VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojcvjetanje sa mh 400w
LEGACY

cvjetanje sa mh 400w

22 odgovora1,569 pregleda
apbtISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#1
pozdrav, nabavio sam si gib 400w mh lampu sa svom popratnom opremom, pa me zanima dali mogu odraditi kompletan grow sa tom lampom ? hvala :sick:
MoxENTUZIJASTA

maj 2011.

#2
MH=vegetacija, HPS=cvjetanje... Ako ima lumena(a ima ih), biljka e rasti, ali spektar je bitan za urod.. svatko e ti rei da nabavia i HPS...
kitaISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#3
Third, the lamps emit more UVB light than HPS lamps, although still in very small amounts. The amount of UVB light plants receive is directly related to the quality of the buds. The more UVB, the higher the quality. Buds grown under MH light will not be as big as buds grown using HPS lighting. However their quality will be as good or better. to ti je odavde: http://www.cannabisculture.com/v2/articles/2833.html ....citao sam dosta debata o tome, i ljudi odradjuju cijelo cvijetanje, a neki zadnja 2 tjedna i tako sa MH. uglavnom moze se kako pisu.....
apbtISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#4
probat cemo pa sta bude bude , ali svakako cu probat skupit $$$ za hps

maj 2011.

#5
Pozdrav svima.Ja sam uzeo ovu Philips Son-t Agro od 400W,pa me interesuje dali mogu sa njom da odradim i vegetaciju i cvetanje,ili za vegetaciju moram uzeti posebnu MH sijalicu?
SekachAMBASADOR

maj 2011.

#6
Ne treba ti posebna...s ovom mozes odraditi cijeli grow... ;)
apbtISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#7
jel ima tko igdje slike ili neki grow da je raden samo sa mh ?
ZOKIAMBASADOR

maj 2011.

#8
bilo je je negde.... sad ko zna gde je to nestalo .... kolko se secam blo je ok al ne tako ko sto bi trebalo.. pa kupi samo sijalicu hps i zamenis umesto mh ono ide na isto grlo..
apbtISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#9
e kolega je jednostavno tako vec bi uzeo, jedva sam i ovo nabavio :/
kitaISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#10
aj pocni ti to ovako, pa ti se u medjuvremenu posreci pa rijesis hps, a ako ne dovrsis sa ovime. u svakom slucaju ces imati nesto za uzivati. guglaj malo, ljudi su bili zadovoljni sa uzgojenim pod MH. niko se nije previse zalio koliko sam ja citao. sretno
ZOKIAMBASADOR

maj 2011.

#11
evo samo da dodam ako vec nemas za hps radi sa mh lst mozda pomogne onako iz glave sad lupetam al milim da ce pomoci....
apbtISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#12
to sam svakakvo mislio raditi :) ! just a good place i to je to... btw. stigle su mi nekidan sensi seeds skunk nr 1 5kom fem. , ima tko kakvu informaciju kakve su bla bla ? hvala

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se