LEGACY
Hydroponik, rockwool
20 odgovora1,987 pregleda
Bezbolni
ISTRAŽIVAČ133 REP55%
→ Entuzijasta
BezbolniISTRAŽIVAČ
avg 2013.
avg 2013.#1
Zanima me zasto jako sporo sjemenke izlaze iz kocke.
Znaci proklijale su i zasaene u kamenuvunu koja je natopljena u kisnicu koja je bila cca 6 ph i tempr+eratura je uvijek 21-23 stupnja
Peti dan ne izlaze iz kocke sto je malo dugo, u cemu je problem s time da sam jedan uzgoj vec zavrsio i nisam imao takav problem
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
avg 2013.
avg 2013.#2
onda je do semena, mada mi je malo niska temperatura (a i ph ti vise vuce na kiselo), probaj da dignes temp na 26~27
MarinIgoric
ISTRAŽIVAČ70 REP13%
→ Entuzijasta
MarinIgoricISTRAŽIVAČ
okt 2013.
okt 2013.#3
ma najbolje da stavis u treset ne moras da se brines o sastojcima koje moras da dodajes u vunu jer ona nema N, Mg nista...jedino za kloniranje je dosta potrebna :D
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
okt 2013.
okt 2013.#4
koji bre treset kad je hidro uzgoj u pitanju, ajd procitaj naslov teme i smanji spam po forumu, II put te upozoravam
9 REP18%
→ Istraživač
jan 2015.
jan 2015.#5
Daj mi samo molim te reci jednu stvar...stavio sam sjemenku na klijanje 24H nakon toga sam je stavio rockwool te pod lampu (nekih 35 cm ispod lampe 150W,temp od 25-28 vlaga 60),ovaj rocwool ato sam kupio ima na vrhu rupicu u koj sam ubacio sjemenku nakon
ega sam sa drugim komadi
em rocka za
epio tu rupicu kako svijetlo nebi direktno tuklo u istu...klica je izaala nakon nekih 48 sati meutim brzo je posmeila te uvenula i posuaila se,dali je stvar u sjemenki ili sam neato pogrijeaio?
mario339
ZMAJ48.848 REP
mario339ZMAJ
jan 2015.
jan 2015.#6
Nisi nista pogrijesio moze biti do sjemenke ali i moze ti se desilo da osusila kocka pa klica dobila po nosu ili kakvoca vode sa kojom si zalio
9 REP18%
→ Istraživač
jan 2015.
jan 2015.#8
Ph vode je namjesten i pazio sam da se kocka ne presusi.valjda je do sjemenke onda
mario339
ZMAJ48.848 REP
mario339ZMAJ
jan 2015.
jan 2015.#9
Neznam to za stelanje ph ja svoje stavim u destiliranu na 12 h poslije ih prebacim u maramicu dok ne prokliju i onda ih prebacujem u kocke kad izvire van idu pod jednu cfl-ku i dok ih ne prebacim u sistem zalijevam destiliranom znaci nekih 3 dana od izvirivanja do prebacivanja u box...tako funkcionira kod mene jesi vec radio prije sa kockama ili ti je ovo prvi put?
9 REP18%
→ Istraživač
jan 2015.
jan 2015.#10
Prvi put radim sa kockama da zato me i zanima jer prva bilja koju sam stavio mi je uvenula bas u kocki pa mi nije bas bilo jasno zasto...dok sam radio sa zemljom nikad nisam imao takvih problema
avg 2013.
1 / 11
avg 2013.
jan 2015.