VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojFoto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*
LEGACY

Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

36599 odgovora1,998,353 pregleda
bongashLEGENDA

nov 2008.

#1
Thread za sve koji nemaju volje voditi dnevnik uzgoja a bacili bi tu i tamo koju sli icu i uli ata ljudi misle ... Zna i samo naprijed, bacajte slike i komentare do mile volje.
RedShAMBASADOR

nov 2008.

#2
uhuuuu bogami napreduju fino...sexy sto drugo reci :) sitnooooo.....
StonerLEGENDA

nov 2008.

#3
mucho ljepo izgledaju :D molim granu toga DHL expresom :icon_biggrin:
DžidžadžojacPOZNAVALAC

nov 2008.

#4
More mra, samo se nerviram kada gledam ove slike :(((
mali.medoPOZNAVALAC

nov 2008.

#5
...EVVO ZADNJI TRZAJI ZADNJE RUNDE (viae je jedinki bilo al se v semu smoke report; vudri, vubi :violent018:)...... :violent018: ....ETO I POMLADKA PA E SE VIDIMO!!!!:violent018: BONG# svaka ast i pohvale na ovakoj konbinaciji i furmulaciji ove teme za rirliku od klasi. foto kurc.palca:thumb: sigurno e bit korisno i od pomo i, meni se prvom ne piae dnevnik i te piz. i ovo sam sad napiso za 10 dana al pitanja podkrepljeno slikom i ostale kombinacije...to je to...!!!!:thumb::violent018:
ZonoMAMBASADOR

nov 2008.

#6
Malimedo svaka cast na svemu sto si do sad prikazao.Pro uradjeno.Ajd samo reci pod kakvim svetlom ti to radis.
elephant0rAMBASADOR

nov 2008.

#7
Lipo to izgleda momci.. svaka cast.. malo nas je al smo shit

nov 2008.

#8
...mali bi nas mogo sve sakrit sa svojim biljkama!! Moram te pohvalit jer mi do sada nisu dali da komentiram:) svaki tjedan kif jedan ili kako to kod tebe?svaka ti....
mali.medoPOZNAVALAC

nov 2008.

#9
EKIPO HVALLA NA POHVALAMA BIT E TOGA JO`!!!! ...ovaj harvast je gotov tj. ostala jedna mala valjde ce bit do nove jare...jbg;) eto jos malo da se vidi raskoa..."SMOKE 3 PAKLA":violent018::violent018::violent018: ...POZDRAV i budite lepi dobri i napuaeni!!!
StonerLEGENDA

nov 2008.

#10
to za sebe mo~ea reci ako to mislia a ne kolektivno :icon_mrgreen:
Bezze_SaAMBASADOR

nov 2008.

#11
Baa su extra ispale, znaa li koje su? @Bongash - Mrak pravo, znaa li ti koje su?

nov 2008.

#12
za sebe sigurno a i za veinu na forumu, osim naravno vas par doti nih inkognito junaka:):respect:
bongashLEGENDA

nov 2008.

#13
Znam. :vb_kez: piae ti iznad slika ...
Bezze_SaAMBASADOR

nov 2008.

#14
Uhhh sorry, nisam vidio, tj. obratio pa~nju, slike mi viae ono..... :)
mali.medoPOZNAVALAC

nov 2008.

#15
...malo vijezbe prije LST-a...:tovarenje_banana::b_cowboy::bananabang::b_cowboy::b_woot::ridinghorse: ...A ETO I ZADNJE KUJE IZ OVE PRICE (najme bila mi je sumljiva pa je bila neko vreme tatrane medju otpisanima a onda pomnim promatranjem uvidjeh muf pa se vratila de joj mesto bi...!!! POANTA: ostala u malom,uskom 1.5L potu(tegli), otiala u vis relativno a mesto "grana" po jedan vraak ao se na kraju lepo formiralo;) AL' nisam zagovornik takve igre osim ako je malo mesta a kuje od dobrog semena nama tolko drage biljice...:maryjane::maryjane::maryjane::ridinghorse::violent018::violent018:

nov 2008.

#16
joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj ....masni hedovi a kod mene suvara...........
mr.skunkAMBASADOR

nov 2008.

#17
[bez sadržaja]
bongashLEGENDA

nov 2008.

#18
trich porn :vb_kez:
bongashLEGENDA

nov 2008.

#19
blueberry
StonerLEGENDA

nov 2008.

#20
nice nice ...odradio ju i ja par puta i jako dobra fina i potentna sorta cija je od dutchpassion-a ?
Bezze_SaAMBASADOR

nov 2008.

#21
Extra Bonga vrh !!! :) LOL maaasno iiii mogu zamisliti kako doooobro... :) Daj, ukus rad kakva je...
StonerLEGENDA

nov 2008.

#22
Eto malo i od mene Sensiseeds Afghani#1 Jack herrer F1 hybrid :bonappetit:evo toliko za sad od mene ajde ljudi ima bongash pravo slike i komentare ljudi ajmo :D:rasta1:
ZeleniISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#23
:thumb:svaka ast...
mali.medoPOZNAVALAC

nov 2008.

#24
..KUJAaaa x3 ..JAJANiii x3 ..eto od 80g ao osta;) ~ao mi jebenih zadnjih po kile VERMIKULITA ao ga dobi od kompe koji radi gljive a u hr nema nego da kupia 100kg i mir, manje cifre preko neta po 5x viae vulevu no da je dobar..je..;Q :fishing::spliff::sun2::2flip: ZDRAVOOO!! :violent018::violent018:
HolstenISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#25
Uffffff....ovo od Stonera Jack herrer F1 hybrid zaljubio sam se.
elephant0rAMBASADOR

nov 2008.

#26
Bongashu lipa cura nema sta.. dobro si je naucio zivotu :thumb:
asdfISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#27
jesu ovo stive ili indice (makar u vecini) skuzajte na neznanju
asdfISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#28
[bez sadržaja]
G e r o n i m OENTUZIJASTA

nov 2008.

#29
Ljepo ljepo asdf-e
StonerLEGENDA

nov 2008.

#30
e ovo se zove fast flowering sorta ovo je razlika u samo 13 dana :D kao ato sam napomenuo prije radi se o Afghani#1 Sensi seeds 45 dana cvjetanja relativno visoka i velika biljka nebih u preporu io micro growerima nikako. ovaj primjerak koji gledate dosegao je malo viae od 180 cm ima nevjerovatno velike i debele listove sa manji broj pera . o ekivao sam malo viae no za te novce ajmo reci da sam zadovoljan ...:bong7bp: kompletan uzgoj trajao je 2mj isao sam naravno iz seed-a pozz svim aktivnim korisnicima Vutra.org
StonerLEGENDA

nov 2008.

#31
evo samo za Holstein-a poato ti se dopao Jack herrer F1 hybrid joa jedna fotkica spremno o ekuje svoj kraj :D pozz svim aktivnim korisnicima Vutra.org -a
Nameless_OnePOZNAVALAC

nov 2008.

#32
IV nedelja White Widow (nirvana) HPS400... Pozdrav svima... komentari dobrodoshli !!! kako vam se chine ove moje ljubimice???

nov 2008.

#33
evo par fotkica cure koja je tek usla u pubertet ...da bude i koja fotka malo ranije faze cvjetanja... DAN 3.CVJETANJA 11.30/12.30h VRSTA unknown... ali zvat cemo ju PANONIA :watchplant:
NoTrippinAMBASADOR

nov 2008.

#34
Ej bezimeni skroz dobre su ti udovice.Vidi se da su zdrave i fino se pune. Meni su tek po ele da luduju na nekih 45 dana cvjetanja pa emo vidit ata e bit s tvojima. Izvjeatavaj i dalje :thumb:

nov 2008.

#35
svaka ast ovim iskusnim growerima koji planta~e po ormarima siju:-)
asdfISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#36
oce neko rec sta je ovo ako zna???!!???(gori)
HolstenISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#37
:respect::clap:...
elephant0rAMBASADOR

nov 2008.

#38
stoneru to izgleda supha cute in japanese :))
octoISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#39
http://img232.imageshack.us/my.php?image=picture169ly8.jpg http://img167.imageshack.us/my.php?image=picture169rk7.jpg EDIT by Stoner : daj stavi dobar kod za forume ovo e ti imageshack nakon nekog vremena obrisati jer se ne display-a stalno i ato onda onda emo imati deadlink i taj dupli posting cemu ???
elephant0rAMBASADOR

nov 2008.

#40
"organic" moby dick fino i frisko iz prirode :thumb:
3ananasa2ENTUZIJASTA

nov 2008.

#41
aa je ovo outdoor neki a slone? baa fino izgleda nije predebel al vidi se da je potencijalni serijski ubojica :D smoke report obavezan od kojeg seedbanka je moby dikan ? eo kod mene se purnjaju neka halucinogena indika i vrlodobar haa kojeg nisam usliko
deny23ISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#42
Jako krasan primjerak!!:clap:
elephant0rAMBASADOR

nov 2008.

#43
jes ananase.. outdoor je :) Moby Dick ti je od Dinafema.. i genetika je vrhunska.. miris i okus fantasticni, a rad je dizalica/smijalica/euforija. Nije tesko zakljucit po izgledu da je biljka poprilicno specificna.. takvo grananje, lisce i formaciju budova nisam vidio do sada.. Nadopunit cu smoke report veceras ili ovih dana ;) Inace ovo je najpoznatija spanjolska sorta (po onome sto sam ja procitao na njihovim forumima).. i vidi se da decki tamo nisu ludi po onome sto duvaju.. ili mozda jesu? :)) PS fino izgleda ta maschoba od indike o_O
elephant0rAMBASADOR

nov 2008.

#44
Moby Dick Briefing: Suha biljka mirise mi na melun (ono narancasto slatko sto izgleda ko tikva, a jede se ko lubenica.. da svi znate na sto mislim :)) Dim blag, slatkast po boru/cedru, luznat.. Rad.. euforija, kreativnost, definitivno sativa cerebralni high.. traje vec 4ipol sata, sa time da je pocelo pustat nakon 3h.. sto je po mom standardu jaako potentno, a nije ni cudo obzirom da je (Haze X White Widow) genetika u pitanju. U svakom slucaju ima neki svoj pecat i jedva cekam pomnije upoznat ovu biljku i nadogradit/ispravit dojmove :)
elephant0rAMBASADOR

nov 2008.

#45
jos 2 slike I malo infoa sto upravo sada ja citam :) http://www.yahooka.com/forum/hidden-gardens-canna-blogs/143219-pics-moby-dick-dinafem.html
RedShAMBASADOR

nov 2008.

#46
najs slone, da i ja vidim tvoje biljozeee napokon :)) izgleda tejstij, mmmmm :)
StonerLEGENDA

nov 2008.

#47
Afghani#1 ubran :D i Hindu kush klonovi od nirvane za koje mislim da se Nirvana zajebala i poslala krivi seed , radi se o te~oj indici tamnih tamnih listova i plasti nog odsjaja tako da se biljka doima umetnom.ima vei leaf to flower ratio ali je toliko oblivena kristalima po svim listovima ne izuzev fan listova i to do samog vrha :D dobar hash materijal toliko od mene pozz svim aktivnim korisnicima Vutra.org
mali.medoPOZNAVALAC

nov 2008.

#48
15. dan 12-12 gospoje tek sad pocele divljat genetika; domaja x w.w. :violent018: :violent018: "...nema boljeg ateka od moga ateka kod mene naea granje kad mema ni za leka...":spliff:
elephant0rAMBASADOR

nov 2008.

#49
stoneru to cudo stvarno izgleda plasticno hahha a red.. ti si garant pala na boju lisca ;)))
StonerLEGENDA

dec 2008.

#50
Prije svega svaka ast svima na biljkama stvarno se vidi da je ovaj podforum ~ivnuo sa vaaim biljozama. Tko eka taj i do eka :D Jack herrer F1 hybrid gotov (vegetacija 3 tjedna , cvjetanje 8 tjedana) Pozz svim aktivnim korisnicima Vutra.org :banana_rasta:
rizlaISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#51
ostala je sama ... posuda 90 l hps 400 .. eto
elephant0rAMBASADOR

dec 2008.

#52
uffff stoneru!! to je ubojicaaaa!! dobio sam buzz i najezio se samo gledajuci onaj mastan hed.. svaka cast majstore ;) @rizla neka opaka sativa a? koji tjedan cvjetanja je to?
StonerLEGENDA

dec 2008.

#53
thnx elephant0r doleti na koji buzz slobodno :D rizla ovo ce roditi mnogo ova sativa ,ka~ea 90 litara posuda finofino... izlgeda da joj je fino ... kad zgotovi baci neke quality fotke da ju bolje vidimo :)
rizlaISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#54
4 tjedan ... jos izgleda kao da se rasporedjuje po prostoru ... a ima ga .. jedinica ..he he .. bacim jos koju fotku kad se malo popuni i omasti .. da tada ... pozz:heartbeat:
StonerLEGENDA

dec 2008.

#55
joa jedan pheno Sensi Afghan#1 :b_woot: Sensi seeds - you get what u pay for :D Pozz svim aktivnim korisnicima Vutra.org
rizlaISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#56
eto bez upaljenog hps malo se bolje vidi ... jedinica...:heartbeat:
elephant0rAMBASADOR

dec 2008.

#57
naravno!! ;)) I jos jednom o_O reci mi kakav miris ima taj afgani? Uvjek me zanimalo jer cesto mirise drugih strainova usporedjuju sa afgani ne sluteci da ima nas koji to nismo ni vidili a kud li probali :))
ZonoMAMBASADOR

dec 2008.

#58
Stoneru,Sunce mu kalajsano pa taj head ima 32 cm.Jako lepo i opasno izgleda.
StonerLEGENDA

dec 2008.

#59
fala decki no eto na mirisu vam nemogu rei puno poato moja malenkost radi nesree koju sam do~ivio ne posjedujema osjet njuha uope zna i ~ivac 0 bodova :D jebiga no pitat u nekog za koga mislim da bi mogao napraviti report :D na~alost nikad nisam osjetio niti jedan svoj stuff kako miriai ali eto ata ea bar ih puaim :D i to je neato hehehehe i da ne ispadne da samo cakulam ovdi joa par slikica moje ljubimice grow-a :D naravno nije Afghani#1 nego je joa jedan pheno jack herrer-a pozz svim aktivnim korisnicima Vutra.org:rasta1:
elephant0rAMBASADOR

dec 2008.

#60
jako fino! a miris moze pricekati :))) Biljke beres po trichomima? koji omjer? davno sam citao pa zaboravih sto preporucaju.. mislim da bi trebalo biti 1:2:1 clear:milky:amber ili 1:1:1 ?
StonerLEGENDA

dec 2008.

#61
da zaboravio sam spomenuti da je sve rock solid bud zna i tvrdo ka kamen :D ja u principu gledam vise faktora gledam kad se preflowers napuhnu-nabubre ko loptice i dok dva calyx-a se lagano pocnu povlaciti unutra to mi je jedan od pokazatelja kristali bi rekao na prvom mjestu i onda tek boja calyx-a na cvjetovima tako da neke znam skinuti i sa vise bijelih calx. nego neke druge no rekao bih da su naj neto niji pokazatelj . najbolje je kristale pratiti to u principu gledam najviae kad po nu bubriti u gljive a to tko zna to no vidi onda je lagano kraj :D :hippy:peace svima i gojite za sebe i svoje potrebe i budite odgovorni u tome ...
greenmengaceENTUZIJASTA

dec 2008.

#62
bravisimo ,,,iznenadio si me :))))
StonerLEGENDA

dec 2008.

#63
Evo samo za vas koji pratite joa jedna mini bomba :D eto mislim da bi za sad bilo dosta :D pozz svim aktivnim korisnicima Vutra.org :icon_cool:

dec 2008.

#64
nas sta bi trebo stoneru ... okitit najvecu jelku u svom shumarku!!!
mali.medoPOZNAVALAC

dec 2008.

#65
@STONERU predivno!!!! (na i harvast nakon 8-9-10tj. ajmo re odreujea po obliku trihi...kristala:clap:mora da imaa neku ja u lupu tipa 1:5 aerlak holms;) lol ina... fala na informejan :thumb::watchplant::rasta1: ...ETO I MOIH KURAVAAA...:violent018: :violent018:ovaj dio je za ne verovat!!!??? :violent018:POZDRAV OD mede.maloog:maryjane:
mali.medoPOZNAVALAC

dec 2008.

#66
BRIJEM botha.. KUME DA TE "JELKE" TE`KO DA E DA BUDE DO BADNJAKA(24.12) A KAMOLI DO PRAVOSL.!!!:prof10::spliff::banana_rasta::rasta1::ridinghorse::nana: ...AL SUMLJAM DA stony NAJA JELKU ZAMJENSKU..:eyebrows:
StonerLEGENDA

dec 2008.

#67
krasno medo fino se to buffa bit e dima ovo ato nema mirisa neka te ne brine bitni su kristali :))) ova zadnja koju sam postao mirise na hubba bubba :D lol vidia baa bi mogao neku jelku okitit za bozic :b_woot:
Nameless_OnePOZNAVALAC

dec 2008.

#68
Otvaranje ove teme tako pozitivno deluje na mene. Gledajutji Vashe biljoze dobijam sve vetji i vetji polet da i dalje gajim, i da josh vishe usavrshim ono sto sam do sad nauchio... Ljudi svaka chast!!! :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin: P.S. Tema komotno moze da se zove >>>Vasha Kapitalna Ostvarenja
mali.medoPOZNAVALAC

dec 2008.

#69
poato slabo punite galeriju...gospoje se fino bufaju!!!:maryjane: :maryjane:ko e ekat joa 30-40dana:watchplant:a osto sam bes zaliha a kvazi dilerima nedam lipe tj. dam im tuxona da puae:bj1::fuck-4:tako da bi mogo fasovat jedan mali hedi ...:bong7bp::leafblunt:POZDRAV!!! :maryjane:"...OTROVAN SAM BRATE OD `IPTARSKOG SME A POGLEDAJ U RASTAMANA ON PUCA OD SRE A...":maryjane:
tamburaENTUZIJASTA

dec 2008.

#70
moje udovice su sada 40cm visoke.a kante u kojima su posadjene imju volumen od 15 litara.moje pitanje je kada treba da ih saljem u cvat? bojim se da ce kante biti premale s obzirom na biljke.molim nekoga da mi odgovori.bilo bi mi zao da za***** cjelu stvar kad sam vec tako daleko dosla. hvala unaprijed
mali.medoPOZNAVALAC

dec 2008.

#71
:rasta1:ljepoto stavi koju sliku... kante su brijem OK!!vreme je za 12-12!!!40cm?kolko su dugo u vegetaciji??
rasmcAMBASADOR

dec 2008.

#72
Evo malo i od mene 20.dan cvjetanja

dec 2008.

#73
Moze li ko da stavi sliku kada je pocela semenka da klija???POMOZITE MLADOM POCETNIKU:(
mali.medoPOZNAVALAC

dec 2008.

#74
...moro je fasovat 1,2,3 hedi a taman da budu suvi do TRASU!!:violent018: ..ove "umjetni ke" su od pre tjedan dana:icon_mrgreen:.... ..eto i "`AMANSKE RAKIJETINE":drink:!!! ...a eto i BOJSU ko je pito ka "klijanje" ...krajnje vreme da se prebaci u mljuze (doduae mogu one al se korjen zavu e u papir,vatu pa je srajnee:devilfingers:....!!!!:violent018: MNOGO VOLEM KAD GODINA IZDA ZATO BRA O I POGOTOVO SEKKE SVE NAAJJJ... U 2009-oj fucking GOD. posebno PLU IMA,MODERIMA,ADMINIMA i svim aktivnim, pasivnim kori. VUTRA.ORG portala(mislim i na vas debelle gice policiske m.v.jeeb.:smileysex:;) od MALLOGfuckingMEDE (j**em se u nik:):ludaci_lol:P O Z D R A V !!
FarmerJoeISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#75
medonja ..... suma ti je spremna za sjecu :D ..... i to kakva jebena suma ...... ovi spermatozi dole su ti ulicni ili si narucivao sta? nekako mi djeluju ogromne da bi bile ulicne ....
rasmcAMBASADOR

dec 2008.

#76
Eto samo toliko za sad, i za ovu godinu! Ostatak dogodine:family1:pozz:bis:
mali.medoPOZNAVALAC

dec 2008.

#77
:clap:vrlo su ti lepe ove sativice...jel ih ima viae il je gusto od LST-a?? bit e bene bene kad se po nu buffat..:rasta1:...POZ...!!!
rasmcAMBASADOR

jan 2009.

#78
Ima ih viae u posudama su od 5-6l i sve su klonovi od proale ture. Nisu LST-irane nego neki pokuaaj Scrog-a. To mi je prvi scrog pa nisam bash prezadovoljan kako sam ih raspleo, ali za prvi put je OK! :rasta1: Glavno da ima dima :hehe: Sretna Nova svima !!!! :evilking:
BossGrowENTUZIJASTA

jan 2009.

#79
poceli ste cuda raditi svaka cast
bongashLEGENDA

jan 2009.

#80
A kvragu, kome ea sad srati i pamet soliti ... ? :vb_kez:
BossGrowENTUZIJASTA

jan 2009.

#81
jeli se ovako docekuje nakon godinu dana nepostanja ovdje?
bongashLEGENDA

jan 2009.

#82
Naravno, svi se dobro sjeamo tvojih bahatluka.

jan 2009.

#83
pa neka mi neko ka~e da thc utice na memoriju :banana_dred:
elephant0rAMBASADOR

jan 2009.

#84
neznam sta to vi to pusite, al ja se nesjecam qrca:ludaci_lol:
mr.skunkAMBASADOR

jan 2009.

#85
nije to samo do trave nego i do slabije kvalitete mo~danih re~njeva jebiga genetika je dosta bitna to ste se uvjerili vec..... :icon_mrgreen:
mali.medoPOZNAVALAC

jan 2009.

#86
.. E BUDE KUJA I OCA I MAJJKU E JOJ JA`KeeM...!!!:bananallama::signs016: :evilking:pozdav BAGRO :rasta1: "...JEBE` PAJDO SMO VUTRAoNJA, 24 UKE GAJBA MI NA IUU VONJA..."
elephant0rAMBASADOR

jan 2009.

#87
medo svaka castttt.. to izgleda predobro.. moze malo vise informacija o biljci?

jan 2009.

#88
Medo do grow stormaj.... svaka ti dala...
mali.medoPOZNAVALAC

jan 2009.

#89
elephant0r@ svo seme je od iste majke koja je ajmo re slu ajno oploena skunkom#1 ali i nekim hemofroditom prije ljeta (ima slika u galeriji) i eto poato nikako da odem do slovenije po neato s imenom i prezimenom sijem ovo ve 3gruv i ok je jedino poato su bila 2 jeba a svaka biljka je druk a i jedino me jebe omjer m/~ od 10posijanih 3kuje!!! a sad ih je 6 i nadam se bar opet 3 ako ne ode ja po femi seme jer ispizdim kad vidim jajare!!! ...ETO JEDNA JE FASOVALLA!!!!:violent018::violent018: (sad ima 180g tako da kad se osuai ako bude 50g boli glava:facesjump:;) :evilking: :evilking: ...A OVE DVIJE KUJE E PRI EKAT KOJI DAN (ujebo sam se u ra unici,datumima al bit e OK:eyebrows:bit ete obaveateni na vreme:vb_kez:;) :evilking: :evilking: ...TO TI JE ONA ZAZLIKA U TATICI SVAKA JE DRUK A I OVA KOJU SAM CAPNO NEMA SLI NOSTI S OVE DVE AL ZABOLI ME TAKI:leafblunt:RADI!!!:vb_kez:BITNO DA SE PURNJA GRANJE:vb_kez:!!! :maryjane:...bolestan sam brate od aiptarskog sme a pogledaj u rastamana on puca od sre a...:maryjane:
elephant0rAMBASADOR

jan 2009.

#90
neego.. :)) biljke su bombon.. obavezno smoke report.. inace i ja imam slican slucaj gdje sam pustio da 3 razlicita muskica oplode 6-7 cura.. a sve pocetne biljke razlicite... hehe potomstvo saroliko i veselo ima da bude ;)
mali.medoPOZNAVALAC

jan 2009.

#91
ima da bude ;) __________________ @@ TO jE TO INAE SKUPO BRATE!!! jos malo pa PELCOVANJE KREE KROZ DAN KOJI....!!!!! seeJAA!!!:rasta1:
brendPOZNAVALAC

jan 2009.

#92
Posle posla sledi uzivanje

jan 2009.

#93
kuje ...
brendPOZNAVALAC

jan 2009.

#94
Botannicharrr dobar ti je dnevnik u smislu da se vidi koliko je svetlo bitno. Ulozio si jako mnogo znanja i napora a dobio si premalo.Ipak svaka cast za trud.

jan 2009.

#95
braka s obzirom na uvjete i kvalitetu ...ja sam zadovoljan...kolicina nije tolko bitna u trenutnoj situaciji ... kada bude vrijeme za to razmisljat cu o kolicini ... hvala
dogo argentinoENTUZIJASTA

feb 2009.

#96
ato ti amazonsku praaumu imaa doma? haha predobro svaka ast.. volio bih i ja jednog dana to sve probat al kad sam antitalent za slaganje tih rasvjeta i svega.. a i joa moram i od stare oti i probat jednom kad bum zavrail faks..
mali.medoPOZNAVALAC

feb 2009.

#97
...evo drugari da malo podebljam...!!! ostalo je malo al sllatko...izdurat e joa *****malo:rofl:al* ...AL* ZATO ETO NEW BI IZZ(2tj. 12-12) i OPET SAKA SOJU IGRU TERA al neka, ovaj put je bilo 50:50 u korist :costumed-smiley-027KUJA;) za raz.od proalog grow-a 25:75%cca u korist JAJANA... ...ovaj put naja LST-a da vidim dokle ubre ide:icon_lol: a brijem da ideee:sun2::costumed-smiley-027:sun2: POZZZ..!!!:bis:

feb 2009.

#98
[bez sadržaja]
mali.medoPOZNAVALAC

feb 2009.

#99
...brzo je to fasovalo botani aru:icon_arrow: ajd u nove pothvate!!!!:vb_whip:

feb 2009.

#100
fasuje ....evo vec 43. dan novi pothvat ...2.dan od kada su u zemlji big bang fem.
mali.medoPOZNAVALAC

feb 2009.

#101
...samo za usporedbu; DESNO; list kojeg je kuja isisala(4vrti tj. 12-12)maltene sam opada(prva,druga internoda); LEVO; list na sredini i pri vrhu biljke, zdravi hranitelj;)..!!(ovaj levi ni sa kuje ve sa jajana koji na balkonu uredno trpe i do je***ih -7 celzijusa ne rastu al su ustrajni!!!;) zaboravih ih foto-dokumentirat al ima dana a jajani se dr~e..:lock::vb_whip:..!!! :devilfingers: ..ina e gospoje su brodo i lepo ih gledat kako se bufffaju..!! a tu je i podmladak jer umene to brzo ode u dim;)!!! :devilfingers: :violent018:..POZDRAV od meeda.m;):bis::violent018:

Odgovaranje na teme dolazi uskoro.