LEGACY
Zalijevanje automatica na režimu 24-0
10 odgovora1,666 pregleda
tririjeke
ENTUZIJASTA259 REP15%
→ Poznavalac
tririjekeENTUZIJASTA
okt 2017.
okt 2017.#1
Pozdrav ekipa.
Krenuo sam s novim growom kojeg planiram odraditi od po
etka do kraja na 24-0 re~imu svjetla, jer ne ~elim imati prevelike razlike u temperaturi kada se svjetlo gasi u boxu (zato jer je box u dvorianoj negrijanoj prostoriji).
Zanima me kako zalijevati biljke da ih ato manje stresiram, s obzirom da imaju svjetlo i temp non stop. Obi
no sam na 18-6 re~imu zalijevao kada se svjetla ugase, ali kako sada kada bude na 0-24?
hazeri
ZMAJ20.200 REP
hazeriZMAJ
okt 2017.
okt 2017.#2
Biljke se zaljevaju po svjijetlu jer tada se najvise odvija fotosinteza tj.hranjenje..Netko se ne slaze sa tom teorijom...ali eto,nemas beda,zaljevaj kad hoces:):thumb:
Zelenko63
ZMAJ136.643 REP
Zelenko63ZMAJ
okt 2017.
okt 2017.#3
Baa to , generalno i nemaa neke druge opcije tako da moraa zaljevati po danu tj svjetlu i mislim da tu problema nema.:thumb:
tririjeke
ENTUZIJASTA259 REP15%
→ Poznavalac
tririjekeENTUZIJASTA
okt 2017.
okt 2017.#4
Thanx.
Joa jedno pitanjce samo... kada su sada isklijale i izniknule (2-3 cm visine), na koliko udaljenosti na po
etku dr~ati lampu, a na koliko za par dana kada budu malo vee? Lampa je HPS 250W s dual spektrom.
okt 2017.
1 / 6
okt 2017.
okt 2017.