LEGACY
Cjena električne emergije
12 odgovora1,979 pregleda
OkiyKiku
ENTUZIJASTA232 REP8%
→ Poznavalac
OkiyKikuENTUZIJASTA
apr 2008.
apr 2008.#1
Zanima me kolki vam je ra
un za struju?
Evo ja si ra
unam za 400W HPS i izlazi mi, ako je lampa uklju
ena danju, cjena kWh je 0.74kn:
12h x 0,4kW x 0,74kn/kW x 28dana = 99kn
Kakav je vaa ra
un za growbox, koristite nonu tarifu???
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
apr 2008.
apr 2008.#2
mislim da 400w na `12/12 rezimu u nocnoj tarifi ispadne oko 60kn mjesecno
ranrom
ENTUZIJASTA213 REP3%
→ Poznavalac
ranromENTUZIJASTA
apr 2008.
apr 2008.#3
kod mene je ovako. prvi tjedan 24/0 = 47kn
vegetacija 3 tjedna 18/6 = 111kn
cvijetanje 70 dana 12/12 = 248kn
znaci hps od 400W kroz jedan grow potrosi 406kn
NoTrippin
AMBASADOR1.958 REP13%
→ Legenda
NoTrippinAMBASADOR
apr 2008.
apr 2008.#4
Preskupo je dr~at hps 24/0 i ja osobno ne vidim neki razlog zaato uope
vegetirat sa hps-om kad te opet skuplje doe struja nego sa nekih
200-250 W neonki i atednih.Je investicija al se isplati nakon 2,3 growa.
Cvjetanje:70 dana 12/12 400W hps no
na tarifa(nekih 50 lipa kWh)=oko 170 kn
Vega:45 dana 18/6 220 W neonke/atedne (kombinirano 60 lipa kWh)=oko 110 kn
1 moj grow sa finom vegetacijom = max 300 kn struje
griva
ENTUZIJASTA231 REP8%
→ Poznavalac
grivaENTUZIJASTA
apr 2008.
apr 2008.#5
Srbija 24\0 mesec dana 400 hps 40 jevreja jel to isto posto se nerazumem u kune i dabrove ?
ranrom
ENTUZIJASTA213 REP3%
→ Poznavalac
greenmengace
ENTUZIJASTA309 REP27%
→ Poznavalac
apr 2008.
1 / 7
apr 2008.
apr 2008.