LEGACY
Destroyer
14 odgovora1,212 pregleda
bakajoko
ENTUZIJASTA277 REP19%
→ Poznavalac
bakajokoENTUZIJASTA
jul 2009.
jul 2009.#1
naletismo na netu na ovo sjeme, jel ima tko kakvih iskustava s njime (uzgojem ili konzumiranjem, svejedno), uvijek mi je nekako bolje
ut iz prve ruke, iako ovako na prvi pogled djeluje prejebeno :)
5 sjemenki, 60 euria :D
http://www.growshopalien.com/onlineshop/contents/en-uk/d188.html#p1728
Flegy
POZNAVALAC685 REP9%
→ Ambasador
FlegyPOZNAVALAC
jul 2009.
jul 2009.#2
prvi glas mi je ovo,jesi probo pitat kolegu googla i youtuba? :dog_walk2:
VladTheInhaler
ISTRAŽIVAČ176 REP84%
→ Entuzijasta
VladTheInhalerISTRAŽIVAČ
jul 2009.
jul 2009.#3
Hmm, 100% stiva, i jos thai genetika... vise je za outdoor, ali sve ovisi koliko imas mjesta.
SuperAngel
POZNAVALAC1.434 REP93%
→ Ambasador
SuperAngelPOZNAVALAC
jul 2009.
jul 2009.#4
Kako ime proda proizvod :P Nikad
uo za ovu firmu, ali kolko sam vidio/
uo odli
no fem sjeme ti ima Female seeds, puno povoljnije od ovog.
bakajoko
ENTUZIJASTA277 REP19%
→ Poznavalac
bakajokoENTUZIJASTA
jul 2009.
jul 2009.#5
da, jesam
navodno ne daje velike prinose i jako je osjetljiva na hranu u zemlji, al onda opet na neka druga mjesta pro
itaa da nije teaka za uzgajanje, pa sam htio
ut neato iz prve ruke ovdje na "naaem" forumu
bakajoko
ENTUZIJASTA277 REP19%
→ Poznavalac
bakajokoENTUZIJASTA
jul 2009.
jul 2009.#6
@VladTheInhaler: a ono, nije baa da imam neato previae mjesta, ali ovo 100% sativa me dosta privla
i
@SuperAngel: nikad
uo za ou firmu? ja evo i sad gledam banner njihov u vrhu ekrana ;)
VladTheInhaler
ISTRAŽIVAČ176 REP84%
→ Entuzijasta
VladTheInhalerISTRAŽIVAČ
jul 2009.
jul 2009.#7
Ma Canna Biogen je dobra firma, nemaa tu problema. Jedino ne vjerujem da sazrijeva rano kao ato ka~u. Naime, ja sam imao Thai Stick sativu (koja je Thai haze x skunk) ,i iako je na etiketi pisalo da cvjetanje trajalo 9-10 tjedana, u biti je trajalo preko 14, a biljka ima sklonosti narasti u drvo, a ja imam nekakvih 50 cm vertikalnog prostora.
jul 2009.
1 / 8
jul 2009.
jul 2009.