LEGACY
Vegatativni grow sa 150W MH + 138W red/blue LED
12 odgovora1,865 pregleda
stardust
AMBASADOR2.095 REP17%
→ Legenda
stardustAMBASADOR
jan 2011.
jan 2011.#1
kona
no sam slozio LED uz pomoc frenda pa da se malo pohvali sad kad sam ga upogonio..
e sad znam da ce mnogi rec da mi to nije dosta lumena i slicno za 100x100x110 , ali za jedan i pol mjesec vegetiranja u dvolitrenim bocama po meni je...
dakle MH je sklepan od standardne zarulje od 150w sa malim ali kvalitetnim reflektorom bas za rasvjetu
a LED se sastoji od 20 plavih i 26 crvene ledice po 3W na hladnjaku 30x15cm
LED je bio prilicno jeftin za slozit..ledice i jedne i druge su manj od pol dolara po wattu,regulatori napona LM317 (nisu skupi) i par otpornika,malo je nagu~vano al sljaka bez probelma i mislim da ce dati brem jednako iskoristivog svjetla kao i recim 150W HPS il 150W MH..kaj vi mislite?
ali tu je al hladnnjak i 3 ventilatora za svaki slu
aj,napajanje je od komjutera obicno 350W,16A ali dobro bi doslo neko
od 400W sa sa 20A na 12V,
u box-u se nalazi 19 biljaka..od toga 2 Domacice,2 Satori regularne,4 Safari mix-a od mandale regularne(odlicne su se pokazale),2 big banga fem,3 Crimea Blue fem,3 Top dawg fem,3 Himalaya Gold fem.
nakon mjesec i pol one koje ostanu razmisljam preselit u 1000W flowering room i presadit u 10L kante
to je i zadnji indoor do kraja godine,sve sto izraste nakon toga ide van:)
odlucio sam da vise neidem ispod polovice feminiziranih jel sam doslovno cmizdrio dok sam trgao muakie,joa drzim jednog sam da ga ne bacim na danjem svjetlu.
ina
e imam joa jednu CFL od 45w(200) pa razmialja da i to dodam?
kaj mislite?
evo par fotki:
Pozdrav svim forumaaima
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
jan 2011.
jan 2011.#2
Jako lijepo , sve 5 . Ledice e poslu~iti za vegu , a kada sjednu pod hps obavezno poslikaj i ka
i .
Pratim
+rep
Masni Hedovi
ISTRAŽIVAČ61 REP7%
→ Entuzijasta
Masni HedoviISTRAŽIVAČ
jan 2011.
jan 2011.#5
odlicno. to je dobar spektar i za flowering. samo napred!
jan 2011.
1 / 7
jan 2011.
jan 2011.