VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojdobio sam biljku,shta sada!!!
LEGACY

dobio sam biljku,shta sada!!!

32 odgovora2,449 pregleda

avg 2008.

#1
ljudi totalno sam novi chlan a treba mi neopisiva pomoc,nadam se da cete mi izaci u susret!!!naime dobio sam bilju marihuane....stvarno ne znam koja je to vrsta ili shta vec jer sam je dobio na poklon od drugara koji josh manje zna to!!!!naime to je veca biljka i ona vec ima visinu od nekih 60 cm ali je koren nije nishta posebno velik!!!ja sam je sinoc samo presadio u obichnu saksiju sa obichnom zemljom jer nisam znao shta drugo da radim!!!!da li neko mozhe molim vas da mi pomogne kako od sada pa na dalje da gajim biljku i shta mi treba os sijalica,hemije za prskanje i ostalih stvari i kako da dodjem do toga!!!!!!ljudi stvarno je hitno!!!!!kada rodi svi cemo da je pushimo!!!
doomerLEGENDA

avg 2008.

#2
uff evo ga jos jedan, ja za ovog nemam volje : )
brendPOZNAVALAC

avg 2008.

#3
Na pravom si mestu da saznas sve,ali prvo procitaj pravila
neo_81ISTRAŽIVAČ

avg 2008.

#4
hehe :))) evo ja sam upravo proshao sve pa pochni ovdje za pochetak: http://forums.vutra.org/unutrasnje-uzgajanje/567-vodic-za-pocetnike.html

avg 2008.

#5
hvala svima puno ali ja ne znam shta od onoga meni treba poshto ja vec imam biljku a ne seme!!!!mozhe li neka brza pomoc???!!!!!!!
brendPOZNAVALAC

avg 2008.

#6
Najbrzzzzzzzaaaaaaaaaa pomooooooooooooccccccc !!!!!!!!!!!!!!!!! Stavvvvvvvvvvviiiiii je na suuuuuuuunnnnnnnnceeeee i zalivaaaaaaaaaaaajj jeeeeeeeeeeeeeee Dovoljno ? Upsss ti ces to u orman..ok...onda ti treba 2 kg plutonijuma,500 grama uranijuma za zalivanje da bi imao velike listove.Kad poraste dovoljno hrani je muvama i komarcima.

avg 2008.

#7
pa to sam i pretpostavio ali da li trebam sada neke lampe da kupujem nechim posebnim da je zalivam ili su njoj dovoljni sunce i voda...
brendPOZNAVALAC

avg 2008.

#8
Na svakoj banderi imas odlicne sijalice.Trebaju ti oko 100 komada da bi imao velike listove.

avg 2008.

#9
mislim na neonke i na tooo...molim vas bojim se da ce mi se osushiti pre nego shto procveta...
brendPOZNAVALAC

avg 2008.

#10
aaaaaa hoces sa neonkama znaci...pa odnesi je u diskoteku

avg 2008.

#11
e brate ja sam tebe pitao shta treba da radim da bi mi uspeo uzgoj...da znam shta treba ne bi te pitao sigurno...takoako hocesh pomogni mi ako ne nemoj da mi toshish vreme na tvoje idiotske odgovore!!!
brendPOZNAVALAC

avg 2008.

#12
Pa ako je tako PROCITAJ PRAVILA,u kojima lepo pise "Smrtni je greh postavljati ista pitanja" Sada si gresnik i vutra ti nece rasti ni uspevati dok se ne pokajes !
4herbsPOZNAVALAC

avg 2008.

#13
Brenu bd svaka ti ast baa ga znaa prcat hehehe :) ea je sluaaj prvo ti nju ostavi u toj zemlji negdje gdje nije direktna zemlja da ona malo pusti korjen,a nakon nekih tjedan dana ju ostavi pred prozorom ako je mogue da sunca ima par sati dnevno,i sad ju jednom polij lagano i nemoj viae da se korijen protera u zemlju i to ti je to,trebala bi da procvjeta sama od sebe i sve e bit u redu,ako je ~enska biljka naravno...i nemoj molim te pisat da e svi da puae tu biljku jer znaa i sam da ne e

dec 2015.

#14
Ti nisi kung wu panda nego kung sha panda. ;)

dec 2015.

#15
Neznam na em si al pri aa sa ovjekom koji je zadnji put bio aktivan prije viae od 7 godina. Usput si probudio temu koja nije za niata, staru isto toliko godina. }ivio
Brkato PraseAMBASADOR

dec 2015.

#16
Ali se opet pojavio sa novim nickom (verovatno zaboravio na stari acc) i nastavlja sa nebulozama. Ruku dajem da je isti lik. Proslo 7 godina a on nije naucio kako se klija seme. Djaba takvima i 100 godina.

dec 2015.

#17

🔒 Ova tema je zaključana