LEGACY
Molim pomozite njubari u uzgajanju :D
20 odgovora1,069 pregleda
0 REP0%
→ Istraživač
mar 2009.
mar 2009.#1
Prvi puta sadim i htio bih znati neke odredjene stvari...
Imam 15 godina (molim bez predrasuda jer je vutra moja ljubav) i poceo sam saditi
Eh sada...
Imam tri sjemenke i problem je u tome sto neznam koja je vrsta
Ali najveci je problem sto su mi muske sjemenke proklijale, a zenska je nabubrila i tako stoji vec jedno 2-3 dana (muske su u dva dana proklijale)
Posadio sam muske ali klica ne viri bas iz zemlje jer je jos malena (treba jedno 2mm da bi izasla van)
Nemam onu solarnu lampu....
Znaci pitanja su ova...:
1.Dali mora klica virti iz zemlje ili ce izrasti?
2.Sto moram napraviti sa zenskom sjemenkom da bi proklijala
3.Mogu li nastaviti koristiti obicnu zarulju,na kojoj duljini dok ne kupim solarku
4.Koliko visoka naraste jedna prosjecna biljka
5.Jos koji dodatni savjeti bi mi bili zlata vrijedni...
Posadio sam za sada samo jednu sjemenku, casica od jogurta sa rupicama na dnu, zemlja ima PH 6,5
Mislio sam da cu poceti zaljevati svaki dan sa jednom casicom vode(velicine casice od rakije)
Jeli imam kakve sanse da ce uzgoj biti uspjesan?
I napisite mi kako sjemnke povaditi....
Hvala unaprijed ovima kojima se bude dalo govoriti:sun2::sun2::sun2:
poljoprivrednik*
ENTUZIJASTA224 REP6%
→ Poznavalac
poljoprivrednik*ENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#2
Ijaooooooooooooooooooooooooooj, kad vidim ovakve teme :D
Brate, semenke ne mozes da znas da li su muske ili zenske, te metode sto postoje za odredjivanje nisu sigurne
Ta klica kad stavis u zemlju treba da bude na dole zato sto je to buduci KOREN
2. sve sto mozes da uradis je da stavis na toplo (ne pretoplo ) i tamno mesto
3. kakvu obicnu sijalicu??? onu obicnu od 100 w sigurno ne mozes!
4. zavisi da li je sativa (visoka oko 2 m moze vidr moze manje) ili indica (oko 1 m)
5. zalivaj svaki drugi dan, ili kad vidis da ti je zemlja suva
po ovom esto si napisao ovde, ne vidim bas masne hedove u tvojoj buducnosti :)
0 REP0%
→ Istraživač
mar 2009.
mar 2009.#3
Pa izgleda ko klica....onako..zelene je boje i izbilo je iz sjemenke....
0 REP0%
→ Istraživač
Etajglecha
AMBASADOR2.042 REP15%
→ Legenda
EtajglechaAMBASADOR
mar 2009.
mar 2009.#6
Pa hebem mu mater, (lol) stavljaj to u zemlju i to sto ti je izaslo je klica i okreni to na dole i u zemlju!!!!!!!!
a jel si 93 il' 94 ? ( bez uvrede, zanimame)
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
mar 2009.
mar 2009.#7
Ma nabavi si solarnu lampu ( :rofl: ) i bol te k
citaj puno po forumu jer ovako neces dalje od klice
40 REP80%
→ Istraživač
mar 2009.
mar 2009.#8
zdravo..
imaa na forumu i na siteu puno informacija o growanju.. sve ato ti treba... malo potra~i, izu
i..
poljoprivrednik*
ENTUZIJASTA224 REP6%
→ Poznavalac
poljoprivrednik*ENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#9
ja ti predlazem da to bacis posto mislim da si sjeb** to zato sto je klica duze izlozena svetlosti, a ako si jos rukama to drkao i stavljao i premestao, onda ti tek nece biti nista.
poljoprivrednik*
ENTUZIJASTA224 REP6%
→ Poznavalac
poljoprivrednik*ENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#10
ja ti predlazem da to bacis posto mislim da si sjeb** to zato sto je klica duze izlozena svetlosti, a ako si jos rukama to drkao i stavljao i premestao, onda ti tek nece biti nista.
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
mar 2009.
mar 2009.#11
ovo ne mo~e pro ovako
nemamo mi prerasude
nemamo ni maloljetnike na forumu
sa
ekaj pa kada malo formiraa svoje ~ivotne misli
i budea bar punoljetan
onda se javi
ovo ne mo~e pro ipak imaa 15 godina nemoj se ljutit
ovo je u interesu foruma i naae sigurnosti
🔒 Ova tema je zaključana
mar 2009.
1 / 11
mar 2009.
mar 2009.