LEGACY
Green Mamba
16 odgovora2,117 pregleda
45 REP90%
→ Istraživač
sep 2006.
sep 2006.#1
Ovako sjeme je od Green Mambe firme a hibrid White rush,ima li tko informacija,komentara?
0 REP0%
→ Istraživač
Growimir
POZNAVALAC736 REP15%
→ Ambasador
Baphomet
ENTUZIJASTA463 REP66%
→ Poznavalac
BaphometENTUZIJASTA
sep 2006.
sep 2006.#4
to da je naj jaèe je relativno,jer to jako zavisi i od uzgajaèa koji se brine za nju.
Može imat moja W.Russian samo 7% THC-ja,a ako se za nju brine recimo Era 23%.
To je samo primjer i moje osobno mišljenje tako da se nemojte ljutit ako nisam u pravu.
:wink:
13 REP26%
→ Istraživač
sep 2006.
sep 2006.#5
:0
ipak je genetika presudna
jer ti od govana ne praviss pitu ,ta neka varijanta.
Sta sad imam dva lepa muzjaka ali ne radenista...dzaba ne moze da im pomogne ni sv Petar ,niko
Tripco
POZNAVALAC1.027 REP47%
→ Ambasador
TripcoPOZNAVALAC
sep 2006.
sep 2006.#6
Stvarno nigde nisam mogao da naðem ništa o spomenutima. Mada, na nekim ganja forumima postoji neki lik koji ima nick Green Mamba. Možda je to (White Rush) neka "homemade" strain.
Baphomet
ENTUZIJASTA463 REP66%
→ Poznavalac
BaphometENTUZIJASTA
sep 2006.
sep 2006.#7
jes da je genetika presudna,ali ako piše da ima WR 20% THC-ja to ne znaèi da èe imat isto toliki postotak THC-ja ako je gaji neko neizkusan možda ako ima sreèe.Nesmiješ sve da vjeruješ trgovcima šta napišu za thc ili urod.
Da bi dobijo 23% moraš bit stvarno profi.
Ako me ne kontaš neznam kako da ti objasnim.
lp
49 REP98%
→ Istraživač
sep 2006.
sep 2006.#8
white rush postoji u amsterdamu mi je kolega bio i probao je to.....tj preporuæio mu je u koffi shopu taj lik te je rekao da malo pazi s tim jel ima podosta thc-a!!!!
sep 2006.
1 / 9
sep 2006.
sep 2006.