nov 2008.#1
Thread za sve koji nemaju volje voditi dnevnik uzgoja a bacili bi tu i tamo koju sli
icu i
uli ata ljudi misle ...
Zna
i samo naprijed, bacajte slike i komentare do mile volje.
nov 2008.#2
uhuuuu bogami napreduju fino...sexy sto drugo reci :) sitnooooo.....
nov 2008.#3
mucho ljepo izgledaju :D
molim granu toga DHL expresom :icon_biggrin:
nov 2008.#4
More mra, samo se nerviram kada gledam ove slike :(((
nov 2008.#5
...EVVO ZADNJI TRZAJI ZADNJE RUNDE (viae je jedinki bilo al se v semu smoke report; vudri, vubi :violent018:)......
:violent018:
....ETO I POMLADKA PA E SE VIDIMO!!!!:violent018:
BONG# svaka
ast i pohvale na ovakoj konbinaciji i furmulaciji ove teme za rirliku od klasi. foto kurc.palca:thumb: sigurno
e bit korisno i od pomo
i, meni se prvom ne piae dnevnik i te piz. i ovo sam sad napiso za 10 dana al pitanja podkrepljeno slikom i ostale kombinacije...to je to...!!!!:thumb::violent018:
nov 2008.#6
Malimedo svaka cast na svemu sto si do sad prikazao.Pro uradjeno.Ajd samo reci pod kakvim svetlom ti to radis.
nov 2008.#7
Lipo to izgleda momci.. svaka cast.. malo nas je al smo shit
nov 2008.#8
...mali bi nas mogo sve sakrit sa svojim biljkama!!
Moram te pohvalit jer mi do sada nisu dali da komentiram:)
svaki tjedan kif jedan ili kako to kod tebe?svaka ti....
nov 2008.#9
EKIPO HVALLA NA POHVALAMA BIT E TOGA JO`!!!!
...ovaj harvast je gotov tj. ostala jedna mala valjde ce bit do nove jare...jbg;)
eto jos malo da se vidi raskoa..."SMOKE 3 PAKLA":violent018::violent018::violent018:
...POZDRAV i budite lepi dobri i napuaeni!!!
nov 2008.#10
to za sebe mo~ea reci ako to mislia a ne kolektivno :icon_mrgreen:
nov 2008.#11
Baa su extra ispale, znaa li koje su?
@Bongash - Mrak pravo, znaa li ti koje su?
nov 2008.#12
za sebe sigurno a i za veinu na forumu,
osim naravno vas par doti
nih inkognito junaka:):respect:
nov 2008.#13
Znam. :vb_kez: piae ti iznad slika ...
nov 2008.#14
Uhhh sorry, nisam vidio, tj. obratio pa~nju, slike mi viae ono..... :)
nov 2008.#15
...malo vijezbe prije LST-a...:tovarenje_banana::b_cowboy::bananabang::b_cowboy::b_woot::ridinghorse:
...A ETO I ZADNJE KUJE IZ OVE PRICE (najme bila mi je sumljiva pa je bila
neko vreme tatrane medju otpisanima a onda pomnim promatranjem uvidjeh
muf pa se vratila de joj mesto bi...!!!
POANTA: ostala u malom,uskom 1.5L potu(tegli), otiala u vis relativno a mesto
"grana" po jedan vraak ao se na kraju lepo formiralo;) AL' nisam
zagovornik takve igre osim ako je malo mesta a kuje od dobrog semena
nama tolko drage biljice...:maryjane::maryjane::maryjane::ridinghorse::violent018::violent018:
nov 2008.#16
joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj ....masni hedovi a kod mene suvara...........
nov 2008.#20
nice nice ...odradio ju i ja par puta i jako dobra fina i potentna sorta
cija je od dutchpassion-a ?
nov 2008.#21
Extra Bonga vrh !!! :) LOL maaasno iiii mogu zamisliti kako doooobro... :)
Daj, ukus rad kakva je...
nov 2008.#22
Eto malo i od mene Sensiseeds Afghani#1
Jack herrer F1 hybrid
:bonappetit:evo toliko za sad od mene ajde ljudi ima bongash pravo slike i komentare ljudi ajmo :D:rasta1:
nov 2008.#24
..KUJAaaa x3
..JAJANiii x3
..eto od 80g ao osta;)
~ao mi jebenih zadnjih po kile VERMIKULITA ao ga dobi od kompe
koji radi gljive a u hr nema nego da kupia 100kg i mir, manje cifre
preko neta po 5x viae vulevu no da je dobar..je..;Q :fishing::spliff::sun2::2flip: ZDRAVOOO!! :violent018::violent018:
nov 2008.#25
Uffffff....ovo od Stonera Jack herrer F1 hybrid zaljubio sam se.
nov 2008.#26
Bongashu lipa cura nema sta.. dobro si je naucio zivotu :thumb:
nov 2008.#27
jesu ovo stive ili indice (makar u vecini)
skuzajte na neznanju
nov 2008.#30
e ovo se zove fast flowering sorta ovo je razlika u samo 13 dana :D kao ato sam napomenuo prije radi se o Afghani#1 Sensi seeds 45 dana cvjetanja
relativno visoka i velika biljka nebih u preporu
io micro growerima nikako.
ovaj primjerak koji gledate dosegao je malo viae od 180 cm ima nevjerovatno velike i debele listove sa manji broj pera . o
ekivao sam malo viae no za te novce ajmo reci da sam zadovoljan ...:bong7bp:
kompletan uzgoj trajao je 2mj isao sam naravno iz seed-a
pozz svim aktivnim korisnicima Vutra.org
nov 2008.#31
evo samo za Holstein-a poato ti se dopao Jack herrer F1 hybrid joa jedna fotkica
spremno o
ekuje svoj kraj :D
pozz svim aktivnim korisnicima Vutra.org -a
nov 2008.#32
IV nedelja White Widow (nirvana) HPS400...
Pozdrav svima...
komentari dobrodoshli !!! kako vam se chine ove moje ljubimice???
nov 2008.#33
evo par fotkica cure koja je tek usla u pubertet ...da bude i koja fotka malo ranije faze cvjetanja...
DAN 3.CVJETANJA 11.30/12.30h VRSTA unknown... ali zvat cemo ju PANONIA
:watchplant:
nov 2008.#34
Ej bezimeni skroz dobre su ti udovice.Vidi se da su zdrave i fino se pune.
Meni su tek po
ele da luduju na nekih 45 dana cvjetanja pa emo vidit ata e bit s tvojima.
Izvjeatavaj i dalje :thumb:
nov 2008.#35
svaka
ast ovim iskusnim growerima koji planta~e po ormarima siju:-)
nov 2008.#36
oce neko rec sta je ovo ako zna???!!???(gori)
nov 2008.#38
stoneru to izgleda supha cute in japanese :))
nov 2008.#39
http://img232.imageshack.us/my.php?image=picture169ly8.jpg
http://img167.imageshack.us/my.php?image=picture169rk7.jpg
EDIT by Stoner : daj stavi dobar kod za forume ovo e ti imageshack nakon nekog vremena obrisati jer se ne display-a stalno i ato onda onda emo imati deadlink i taj dupli posting cemu ???
nov 2008.#40
"organic" moby dick
fino i frisko iz prirode :thumb:
nov 2008.#41
aa je ovo outdoor neki a slone?
baa fino izgleda nije predebel al vidi se da je potencijalni serijski ubojica :D
smoke report obavezan
od kojeg seedbanka je moby dikan ?
eo kod mene se purnjaju neka halucinogena indika i vrlodobar haa kojeg nisam usliko
nov 2008.#42
Jako krasan primjerak!!:clap:
nov 2008.#43
jes ananase.. outdoor je :)
Moby Dick ti je od Dinafema.. i genetika je vrhunska.. miris i okus fantasticni, a rad je dizalica/smijalica/euforija. Nije tesko zakljucit po izgledu da je biljka poprilicno specificna.. takvo grananje, lisce i formaciju budova nisam vidio do sada..
Nadopunit cu smoke report veceras ili ovih dana ;)
Inace ovo je najpoznatija spanjolska sorta (po onome sto sam ja procitao na njihovim forumima).. i vidi se da decki tamo nisu ludi po onome sto duvaju.. ili mozda jesu? :))
PS fino izgleda ta maschoba od indike o_O
nov 2008.#44
Moby Dick
Briefing:
Suha biljka mirise mi na melun (ono narancasto slatko sto izgleda ko tikva, a jede se ko lubenica.. da svi znate na sto mislim :))
Dim blag, slatkast po boru/cedru, luznat..
Rad.. euforija, kreativnost, definitivno sativa cerebralni high.. traje vec 4ipol sata, sa time da je pocelo pustat nakon 3h.. sto je po mom standardu jaako potentno, a nije ni cudo obzirom da je (Haze X White Widow) genetika u pitanju.
U svakom slucaju ima neki svoj pecat i jedva cekam pomnije upoznat ovu biljku i nadogradit/ispravit dojmove :)
nov 2008.#45
jos 2 slike
I malo infoa sto upravo sada ja citam :)
http://www.yahooka.com/forum/hidden-gardens-canna-blogs/143219-pics-moby-dick-dinafem.html
nov 2008.#46
najs slone, da i ja vidim tvoje biljozeee napokon :)) izgleda tejstij, mmmmm :)
nov 2008.#47
Afghani#1 ubran :D
i Hindu kush klonovi od nirvane za koje mislim da se Nirvana zajebala i poslala krivi seed , radi se o te~oj indici tamnih tamnih listova i plasti
nog odsjaja tako da se biljka doima umetnom.ima vei leaf to flower ratio ali je toliko oblivena kristalima po svim listovima ne izuzev fan listova i to do samog vrha :D dobar hash materijal
toliko od mene
pozz svim aktivnim korisnicima Vutra.org
nov 2008.#48
15. dan 12-12 gospoje tek sad pocele divljat
genetika; domaja x w.w.
:violent018:
:violent018:
"...nema boljeg ateka od moga ateka kod mene
naea granje kad mema ni za leka...":spliff:
nov 2008.#49
stoneru to cudo stvarno izgleda plasticno hahha
a red.. ti si garant pala na boju lisca ;)))
dec 2008.#50
Prije svega svaka
ast svima na biljkama stvarno se vidi da je ovaj podforum ~ivnuo sa vaaim biljozama.
Tko
eka taj i do
eka :D
Jack herrer F1 hybrid gotov (vegetacija 3 tjedna , cvjetanje 8 tjedana)
Pozz svim aktivnim korisnicima Vutra.org :banana_rasta:
dec 2008.#51
ostala je sama ... posuda 90 l hps 400 .. eto
dec 2008.#52
uffff stoneru!! to je ubojicaaaa!! dobio sam buzz i najezio se samo gledajuci onaj mastan hed.. svaka cast majstore ;)
@rizla neka opaka sativa a? koji tjedan cvjetanja je to?
dec 2008.#53
thnx elephant0r doleti na koji buzz slobodno :D
rizla ovo ce roditi mnogo ova sativa ,ka~ea 90 litara posuda finofino...
izlgeda da joj je fino ...
kad zgotovi baci neke quality fotke da ju bolje vidimo :)
dec 2008.#54
4 tjedan ... jos izgleda kao da se rasporedjuje po prostoru ... a ima ga .. jedinica ..he he ..
bacim jos koju fotku kad se malo popuni i omasti .. da tada ... pozz:heartbeat:
dec 2008.#55
joa jedan pheno Sensi Afghan#1 :b_woot:
Sensi seeds - you get what u pay for :D
Pozz svim aktivnim korisnicima Vutra.org
dec 2008.#56
eto bez upaljenog hps malo se bolje vidi ... jedinica...:heartbeat:
dec 2008.#57
naravno!! ;))
I jos jednom o_O
reci mi kakav miris ima taj afgani? Uvjek me zanimalo jer cesto mirise drugih strainova usporedjuju sa afgani ne sluteci da ima nas koji to nismo ni vidili a kud li probali :))
dec 2008.#58
Stoneru,Sunce mu kalajsano pa taj head ima 32 cm.Jako lepo i opasno izgleda.
dec 2008.#59
fala decki no eto na mirisu vam nemogu rei puno poato moja malenkost radi nesree koju sam do~ivio ne posjedujema osjet njuha uope zna
i ~ivac 0 bodova :D jebiga no pitat u nekog za koga mislim da bi mogao napraviti report :D na~alost nikad nisam osjetio niti jedan svoj stuff kako miriai ali eto ata ea bar ih puaim :D i to je neato hehehehe
i da ne ispadne da samo cakulam ovdi joa par slikica moje ljubimice grow-a :D
naravno nije Afghani#1 nego je joa jedan pheno jack herrer-a
pozz svim aktivnim korisnicima Vutra.org:rasta1:
dec 2008.#60
jako fino! a miris moze pricekati :)))
Biljke beres po trichomima? koji omjer? davno sam citao pa zaboravih sto preporucaju.. mislim da bi trebalo biti 1:2:1 clear:milky:amber ili 1:1:1 ?
dec 2008.#61
da zaboravio sam spomenuti da je sve rock solid bud zna
i tvrdo ka kamen :D
ja u principu gledam vise faktora gledam kad se preflowers napuhnu-nabubre ko loptice i dok dva calyx-a se lagano pocnu povlaciti unutra to mi je jedan od pokazatelja kristali bi rekao na prvom mjestu i onda tek boja calyx-a na cvjetovima tako da neke znam skinuti i sa vise bijelih calx. nego neke druge no rekao bih da su naj neto
niji pokazatelj . najbolje je kristale pratiti to u principu gledam najviae kad po
nu bubriti u gljive a to tko zna to
no vidi onda je lagano kraj :D
:hippy:peace svima i gojite za sebe i svoje potrebe i budite odgovorni u tome ...
dec 2008.#62
bravisimo ,,,iznenadio si me :))))
dec 2008.#63
Evo samo za vas koji pratite joa jedna mini bomba :D
eto mislim da bi za sad bilo dosta :D
pozz svim aktivnim korisnicima Vutra.org :icon_cool:
dec 2008.#64
nas sta bi trebo stoneru ... okitit najvecu jelku u svom shumarku!!!
dec 2008.#65
@STONERU predivno!!!! (na
i harvast nakon 8-9-10tj. ajmo re
odreujea po obliku trihi...kristala:clap:mora da imaa neku ja
u lupu tipa 1:5 aerlak holms;) lol
ina...
fala na informejan :thumb::watchplant::rasta1:
...ETO I MOIH KURAVAAA...:violent018:
:violent018:ovaj dio je za ne verovat!!!???
:violent018:POZDRAV OD mede.maloog:maryjane:
dec 2008.#66
BRIJEM botha.. KUME DA TE "JELKE" TE`KO DA E DA BUDE DO BADNJAKA(24.12) A KAMOLI DO PRAVOSL.!!!:prof10::spliff::banana_rasta::rasta1::ridinghorse::nana: ...AL SUMLJAM DA stony NAJA JELKU ZAMJENSKU..:eyebrows:
dec 2008.#67
krasno medo fino se to buffa bit e dima ovo ato nema mirisa neka te ne brine bitni su kristali :)))
ova zadnja koju sam postao mirise na hubba bubba :D lol vidia baa bi mogao neku jelku okitit za bozic :b_woot:
dec 2008.#68
Otvaranje ove teme tako pozitivno deluje na mene. Gledajutji Vashe biljoze dobijam sve vetji i vetji polet da i dalje gajim, i da josh vishe usavrshim ono sto sam do sad nauchio...
Ljudi svaka chast!!! :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
P.S. Tema komotno moze da se zove >>>Vasha Kapitalna Ostvarenja
dec 2008.#69
poato slabo punite galeriju...gospoje se fino bufaju!!!:maryjane:
:maryjane:ko
e
ekat joa 30-40dana:watchplant:a osto sam bes zaliha a kvazi dilerima nedam lipe tj. dam im tuxona da puae:bj1::fuck-4:tako da bi mogo fasovat jedan mali hedi
...:bong7bp::leafblunt:POZDRAV!!!
:maryjane:"...OTROVAN SAM BRATE OD `IPTARSKOG SMEA POGLEDAJ U RASTAMANA ON PUCA OD SREA...":maryjane:
dec 2008.#70
moje udovice su sada 40cm visoke.a kante u kojima su posadjene imju volumen od 15 litara.moje pitanje je kada treba da ih saljem u cvat? bojim se da ce kante biti premale s obzirom na biljke.molim nekoga da mi odgovori.bilo bi mi zao da za***** cjelu stvar kad sam vec tako daleko dosla.
hvala unaprijed
dec 2008.#71
:rasta1:ljepoto stavi koju sliku...
kante su brijem OK!!vreme je za 12-12!!!40cm?kolko su dugo u vegetaciji??
dec 2008.#72
Evo malo i od mene
20.dan cvjetanja
dec 2008.#73
Moze li ko da stavi sliku kada je pocela semenka da klija???POMOZITE MLADOM POCETNIKU:(
dec 2008.#74
...moro je fasovat 1,2,3 hedi
a taman da budu suvi do TRASU!!:violent018:
..ove "umjetni
ke" su od pre tjedan dana:icon_mrgreen:....
..eto i "`AMANSKE RAKIJETINE":drink:!!!
...a eto i BOJSU ko je pito ka "klijanje"
...krajnje vreme da se prebaci u mljuze (doduae mogu one al se korjen zavu
e u papir,vatu pa je srajnee:devilfingers:....!!!!:violent018:
MNOGO VOLEM KAD GODINA IZDA ZATO BRAO I POGOTOVO SEKKE SVE NAAJJJ...
U 2009-oj fucking GOD. posebno PLUIMA,MODERIMA,ADMINIMA i svim aktivnim,
pasivnim kori. VUTRA.ORG portala(mislim i na vas debelle gice policiske m.v.jeeb.:smileysex:;)
od MALLOGfuckingMEDE (j**em se u nik:):ludaci_lol:P O Z D R A V !!
dec 2008.#75
medonja ..... suma ti je spremna za sjecu :D ..... i to kakva jebena suma ...... ovi spermatozi dole su ti ulicni ili si narucivao sta? nekako mi djeluju ogromne da bi bile ulicne ....
dec 2008.#76
Eto samo toliko za sad, i za ovu godinu!
Ostatak dogodine:family1:pozz:bis:
dec 2008.#77
:clap:vrlo su ti lepe ove sativice...jel ih ima viae il je gusto od LST-a??
bit
e bene bene kad se po
nu buffat..:rasta1:...POZ...!!!
jan 2009.#78
Ima ih viae u posudama su od 5-6l i sve su klonovi od proale ture.
Nisu LST-irane nego neki pokuaaj Scrog-a. To mi je prvi scrog pa
nisam bash prezadovoljan kako sam ih raspleo, ali za prvi put je OK! :rasta1:
Glavno da ima dima :hehe:
Sretna Nova svima !!!! :evilking:
jan 2009.#79
poceli ste cuda raditi
svaka cast
jan 2009.#80
A kvragu, kome ea sad srati i pamet soliti ... ? :vb_kez:
jan 2009.#81
jeli se ovako docekuje nakon godinu dana nepostanja ovdje?
jan 2009.#82
Naravno, svi se dobro sjeamo tvojih bahatluka.
jan 2009.#83
pa neka mi neko ka~e da thc utice na memoriju :banana_dred:
jan 2009.#84
neznam sta to vi to pusite, al ja se nesjecam qrca:ludaci_lol:
jan 2009.#85
nije to samo do trave nego i do slabije kvalitete mo~danih re~njeva
jebiga genetika je dosta bitna to ste se uvjerili vec..... :icon_mrgreen:
jan 2009.#86
..E BUDE KUJA I OCA I MAJJKU E JOJ JA`KeeM...!!!:bananallama::signs016:
:evilking:pozdav BAGRO :rasta1:
"...JEBE` PAJDO
SMO VUTRAoNJA,
24 UKE GAJBA MI
NA IUU VONJA..."
jan 2009.#87
medo svaka castttt..
to izgleda predobro.. moze malo vise informacija o biljci?
jan 2009.#88
Medo do grow stormaj....
svaka ti dala...
jan 2009.#89
elephant0r@ svo seme je od iste majke koja je ajmo
re
slu
ajno oploena skunkom#1 ali i nekim hemofroditom
prije ljeta (ima slika u galeriji) i eto poato nikako da odem do
slovenije po neato s imenom i prezimenom sijem ovo ve
3gruv
i ok je jedino poato su bila 2 jeba
a svaka biljka je druk
a i
jedino me jebe omjer m/~ od 10posijanih 3kuje!!! a sad ih je 6
i nadam se bar opet 3 ako ne ode ja po femi seme jer ispizdim
kad vidim jajare!!!
...ETO JEDNA JE FASOVALLA!!!!:violent018::violent018:
(sad ima 180g tako da kad se osuai ako bude 50g boli glava:facesjump:;)
:evilking: :evilking:
...A OVE DVIJE KUJE E PRIEKAT KOJI DAN
(ujebo sam se u ra
unici,datumima al bit
e OK:eyebrows:bit
ete obaveateni na vreme:vb_kez:;)
:evilking: :evilking:
...TO TI JE ONA ZAZLIKA U TATICI SVAKA JE DRUKA I OVA KOJU SAM CAPNO
NEMA SLINOSTI S OVE DVE AL ZABOLI ME TAKI:leafblunt:RADI!!!:vb_kez:BITNO DA
SE PURNJA GRANJE:vb_kez:!!!
:maryjane:...bolestan sam brate od aiptarskog sme
a pogledaj u rastamana on puca od sre
a...:maryjane:
jan 2009.#90
neego.. :))
biljke su bombon.. obavezno smoke report..
inace i ja imam slican slucaj gdje sam pustio da 3 razlicita muskica oplode 6-7 cura.. a sve pocetne biljke razlicite...
hehe potomstvo saroliko i veselo ima da bude ;)
jan 2009.#91
ima da bude ;)
__________________
@@ TO jE TO INAE SKUPO BRATE!!! jos malo pa PELCOVANJE KREE
KROZ DAN KOJI....!!!!! seeJAA!!!:rasta1:
jan 2009.#92
Posle posla sledi uzivanje
jan 2009.#94
Botannicharrr dobar ti je dnevnik u smislu da se vidi koliko je svetlo bitno.
Ulozio si jako mnogo znanja i napora a dobio si premalo.Ipak svaka cast za trud.
jan 2009.#95
braka s obzirom na uvjete i kvalitetu ...ja sam zadovoljan...kolicina nije tolko bitna u trenutnoj situaciji ... kada bude vrijeme za to razmisljat cu o kolicini ...
hvala
feb 2009.#96
ato ti amazonsku praaumu imaa doma? haha predobro svaka
ast..
volio bih i ja jednog dana to sve probat al kad sam antitalent za slaganje tih rasvjeta i svega.. a i joa moram i od stare oti i probat jednom kad bum zavrail faks..
feb 2009.#97
...evo drugari da malo podebljam...!!!
ostalo je malo al sllatko...izdurat
e joa *****malo:rofl:al*
...AL* ZATO ETO NEW BIIZZ(2tj. 12-12) i OPET SAKA SOJU
IGRU TERA al neka, ovaj put je bilo 50:50 u korist :costumed-smiley-027KUJA;) za
raz.od proalog grow-a 25:75%cca u korist JAJANA...
...ovaj put naja LST-a da vidim dokle ubre ide:icon_lol: a brijem
da ideee:sun2::costumed-smiley-027:sun2: POZZZ..!!!:bis:
feb 2009.#99
...brzo je to fasovalo botani
aru:icon_arrow: ajd u nove pothvate!!!!:vb_whip:
feb 2009.#100
fasuje ....evo vec 43. dan
novi pothvat ...2.dan od kada su u zemlji big bang fem.
feb 2009.#101
...samo za usporedbu; DESNO; list kojeg je kuja isisala(4vrti tj. 12-12)maltene
sam opada(prva,druga internoda); LEVO; list na sredini i pri vrhu biljke, zdravi
hranitelj;)..!!(ovaj levi ni sa kuje ve
sa jajana koji na balkonu uredno trpe
i do je***ih -7 celzijusa ne rastu al su ustrajni!!!;) zaboravih ih foto-dokumentirat
al ima dana a jajani se dr~e..:lock::vb_whip:..!!!
:devilfingers:
..ina
e gospoje su brodo i lepo ih gledat kako se bufffaju..!!
a tu je i podmladak jer umene to brzo ode u dim;)!!!
:devilfingers:
:violent018:..POZDRAV od meeda.m;):bis::violent018: