LEGACY
Vazduh
16 odgovora952 pregleda
0 REP0%
→ Istraživač
nov 2012.
nov 2012.#1
Jedno pitanje soba mi je 30 m2 tu gledam inace tv itd za jedno 3 ili 4 biljke stavio bi growbox u tu sobu otprilike 1X1 180 growbox je u kompletu sa sijalicama i ventilatorom meracima e sad vazno pitanje da li ce moci da rastu biljke bez dovoljno svezeg vazduha sa obzirom da je skoro zima nemogu da drzim prozor otvoren i da li mogu bez co2 boca??hvala
SenzaPieta
POZNAVALAC1.129 REP59%
→ Ambasador
SenzaPietaPOZNAVALAC
nov 2012.
nov 2012.#4
Mozes bez co2 a i ne treba ti prozor da se otvara nego spoji taj ventilator sa feksibilnom cijevi i izbacuj vazduh vani. Mora biti jedan vent koji uvlaci vazduh i jedan koji ga izbacuje...
Mada opet mozes ti i samo tako da ga stavis i pustis da vazduh struji u sobi,ponekad samo otvoris prozor jer ima da se oseti soba do jaja.
Creative
LEGENDA14.039 REP90%
→ Zmaj
CreativeLEGENDA
nov 2012.
nov 2012.#7
pogledaj jel mozda imas rupu od dimnjaka ...tamo spojis izlaz bez ikakvog busenja...ako ostavis crijevo da piri u sobu rast ce ti vlaga i temp same prostorije no prednost ti je sto imas veliku m2 pa ti mozda to nece doci do izrazaja....stan-filter obavezno ako nije uz opremu...ja bi osobno poludio da mi tako veliki box stoji u sobi kojoj boravim...mirisi,svjetlost,buka...upalis box na 1 dan probno bez biljkica i odmah ces puno toga saznati ;)prozor mozes i u drugoj sobi otvoriti na 10 min ;) ...
evo ti moj primjer ...ja prozor u sobi sa box prakticno nikad ne otvaram ali posto dosta pusim i jos ako imam drusto bude puna kuca dima...onda prije nego sto idem spavati napravim promaju u kuci na 10-15 min ,zatvorim sve pricekam malo da se zrak ugrije i samo ostavim otvorena vrata od sobe sa boxom ;)..kad se naviknes postane sve rutina...inace i da otvoris prozor na 10 min svaki dan u toj sobi i da ostavis crijevo da piri u sobi nece ti se nista kriticno desiti sto bi moglo smetati biljkama ;) ....pali to i sibaj :)
nov 2012.
1 / 9
nov 2012.
nov 2012.