LEGACY
cvjetanje sa mh 400w
22 odgovora1,569 pregleda
apbt
ISTRAŽIVAČ132 REP55%
→ Entuzijasta
apbtISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#1
pozdrav, nabavio sam si gib 400w mh lampu sa svom popratnom opremom, pa me zanima dali mogu odraditi kompletan grow sa tom lampom ? hvala :sick:
Mox
ENTUZIJASTA230 REP8%
→ Poznavalac
MoxENTUZIJASTA
maj 2011.
maj 2011.#2
MH=vegetacija, HPS=cvjetanje...
Ako ima lumena(a ima ih), biljka e rasti, ali spektar je bitan za urod.. svatko e ti rei da nabavia i HPS...
kita
ISTRAŽIVAČ99 REP33%
→ Entuzijasta
kitaISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#3
Third, the lamps emit more UVB light than HPS lamps, although still in very small amounts. The amount of UVB light plants receive is directly related to the quality of the buds. The more UVB, the higher the quality.
Buds grown under MH light will not be as big as buds grown using HPS lighting. However their quality will be as good or better.
to ti je odavde:
http://www.cannabisculture.com/v2/articles/2833.html
....citao sam dosta debata o tome, i ljudi odradjuju cijelo cvijetanje, a neki zadnja 2 tjedna i tako sa MH.
uglavnom moze se kako pisu.....
apbt
ISTRAŽIVAČ132 REP55%
→ Entuzijasta
apbtISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#4
probat cemo pa sta bude bude , ali svakako cu probat skupit $$$ za hps
9 REP18%
→ Istraživač
maj 2011.
maj 2011.#5
Pozdrav svima.Ja sam uzeo ovu Philips Son-t Agro od 400W,pa me interesuje dali mogu sa njom da odradim i vegetaciju i cvetanje,ili za vegetaciju moram uzeti posebnu MH sijalicu?
Sekach
AMBASADOR2.134 REP18%
→ Legenda
apbt
ISTRAŽIVAČ132 REP55%
→ Entuzijasta
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
maj 2011.
maj 2011.#8
bilo je je negde.... sad ko zna gde je to nestalo .... kolko se secam blo je ok al ne tako ko sto bi trebalo..
pa kupi samo sijalicu hps i zamenis umesto mh ono ide na isto grlo..
apbt
ISTRAŽIVAČ132 REP55%
→ Entuzijasta
apbtISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#9
e kolega je jednostavno tako vec bi uzeo, jedva sam i ovo nabavio :/
kita
ISTRAŽIVAČ99 REP33%
→ Entuzijasta
kitaISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#10
aj pocni ti to ovako, pa ti se u medjuvremenu posreci pa rijesis hps, a ako ne dovrsis sa ovime.
u svakom slucaju ces imati nesto za uzivati.
guglaj malo, ljudi su bili zadovoljni sa uzgojenim pod MH.
niko se nije previse zalio koliko sam ja citao.
sretno
maj 2011.
1 / 12
maj 2011.
maj 2011.