LEGACY
Što sa osjemenjenom biljkom ??!!
14 odgovora1,901 pregleda
kocka66
ISTRAŽIVAČ125 REP50%
→ Entuzijasta
kocka66ISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#1
Nakon 2 mjeseca napornog rada u mom rajskom vrtu
ovjek doe do nepotrebnog saznanja da sav trud koji se ulo~i da bi se dobilo malo veselja i sree iz njega mo~e nestati kao iluzija u obliku dima ........ drugim rje
ima 10 se curki mo~e iznenada i bez upozorenja pretvorit u koatice :icon_frown::icon_frown: i time mi zadati smrtonosan udarac od kojeg se
ovjek teako oporavi :ohno::ohno::ohno:
no ata je tu je odlu
io sam sve to podjeliti s Vama prijatelji da mi barem malo bude lakae :sick:
ono ato me zanima da li neko ima iskustva S OSJEMENJENIM BILJICAMA -u aestom su tjednu, omjer pistila - bjele - smee - 60-40, vidi se poprili
no mladih sjemenki, smrde ko vrag, ljepljive su pod prstima kao oho ljepilo :icon_lol: ...
ne ~elim viae troait vrijeme , svjetlo, vodu i svoje ~ivce pa vas pitam ako ih sada otpilim i stavim na curing ho
e li u njima bit ato THC-a ili ne ??
Da li da ih ostavim joa malo (1-2 tjedna) da sazriju do kraja i pri tome skupe joa kolko tolko THC-a i dobijem maximu i iz ovakvih osjemenjenih ???
drugim rje
ima ato bi ste vi u mom slu
aju, unaprjed hvala na odgovorima .........
BTW. 13 dana sam pazio na njih i to 2 puta dnevno kada sam ih stavio na 12/12 ali ni to nije bilo dovoljno da se negdje na nekoj od njih ne zavu
e jaje koje
e mi pojebat cjelokupnu koncepciju - pa ti brate i dalje koristi doma
u sjemnku i nemoj naru
iti fimale sjemenke :ohno::ohno::ohno:
Poz......
Spawn_of_Uamenti
ENTUZIJASTA476 REP69%
→ Poznavalac
Spawn_of_UamentiENTUZIJASTA
maj 2010.
maj 2010.#2
Pa dobro ajde nije tako straano. Bez brige bit e thc-a i radit e. pretpostavljam da su u aestom tjednu cvjetanja jel? Ja bi pustio da zavrae, a ostalo dalje standarno kao i sa svakom drugom... Nemoj se previae bedirat bit e dobro. Cuj niti fem sjeme ti nije baa 100% garantirano da neea dobiti hermy-a, ali sigurno rijee nego kod domaji.
kocka66
ISTRAŽIVAČ125 REP50%
→ Entuzijasta
kocka66ISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#3
Da, aesti su tjedan cvjetanja, zna
i ti bi oh ostavio joa tjedan dva pa da se osjemene do kraja, ne znam jedino ata u s toliko sjemenki na kraju :sun2:
i da neu se bedirati viae, imam rjeaenje i za ovaj problem, od sada samo jedna bilj
ica pa da vidim koliko mogu izvu
i iz samo jedne :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
Spawn_of_Uamenti
ENTUZIJASTA476 REP69%
→ Poznavalac
Spawn_of_UamentiENTUZIJASTA
maj 2010.
maj 2010.#4
Jel ih ima puno ili se jedva primjete? ka~ea da su ljepljive, to je od trichoma(iliti thc-a), ne od sjemena. Ako imaa sree i kasno su se opraaile mo~da ih ne bude puno. Aj javi kako je proalo... i neka slika nebi bila na odmet:thumb:
Meskalito
LEGENDA8.982 REP40%
→ Zmaj
MeskalitoLEGENDA
maj 2010.
maj 2010.#6
omjer pistila - bjele - smee - 60-40, vidi se poprili
no mladih sjemenki, smrde ko vrag, ljepljive su pod prstima kao oho ljepilo ...
To biljoza smrducka i lepljucka ,haha, a ne menke . Ja bi ih pustio da zavrse a ti saznaj odakle su oprashene , cisto da znamo krivca :)
kocka66
ISTRAŽIVAČ125 REP50%
→ Entuzijasta
kocka66ISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#8
Mala obavijest, naaao sam recimo dva krivca unutar box-a, jedna je na sebi doslovce imala aest jaja svi otvoreni, na drugoj jedno jaje viae, zar to nije ironi
no, priroda se pobrinula
ak i u ekstemnim uvjetima da ovoj naaoj bilj
ici da mo opraaivnja
ak i kada nema muakog - samo priroda mora razumjeti i mene - JA }ELIM }EEEEEENKEEEEEEEEE i to punokrvne nabrijane i smrtonosne curke koje e me doi glave kada u~ivam u njima, no kako god da stvari stoje ova dva hermija odlaze no
as pod no~ nakon dva dana mraka, njih stavljam u posebnu staklenku tako da imam njihovo sjeme za kasnije (mislim da sam pro
itao da je omjer ~enskih sjemenki na biljci koja sama sebe opraai preko 95%)
`to se ti
e ostalih joa koji dan i onda topove skidam i ostavljam ni~e grane da se napunpaju - barem e one mo~da biti beti s manje sjemnki, a da samo znate koji je to miris , uea doma a doma sve miriae na NJIHHHHHH - neka neka bit e slae kada ih opet posadim i dobijem to ato ~elim ........
POZ......
maj 2010.
1 / 8
maj 2010.
maj 2010.