tucem :)))))) znam da ovo jos nitko nije postavio :)))
gloss_zelenkyAMBASADOR

sep 2009.

#2
samo ekaj :vb_whip: ina e niata udno da se ljudima dogaa manjak muakih biljaka pogotovo kad ~ele raditi neke bjesove od kri~anja :crash:
Kushonja O.GAMBASADOR

sep 2009.

#3
znam kako ea dobiti hremi a... ali to bi moglo razvodniti genetiku . A mozda su ove biljke sli ne drugim ~ivu im organizmima pa reagiraju na toplinu i hladno u . Kornja e npr ... ovise o temperaturi , jedan C gore i rodi se cura, jedan C dole i evo ga de ko ...:icon_lol:,
#34POZNAVALAC

sep 2009.

#4
Jeeeeaaaa! Nemaa pojma koliko sam sretan ato neko(i to baa tebe)to zanima. Da bi dobio hermia, sam prije koristio upsarin(mo~e i obi ni aspirin valjda) al tada je tanka razlika izmeu stresa i ubojstva:D Ina e 99% od svih slu aja je radila tehnika velikih temp aplituda. Tj- kad krene mrak biljka ide u fri~ider:D Samo mi jednom to nije upalio al u pitanju je bio kri~anac ato je moja dika-raste bez brige bzvz stresa:D. Tada sam se igrao fotoperiodom pa sam ga kona no natjerao da izbaci jaja-tri dana 12/12, jedan 24/0, jedan 18/6 pa ponovo. Za manje od dva tjedna sam imao taj pelud ato sam trebao. Tj jaja za taj pelud:P Jedina mana zadnjih metoda je ato moraa biti kod kue pa da ih vadia(odnosno stavljaa) u/iz boks(a). ALI PAZI! Nemam iskustvo sa autoflowering vrstima! Pa sad ne znam da li zahebancija sa fotoperiodom hoe da uspije kod tebe, s obzirom da se bavia sa autoflowering primjercima...al ova sa temperaturnim amplitudama radi 99%... Nadam se da sam ti bio od koristi, pls piai kako ti ide. Ak drugi nee ja u to da pratim! Dr~im fige;)
Kushonja O.GAMBASADOR

sep 2009.

#5
evo za sta sluze jajaini "!!!
Che*LEGENDA

sep 2009.

#6
Hahahah...fina slika... Ja mislim da cu se takodjer poigrati fotoperiodom...jer u hladnjak ne ide..imam druge ukucane koji ne bi bili bas odusevljeni :))) Stavit cu joj takav fotoperiod da ce da pukne :))) trebam taj prah :) Ali neki bi bili zadovoljni situacijom da dobiju 8 za redom...ja vec malo onak...razocaram se kad je zensko :P Cekaju me lowi,taiga,tundra,i lemon skunk da ih oprasim i sad mora biti musko..ak ne bude...grrrrrr.
SuperAngelPOZNAVALAC

sep 2009.

#7
Razmialjal sam malo o tome mislim da s promjenom fotoperioda ne ea niata posti i poato uzgajaa automatike. Iskreno: nisam nikad isprobaval tak neato raditi ali iz ovoga kaj sam pro ital tu i tam dobro se ini a i lako je za nabaviti koloidno srebro. 20ak dana nakon tretmana biljka baca banane... skupia polen i eto fem sjemena :)
Che*LEGENDA

sep 2009.

#8
hm...ne znam bas,iako je automatik,ako ju izlozim stresu opet mislim da ce to utjecati na njen daljnji razvoj... joj da vidite sta radim..nosim sim tam...sad je bila u frizideru pa je opet dolje... a kaj je koloidno srebro? i koja je fora sa aspirinom?to imam :P
SuperAngelPOZNAVALAC

sep 2009.

#9
Da da naravno samo mislim da ju poreme aj svjetla nebi stressao. To ti je suspenzija srebra u vodi, dobiva se elektrolizom srebra. Blokira sintezu etilena i tako poti e izbacivanje banana, uz to na sebe agregira proteine i tak dodatno uzrokuje stres. Ima u ljekarnama mislim i u ovim biljnim ljekarnama malo proguglaj ;) i'm stoned :ohno:
#34POZNAVALAC

okt 2009.

#10
Fora sa aspirinom je da je aktivni sastojak acetil salicilova kiselina(neam pojma da li se tako piae...mislim na "acetylsalicylic acid"). Prednost je da to biljci dajea preko korjena pa mo~ea puait cvjetove. Ina e itao sam i ja(NIKAD PROBAO) da je kololoidno srebro(cololoid silver)sigurna varijanta ali to se koristi foliarno, pa ne mislim da je to poljoaima kao mi prihvatljivo...ja ne bi puaio cvjetove koji su apricani time....
arapISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#11
da li neko zna koja je kolicina potrebna koloidnog srebra u mililitarima na 1 litar vode

avg 2010.

#12
https://forums.vutra.org/threads/1418-Feminiziranje-sjemena-uz-pomoc-srebro-tiosulfata

avg 2010.

#13
Ajd iskreno zaato otvaraa cijelu temu + joa jedan post a ima ve napisano?
Odin_of_AsgardPOZNAVALAC

avg 2010.

#14
...A da probaa jednu odvojit i puatat joj turbo-folk....ima da se stresa, 100%.... :))
SekachAMBASADOR

avg 2010.

#15
Imas pravo...to bi i od mene napravilo hermica... XD
MauieWoowieISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#16
Ako nekom bude trebala muska biljka ne znam sta da radim s njima ja ih bacim uvijek pa eto bice brzo jedna spremna za poklonit ili bacit...
PuricaPOZNAVALAC

avg 2010.

#17
NJemu ne odgovara bilo koja muaka , nego od low rydera , mislim prosla bi i neka druga muska biljka ali bi bili pitanje sta ce ispast na kraju , a ovako bar predpostavlja da ce bit ok sa muskom od low rydera , ako imas skupis lijepo polen i posaljes mu postom recimo na adresu prijatelja ili cijelu biljku strpas u paket i hps expresom i gg.
MauieWoowieISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#18
Ova moja prasi samo tako, ajd slikacu je veceras pa da vidite ako valja valja saljem ;)
He-ManLEGENDA

avg 2010.

#19
Bacite oko na moj potpis, donji desni ugao, kliknite pa procitajte, da nebi bilo nismo znali :icon_wink::thumb:
PuricaPOZNAVALAC

avg 2010.

#20
Ja sam bia vise sarkasti an nego ozbiljan :) , najbolje da bi nekome upakira biljku u kutiju i posla poatom LoL , ljudi se boje poslat sjemenke a kamoli cilu biljku haha.
MauieWoowieISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#21
hahahahahaaha Sta ti moze neko za biljku i da padne reci cu da sam slao nani za zeljanice a ono slucajno tebi zalutalo hahah

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se