VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojVegatativni grow sa 150W MH + 138W red/blue LED
LEGACY

Vegatativni grow sa 150W MH + 138W red/blue LED

12 odgovora1,865 pregleda
stardustAMBASADOR

jan 2011.

#1
kona no sam slozio LED uz pomoc frenda pa da se malo pohvali sad kad sam ga upogonio.. e sad znam da ce mnogi rec da mi to nije dosta lumena i slicno za 100x100x110 , ali za jedan i pol mjesec vegetiranja u dvolitrenim bocama po meni je... dakle MH je sklepan od standardne zarulje od 150w sa malim ali kvalitetnim reflektorom bas za rasvjetu a LED se sastoji od 20 plavih i 26 crvene ledice po 3W na hladnjaku 30x15cm LED je bio prilicno jeftin za slozit..ledice i jedne i druge su manj od pol dolara po wattu,regulatori napona LM317 (nisu skupi) i par otpornika,malo je nagu~vano al sljaka bez probelma i mislim da ce dati brem jednako iskoristivog svjetla kao i recim 150W HPS il 150W MH..kaj vi mislite? ali tu je al hladnnjak i 3 ventilatora za svaki slu aj,napajanje je od komjutera obicno 350W,16A ali dobro bi doslo neko od 400W sa sa 20A na 12V, u box-u se nalazi 19 biljaka..od toga 2 Domacice,2 Satori regularne,4 Safari mix-a od mandale regularne(odlicne su se pokazale),2 big banga fem,3 Crimea Blue fem,3 Top dawg fem,3 Himalaya Gold fem. nakon mjesec i pol one koje ostanu razmisljam preselit u 1000W flowering room i presadit u 10L kante to je i zadnji indoor do kraja godine,sve sto izraste nakon toga ide van:) odlucio sam da vise neidem ispod polovice feminiziranih jel sam doslovno cmizdrio dok sam trgao muakie,joa drzim jednog sam da ga ne bacim na danjem svjetlu. ina e imam joa jednu CFL od 45w(200) pa razmialja da i to dodam? kaj mislite? evo par fotki: Pozdrav svim forumaaima

jan 2011.

#2
Jako lijepo , sve 5 . Ledice e poslu~iti za vegu , a kada sjednu pod hps obavezno poslikaj i ka i . Pratim +rep
Z&NZMAJ

jan 2011.

#3
Malo neuredno,al' ko te pita kad aljaka :) Ledice su postale in koliko vidim :) ajde da vidimo kako to ide. Pukni i cfl-ku,nee smetat. Flower idea sa HPS-om ili?
stardustAMBASADOR

jan 2011.

#4
dai ne,,,ici gu sa mijeaanim MH/HPS svjetlom
Masni HedoviISTRAŽIVAČ

jan 2011.

#5
odlicno. to je dobar spektar i za flowering. samo napred!
xxrobixxAMBASADOR

jan 2011.

#6
Zanimljivo. Pratim.
NoTrippinAMBASADOR

jan 2011.

#7
Lo e se lowenbrau.Nije uope loaa piva ;) Ajde da vidimo malo ata LED radi, evo ti + za sklop:thumb:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se