VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojMali frižider za box ??
LEGACY

Mali frižider za box ??

44 odgovora2,605 pregleda
antonio80AMBASADOR

mar 2017.

#1
Molim vas pomoc ako tko zna , koliko automatik npr. ww ide u visinu i dali e 250 w hps biti puno ,dim:75 cm visina 45 x 45 cm sirina ? ventilacije imam . strah me da ne userem. imam i fotoperiodnu pa mo~da bolje stavim super skunk fotoperiodnu. na raspolaganju i choholope haze automatik. hvala

mar 2017.

#2
ww automata u taj prostor optimalni jedan dva max hps 250 u taj prostor jedino uz cooltube i dobru ventilaciju mislim da bi 150 w led ili hps bolje tu odradivale frizider ko frizider dobara izolirana kutija koja ima bjelu unutrasnjost sto je plus
antonio80AMBASADOR

mar 2017.

#3
Ma da ,nego je mal pa me strah ,koliko ce automatik rast u visinu ? Cool tube bi stavija . Mozda da pricekam normalni frizider gdje uz cestu.
Joe1234LEGENDA

mar 2017.

#4
Imas na forumu Temu TRENIRANJE BILJAKA procitaj malo to i neces imat problema sa visinom:) sve ostalo ti je kolega @WEEDetix objasnio:D Sretno i opusteno:wave:Inace imas i PC BOX teme i dnevnike to si malo procitaj :thumb:

mar 2017.

#5
Visina ovisi o vrsti ,treningu,i velicini posude moze ww auto bit vosoka 20cm a moze i 160cm sve ovisi...

mar 2017.

#6
pogledaj si moj dnevnik white widow auto,,slicnih dimenzija box,,samo sto nije frizder,,u prvom dnevniku sam je topiro i bila je nekih 60 cm,,,sa CFL,,a u drugom dnevniku po redu sam radio LST i visoka je 25cm,,,,sve ti je do treninga
hazeriZMAJ

mar 2017.

#7
Ovo je auto ww(dinafem)sa radenim lst glavnog voda..nekih 85,90 cm- Ali sa pravilnim lst-om mozes to dovesti na nekih 35-45 cm;)

mar 2017.

#8
Ja imam od friza box preradjen imas negde moj dnevnik pa vidi .Growam sa 250w dobra ventilacija i dobra izolacija sto kaze WEEDetix i nemas da brines jednu ili dve biozice i to je to.
antonio80AMBASADOR

apr 2017.

#9
Ma cita san sve zivo
antonio80AMBASADOR

apr 2017.

#10
Vidija sam tvoj frizider je veci ja imam onaj mali. .
antonio80AMBASADOR

apr 2017.

#11
Vidija sam tvoj dnevnik .
antonio80AMBASADOR

apr 2017.

#12
Inace nisam bas neuk imam dnevnik iza sebe ali s clf-om .hvala na savjetima .
Joe1234LEGENDA

apr 2017.

#13
Nitko nije rekao da si neuk:) al si postavio pitanje koje ima puno odgovora ;)Pa smo te samo uputili na mjesta gdje leze odgovori pa naj bolje da si sam izaberes sta ti pase :thumb:Zivoi ti nama i samo pozitivno:D
antonio80AMBASADOR

apr 2017.

#14
sve ok , nema nervoze
antonio80AMBASADOR

apr 2017.

#15
hvala
antonio80AMBASADOR

apr 2017.

#16
Odustao sam od frizidera. Ide box 1200x1200 dubina 400 mm .hvala svima
Joe1234LEGENDA

apr 2017.

#17
Ma to ti je najbolje :thumb:Oce to bit neki home made box il kupovni?
Joe1234LEGENDA

apr 2017.

#18
@Walter O'Brien ima neko objasnjenje sa cim se ne slazes?
Chilliman420AMBASADOR

apr 2017.

#19
Slucajno stisnio...
antonio80AMBASADOR

apr 2017.

#20
Napravio sam od ambalazne iverice ,al sam imao raznih komada tako da nije bas po ps-u kako sam zamislija al dobro . 1200x1200x400 mm dubina . Unutra 250 w i dvi bestije
Joe1234LEGENDA

apr 2017.

#21
Aj super :)Pazi samo da ti svijetlo ne curi van jer ak curi van curi i unutra ;) kakve ces ventove stavljat-upuh-ispuh i neki za mjesanje zraka :) Sto vise zraka to bolje i ne zaboravi filter karbon . I daj koju sliku kad zavrsis da vidimo na kaj to lici :D Zivio burki samo lagano:):wave:
antonio80AMBASADOR

apr 2017.

#22
Imas dnevnik (neznam tagirat i lipit link al vidi . Hvala na podrsci . Mislis da automatu smeta ako dobije mrvu svjetla kroz rupice ? Dobro je kamufliran tako da nema frke . Jedino da mi je malo utisat vent . Rjesit cemo nesto valjda
Joe1234LEGENDA

apr 2017.

#23
Ocito mi je promaklo da je automat zanemari za svijetlo :) Vidio sam dnevnik :thumb: a kaj se tice venta imatuvpo forumu raznih rjesenja :D Zivio kompa:respect: I nemoras citirat ako odgovaras na post ispod:razvaljen::

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se