LEGACY
Slikovita razlika LST i bez (9 L i 3L zemlje)
30 odgovora3,626 pregleda
Smokemashine HR
ENTUZIJASTA422 REP56%
→ Poznavalac
Smokemashine HRENTUZIJASTA
jan 2013.
jan 2013.#1
pozdrav ljudovi,
eo da malo slikica pridodam na kojima se moze vidjeti ogromna razlika u razli
itim na
inima uzgajanja bijlke!
Sjeme je Auto Anubis od Paradise Seeds
posadjene u zemlju 1.1.2013
zemlja je terra magma
hps 250 watt + cooltube
dosad sve bez gnjojenja:
2biljkice stoje u 3 L potovima i rastu kao bog(a mozda i ne) zapovjeda bez bilo kakvog tretmana a 2 biljkice stoje u 9 L i LST om! krenule su cvatati oko 22. dana!
dan 22:
dan 29
zz
SM
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
Smokemashine HR
ENTUZIJASTA422 REP56%
→ Poznavalac
Smokemashine HRENTUZIJASTA
jan 2013.
jan 2013.#3
hehe...evo dokaz da dobro radi jutarnja :) dada tnx brate....Pyramid Seed
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jan 2013.
jan 2013.#4
a pridodaj,hehe....za sada se niata ne vidi,bar kod mene :icon_lol:
P.S. gdje su sada Mulder&Scully da mi ovo objasne,prvo nema,onda ima :) :thumb:
Dark Side
ISTRAŽIVAČ97 REP31%
→ Entuzijasta
Dark SideISTRAŽIVAČ
jan 2013.
jan 2013.#5
gledam, gledam .. i ne ku~im poantu teme al dobro
ajd da su bar sve biljke u istim posudama ovako :-/
nego ato li je ono omotano oko stabljike pri dnu ove dve manje, prvi put to vidim, neznam ato je to niti svrhu istoga, ako mo~ea malo pojasniti
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jan 2013.
jan 2013.#6
iskreno, i mene je malo zbunilo zasto porediti trening i bez treninga ako su biljke u posudama razlicitih velicina, i bez treninga bi se razlikovale
Smokemashine HR
ENTUZIJASTA422 REP56%
→ Poznavalac
Smokemashine HRENTUZIJASTA
jan 2013.
jan 2013.#7
nije uope bit samo usporedba LST i ne...nego je jednostavno slikama opisano za NEWBIES da nije posadit samo posaditi i zasto neko moze izvuci procjenen yield od breedera a netko ne! tebi mozda post niata neznaci jel znaa to sve...ali sam ja nakon postanja odma imao upit u inboxu da
ovjek mislio da sve zna i sad vidio moj post i misli da nezna opet niata i ako je tu noima
itao!
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jan 2013.
jan 2013.#8
ma sve 5 frend, samo malo bolji opis da si stavio, mene jeste malo zbunila poenta, ali ako pomaze drugima necemo kvariti ;)
mifta
ISTRAŽIVAČ95 REP30%
→ Entuzijasta
miftaISTRAŽIVAČ
feb 2013.
feb 2013.#9
fora je tema samo sta na slikama nevidim ni di si radio lst ni kako si vezo ni za sta si vezo...mozda malo bolje slike da se vidi sve..inace palac gore jer noobovima bi to dosta pomoglo di kako i za sta vezat..
tester667
ISTRAŽIVAČ108 REP39%
→ Entuzijasta
tester667ISTRAŽIVAČ
mar 2013.
mar 2013.#10
Opcenito po internetu nema bas puno tema koje ljepo i jasno slikovito prikazuju LST. Zanci da tocno vidis od prvog do zadnjeg dana (bar vegetacije) kako i kuda ju je tocno trenirao.
I oni koji rade teme to ne prikazu jasno. Ista stvar sa scrogom, nema slikovitih tema gdje bi jedan mogao vidjeti od prvog do zadnjeg dana vegetacije kako su biljke trenirane i pripremane za mrezu i kasnje kako su trenirane na scrog mrezi. Ima puno tema ali fali jasnih slika. Najbolje je citat koliko mozes i obavezno prakticirat nekakav trening na biljkama ! Kasnje ce sve doci na svoje. Takodjer na slici se moze ljepo vidjet razlika biljaka pod istim uvjetima bez treninga sa 3x manje zemlje i trening sa vise zemlje. Onda si mozete zamislit razliku izmedju 10L bez treninga kako uzgaja vecina pocetnika (a i dosta ljudi s ovog foruma) i 30L sa treningom sto vec ide prema stilu Soil Experta.
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
mar 2013.
mar 2013.#11
a da probas ti 10L sa treningom naspram 30L bez treninga, pa da vidimo onda sta pametno mozes da zakljucis, ovo ne kontam cemu sluzi, cak i da si radio 10L bez treninga i 10L sa treningom bilo bi smislenije od ovog
11111987
ISTRAŽIVAČ84 REP23%
→ Entuzijasta
11111987ISTRAŽIVAČ
mar 2013.
mar 2013.#12
Tema je stvarno zanimljiva i u pocetku sam se bas ponado ali dokazni materijal ti veoma los,nema uopce veze s vezom :ohno:
Vu ing.
POZNAVALAC1.144 REP60%
→ Ambasador
Vu ing.POZNAVALAC
mar 2013.
mar 2013.#13
Mislim da je covek hteo da objasni slikama kako nije isto ako samo gurnes semenku u saksiju od majkinog cveca i ako se malo potrudis pa to bude malo "profesionalnije" tipa vise zemlje, trening... gde dobijes vece biljke. Ako sam dobro razumeo.
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
mar 2013.
mar 2013.#14
meni samo nije jasno sto svih 5 komada nije odradio kako treba, lep strain a 2 komada sjeba zbog experimenta, il sta... al ok, njegove su pa kako god
Samuraj u čizmama
AMBASADOR2.074 REP16%
→ Legenda
Samuraj u čizmamaAMBASADOR
mar 2013.
mar 2013.#15
meni isto puno toga tu nije jasno ,a slike govore same za sebe
jan 2013.
1 / 16
jan 2013.
apr 2013.